مانیتور 27 اینچی لمسی جدید مخصوص گرافیست ها

مانیتور کامپیوتر که تصویر خروجی را بر روی صفحه مانیتور نمایش می دهد از مهمترین بخش های یک کامپیوتر است. در بعضی از انواع کامپیوتر ها مانند لپ تاپ و یا کامپیوتر All in one، مانیتور و قطعات کامپیوتر با هم و در قالب یک دستگاه عرضه می شوند. اما در کامپیوتر های معمولی مانند کامپیوتر pc صفحه نمایش کامپیوتر جدا از خود کامپیوتر می باشد.

از پرکاربرد ترین انواع مانیتور ها می توان به LCD و LED اشاره کرد که به علت کیفیت بسیار بالا و به صرفه بودن قیمت مانیتور LED نسبت به مانیتور LCD، در چند سال اخیر استقبال بیشتری از مانیتور LED شده است و مانیتورهای LCD به سرعت جای خود را به مانیتور های LED داده اند.

ویژگی مانیتور 27 اینچی لمسی Dell

ویژگی مانیتور 27 اینچی لمسی Dell

یکی دیگر از انواع مانیتورها، مانیتور لمسی مخصوص گرافیست ها می باشد. ترسیم دیجیتالی موضوعی مهم و قابل اهمیت برای گرافیست‌ های جدیدی است که توانایی خرید سرفیس استودیوی گران قیمت مایکروسافت که دست کم با 3000 دلار قمیت را ندارند و در عوض، به دنبال محصول ارزان قیمت با همان کارایی می گردند.

شرکت Dell مانیتور جدیدی را وارد بازار کرده است که سایز صفحه نمایش آن 27 اینچ بوده و قیمت مناسبی دارد. محصول جدید Dell Convas که قیمتی برابر با 1799 دلار دارد، هرچند که مانند سرفیس استودیو در خود کامپیوتر جای نداده است اما با رزولوشن 2560 در 1440 به صورت QHD که پایین تر از سرفیس استودیو است، می تواند تا حدودی به این نوع هنرمندان دیجیتال کمک کند.

قلم موجود در مانیتور لمسی Dell 27KV2718D قابل رقابت با سرفیس دایال مایکروسافت است و در مجموع جایگزین خوبی به جای محصولات Wacom می‌تواند باشد.

 
ارسال نظر
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی