مجهز شدن همه محصولات سامسونگ به اینترنت اشیا IOT

همان طور که می دانید سامسونگ علاوه بر تولید کالاهای الکترونیک مثل ویدئو وال و ساینیج دیجیتال، در زمینه محصولات لوازم خانگی نیز، برندی مطرح به شمار می آید. تنوع گسترده محصولات این شرکت در کنار قدرت و کیفیت بسیار بالا، مخاطبان و کاربران بسیار زیادی به سمت محصولات شرکت سامسونگ Samsung جذب کرده است. یک عامل مهم که در اینجا قصد داریم به آن بپردازیم مبحث اینترنت اشیاء یا IOT است. در واقع می توانیم بگوییم که IOT با قابلیت های ویژه خود تلویزیون های جدید سامسونگ، یخچال فریزر Family Hub و بسیاری دیگر از لوازم خانگی سامسونگ را پشتیبانی می کند و تمام اکوسیستم سامسونگ را به هم مرتبط می نماید.

یکی از عواملی که ارتباط تجهیزات هوشمند را با زندگی روزمره آسانتر کرده و باعث می شود کاربران سامسونگ از شبکه اینترنت اشیاء بهتر بهره مند شوند، دستیار هوشمند سامسونگ یا بیکسبی bixby است. بیکسبی استفاده از این دستگاه ها را برای شما آسانتر خواهد کرد.

حتما بخوانید: کاربرد تلویزیون های جدید سامسونگ برای ناشنوایان و نابینایان

همه محصولات سامسونگ به اینترنت اشیا IOT مجهز می شوند

همه محصولات سامسونگ به اینترنت اشیا IOT مجهز می شوند

برای توضیح بیشتر و کامل تر باید بگوییم که دستیار صوتی و هوشمند bixby باعث می شود استفاده از محصولات سامسونگ خصوصا لوازم خانگی هوشمند آسانتر شود و کاربر بتواند دستورات خود را به صورت صوتی و از طریق صحبت کردن به دستگاه منتقل کند. کارشناسان سامسونگ samsung پیشبینی کرده اند که تا سال 2020، قابلیت bixby را به تمام محصولات خود اضافه می کند و همه محصولات سامسونگ به اینترنت اشیا IOT مجهز می شوند.  ظاهرا تلویزیون های هوشمند سامسونگ و یخچال فریزرهای Family Hub اولین گروهی هستند که این قابلیت بر روی آنها اضافه خواهد شد. طبق اعلام این شرکت در سال 2018 برنامه کاربردی bixby ابتدا به ساختار مانیتور و تلویزیونهای هوشمند اضافه خواهد شد. این افزونه به کنترل بهتر و ساده تر تلویزیون منجر می شود. 

یخچال فریزر Family Hub نیز دومین گروه از محصولات سامسونگ است که به فناوری bixby مجهز می شود و کاربران با خرید این یخچال ها از روش های هوشمند و نوین برای نگهداری مواد غذایی و افزایش زمان ماندگاری آن ها بهره مند می شوند. در این گزارش اطلاع دقیقی از اضافه شدن بیکسبی به ویدئو وال و ساینیج دیجیتال سامسونگ ارائه نشده است.

شرکت ایده برتر پارسیان به عنوان عاملیت نمایندگی سامسونگ در تهران آماده ارائه مشاوره و خدمات فروش در زمینه انواع ماشین های اداری سامسونگ به شما کاربران محترم می باشد.

 
ارسال نظر
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی