معرفی تلویزیون ماژولار سامسونگ The Wall

همان طور که پیش تر در قسمت تازه چه خبر سایت ایده برتر ذکر کرده ایم، شرکت سامسونگ Samsung برای تولید محصولات جدید خود در عرصه دیجیتال بر استفاده از تکنولوژی جدید میکرو ال ای دی MicroLED تمرکز کرده است. این شرکت که اخیرا در نمایشگاه مصرف کنندگان CES 2018 از تولیدات جدید خود از جمله برد دیجیتال Flip و نسل جدید تلویزیون های MicroLED رونمایی کرده بود، به عنوان جدید ترین محصول خود، تلویزیون وال The Wall را معرفی کرده است. به عقیده کارشناسان این شرکت The Wall اولین تلویزیون ماژولار (مادولار) جهان در ابعاد 146 اینچ است که با فناوری MicroLED ساخته شده است.

همان طور که می دانید سامسونگ با گسترش فعالیت های خود در عرصه فناوری MicroLED، از سایر رقبا پیشی گرفته و به دستاوردهای جدیدی در تولید مانیتور، ویدئو وال و تلویزیون رسیده است. تلویزیون های میکرو LED مانند تلویزیون های OLED دارای دیودهای نوری هستند که از خود نور منتشر می کنند و به این ترتیب نیازی به نور پس زمینه ندارند. با این وجود سامسونگ پس از دستیابی به تکنولوژی MicroLED، دیگر تمایل چندانی به تلویزیون های OLED ندارد.

معرفی و بررسی تلویزیون ماژولار سامسونگ The Wall

معرفی و بررسی تلویزیون ماژولار سامسونگ The Wall

برای توضیحات دقیق تر و معرفی و بررسی تلویزیون ماژولار سامسونگ The Wall، باید بگوییم که تلویزیون سامسونگ The Wall، اولین تلویزیون ماژولاری است که امکان تبدیل شدن به ابعاد مختلف را دارد. همچنین این تلویزیون قابلیت نمایش دادن حجم شگفت آور رنگ ها با درجه رنگی بسیار بی نظیر را دارد. تلویزیون ال ای دی The Wall Samsung، به صورت یک نمایشگر بدون لبه و بدون حاشیه طراحی شده است که مبتنی بر ماژول می باشد. به این معنا که مصرف کنندگان و کاربران این تلویزیون می توانند ابعاد و شکل ظاهری آن را بنا بر نیاز و دلخواه خود تعیین کنند. به عنوان مثال نمایشگر The Wall به عنوان یک مانیتور بزرگ در اندازه دیوار می تواند به کار گرفته شود .

حتما بخوانید: نسل جدید تلویزیون های میکرو ال ای دی سامسونگ Micro LED

تلویزیون ال ای دی سامسونگ The Wall، علاوه بر ماژول ذکر شده، ماژول های دیگری نیز دارد که سامسونگ هنوز نامی از آنها نبرده است. طبق اعلام کارشناسان این شرکت اطلاعات تکمیلی در مورد این محصول فوق العاده، در زمان عرضه آن در بازار مصرف ارائه خواهد شد.

 
ارسال نظر
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی