قیمت، خرید و مشخصات فنی مبدل فیبر نوری TP-Link MC200CM | ایده برتر پارسیان

مبدل فیبر نوری تی پی لینک TP-Link MC200CM
مبدل فیبر نوری تی پی لینک TP-Link MC200CM
مبدل فیبر نوری تی پی لینک TP-Link MC200CM
مبدل فیبر نوری تی پی لینک TP-Link MC200CM

مبدل فیبر نوری تی پی لینک TP-Link MC200CM

کد کالا : 703210000236 | وضعیت انبار : موجود | سازنده : TP-LINK

اشتراک گذاری محصول :
توضیحات مختصر محصول
مبدل فیبر نوری تی پی لینک MC200CM توضیحات امنیتی: FCC ،CE ،RoHS پروتکل ها و استانداردها: IEEE 802.3ab ،IEEE 802.3z ،IEEE 802.3x نوع کابل Network Media 1000BASE-SX: Multi-mode Fiber :Stack Network Media 1000BASE-T: UTP category 5, 5e cable (maximum 100m), EIA/TIA-568...
مشخصات فنی محصول
    پشتیبانی از استانداردهای IEEE 802.3ab/3z/3x، نصب و راه اندازی آسان
قیمت برای شما: ۹,۷۰۰,۰۰۰ ریال

مبدل فیبر نوری تی پی لینک MC200CM

توضیحات امنیتی: FCC ،CE ،RoHS
پروتکل ها و استانداردها: IEEE 802.3ab ،IEEE 802.3z ،IEEE 802.3x
نوع کابل Network Media 1000BASE-SX: Multi-mode Fiber :Stack
Network Media 1000BASE-T: UTP category 5, 5e cable (maximum 100m), EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m)

قابلیت ها و مشخصات فنی مدیا کانورتر TP-Link MC200CM

این روزها فیبر نوری به تدریج در حال جایگزین شدن با کابل های معمولی است. به طور کلی فیبر نوری از پهنای باند و سرعت بالاتری در انتقال دیتا برخوردار است و بسیاری از افراد ترجیح می دهند تا از این نوع کابل در شبکه خود استفاده کنند. از آنجا که فیبر نوری داده ها را به صورت سیگنال های نوری ارسال می کند، استفاده از آن مستلزم بهره بردن از مبدل فیبر نوری یا کانورتر فیبر نوری در شبکه است. کانورتر فیبر نوری سیگنال های مختلف موجود در شبکه را به سیگنال های نوری تبدیل می کند. از جمله این دستگاه ها باید به مبدل فیبر نوری تی پی لینک TP-Link MC200CM اشاره کنیم که دارای یک پورت LAN و یک پورت فیبر نوری است. با استفاده از این دستگاه می توانید شبکه کابلی LAN خود را به شبکه ای بر بستر فیبر نوری (یا بالعکس) اتصال دهید.

قابلیت ها و مشخصات فنی مدیا کانورتر TP-Link MC200CM

  • مجهز به یک پورت LAN و یک پورت فیبر نوری

همان طور که اشاره شد مدیا کانورتر فیبر نوری تی پی لینک MC200CM به یک پورت LAN با سرعت 10/100/1000 مگابیت بر ثانیه و یک پورت فیبر نوری با سرعت 1000 مگابیت بر ثانیه مجهز است. پورت LAN این مدیا کانورتر از قابلیت های مذاکره خودکار (Auto-Negotitaion) و Auto-MDI/MDIX برخوردار بوده و اطلاعات را به شکلی کاملاً ایمن و با سرعت ایده آل انتقال می دهد. شما می توانید با استفاده از کابل مالتی مد 62.5/125um شبکه خود را تا 220 متر و با استفاده از کابل مالتی مد 50/125um شبکه را تا مسافت 550 متر گسترش دهید. با توجه به این مشخصات قیمت مبدل فیبر نوری تی پی لینک MC200CM را می توان ایده آل ارزیابی کرد.

مجهز به یک پورت LAN و یک پورت فیبر نوری

مبدل فیبر نوری تی پی لینک TP-Link MC200CM

  • پشتیبانی از استانداردهای IEEE 802.3ab/3z/3x، نصب و راه اندازی آسان

مدیا کانورتر TP-Link MC200CM از استانداردهای IEEE 802.3ab/3z/3x پشتیبانی می کند و با اغلب شبکه های پرسرعت سازگاری دارد. همچنین این مدیا کانورتر از طول موج 850 نانومتر در هر دو حالت ارسال و دریافت اطلاعات برخوردار بوده و در هنگام تبدیل سیگنال های مختلف به سیگنال نوری، باعث افت سرعت انتقال دیتا نمی شود. به طوری که دیتا در تمام طول کابل با سرعتی ثابت و قابل قبول جابجا می شود. مبدل فیبر نوری تی پی لینک TP-Link MC200CM از قابلیت نصب و راه اندازی آسانی نیز برخوردار است و از کابل فیبر نوری مالتی مد و کانکتور فیبر نوری SC پشتیبانی می کند.

مبدل فیبر نوری تی پی لینک TP-Link MC200CM

  • کیفیت ساخت ایده آل، مجهز به نشانگرهای LED

بر روی بدنه مدیا کانورتر 2 پورت تی پی لینک مدل TP-Link MC200CM نشانگرهای LED برای پاور و Link/Act در نظر گرفته شده که شما را از وضعیت عملکرد دستگاه مطلع می کند. این مدیا کانورتر در ابعاد 95 * 73 * 27 میلی متر عرضه شده و فضای بسیار کمی را اشغال می کند. همچنین در ساخت مبدل فیبر نوری به شبکه تی پی لینک MC200CM از مواد اولیه مرغوب استفاده شده و به همین دلیل می توان از دوام و طول عمر بالای آن اطمینان داشت. به طور دقیق تر باید گفت که این مدیا کانورتر در محدوده دمایی صفر تا 40 درجه سانتی گراد و محدوده رطوبتی 10 تا 90 درصد قابلیت ارائه عملکرد دارد و به آسانی می توان از آن در محیط های مختلف کاری استفاده کرد. ضمن اینکه مدیا کانورتر تی پی لینک مدل MC200CM دارای حداکثر توان مصرفی 1.66 وات است و یک دستگاه کم مصرف به شمار می آید.

کیفیت ساخت ایده آل، مجهز به نشانگرهای LED

جمع بندی

با استفاده از مبدل فیبر نوری تی پی لینک TP-Link MC200CM می توانید شبکه های کابلی LAN و شبکه های فیبر نوری را به یکدیگر اتصال داده و اطلاعات مورد نیاز خود را بر بستر آنها انتقال دهید. این مدیا کانورتر به یک پورت LAN با سرعت 10/100/1000 مگابیت بر ثانیه و یک پورت فیبر نوری با سرعت 1000 مگابیت بر ثانیه مجهز بوده و از کابل فیبر نوری مالتی مد و کانکتور SC پشتیبانی می کند. سازگاری با استانداردهای IEEE 802.3ab/3z/3x، طول موج 850 نانومتری، مجهز بودن به نشانگرهای LED و کیفیت ساخت ایده آل از دیگر ویژگی های مدیا کانورتر فیبر نوری تی پی لینک MC200CM به شمار می آیند.

برای کسب اطلاعات لازم در رابطه با قیمت و نحوه خرید مدیا کانورتر تی پی لینک مدل MC200CM از طریق شماره 73027-021 با کارشناسان شرکت ایده برتر پارسیان تماس بگیرید و یا برای این منظور به سایت ایده برتر مراجعه کنید. همچنین امکان خرید اینترنتی انواع تجهیزات شبکه از سایت ایده برتر با بهترین قیمت بازار برای شما فراهم است.

مشخصات کلی:
ابعاد :95*73*27 میلی متر
تعداد پورت :1 x 1000M dual SC/UPC port, 1 x 10/100/1000M RJ45 port (Auto MDI/MDIX)
نوشتن نظر
نام شما:

ایمیل شما:

نظر شما: رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی