منو
سبد خرید

پرینتر لیبل زن اپسون

لیبل پرینتر اپسون Epson TM-C3500
ناموجود
معرفی لیبل پرینتر اپسون Epson TM-C3500 دستگاه چاپ لیبل و بارکد Epson TM-C3500 محصولی کارآمد برای مجموعه هایی است که به زیبایی کارشان اهمیت می دهند و قصد دارند بر روی محصولات و اجناسی که عرضه می کنند لیبل رنگی درج نمایند. این پرینتر لیبل زن برای چاپ رنگی برچسب طراحی شده است. در ادامه به معر..

تماس با 73027-021

لیبل پرینتر اپسون EPSON LW-900P
ناموجود
معرفی لیبل پرینتر EPSON LW-900P چاپگر لیبل زن اپسون مدل EPSON LW-900P از سری دستگاه های کارآمد با قابلیت های ویژه در زمینه تجهیزات فروشگاهی است که جزء لیبل پرینترهای دستی و سیستم چاپ حرارتی می باشد. قیمت و خرید پرینتر لیبل زن اپسون LW 900P با توجه به قابلیت و کارایی اش از لحاظ خرید بسیار مقرون به..

تماس با 73027-021

لیبل پرینتر اپسون EPSON LW-700
ناموجود
معرفی لیبل پرینتر EPSON LW-700 چاپگر لیبل زن اپسون مدل EPSON LW-700 از سری دستگاه های کارآمد با قابلیت های ویژه در زمینه تجهیزات فروشگاهی است که از نوع برش دستی و سیستم چاپ حرارتی برخوردار می باشد. قیمت و خرید پرینتر لیبل زن اپسون LW 700 با استفاده از نرم افزار طراحی برچسب همراه این دستگاه و کارا..

تماس با 73027-021

لیبل پرینتر اپسون EPSON LW-400VP
ناموجود
معرفی لیبل پرینتر EPSON LW-400VP چاپگر لیبل زن اپسون مدل EPSON LW-400 از سری دستگاه های کارآمد در زمینه تجهیزات فروشگاهی است که جزء دسته لیبل پرینترهای دستی قرار میگیرد. قیمت و خرید پرینتر لیبل زن اپسون مدل LW 400VP با توجه به قابلیت و کارایی اش از لحاظ خرید بسیار مقرون به صرفه می باشد. د..

تماس با 73027-021

لیبل پرینتر اپسون EPSON LW-400
ناموجود
معرفی لیبل پرینتر EPSON LW-400 چاپگر لیبل زن اپسون مدل EPSON LW-400 از سری دستگاه های کارآمد در زمینه تجهیزات فروشگاهی است که جزء دسته لیبل پرینترهای دستی قرار دارد. قیمت و خرید پرینتر لیبل زن اپسون LW 400 با توجه به قابلیت و کارایی اش از لحاظ خرید بسیار مقرون به صرفه می باشد. در ادامه به معرف..

تماس با 73027-021

لیبل پرینتر اپسون EPSON LW-300
ناموجود
معرفی لیبل پرینتر EPSON LW-300 چاپگر لیبل زن اپسون مدل EPSON LW-300 از سری دستگاه های کارآمد در زمینه تجهیزات فروشگاهی است که از نوع برش دستی و سیستم چاپ حرارتی برخوردار می باشد. قیمت و خرید پرینتر لیبل زن اپسون LW 300 با توجه به قابلیت و کارایی اش از لحاظ خرید بسیار مقرون به صرفه می باشد. ..

تماس با 73027-021

نمايش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)

در اینجا می خواهیم شما را با یکی دیگر از تجهیزات فروشگاهی پر کاربرد یعنی لیبل پرینتر آشنا کنیم. در ابتدا در جواب اینکه لیبل چیست به طور خلاصه می توان گفت که لیبل یا همان برچسب، کاغذهایی است که توسط پرینتر مخصوص خود لیبل پرینتر (که به آن دستگاه لیبل زن یا چاپگر لیبل نیز گفته می شود) چاپ شده و بر روی کالا درج می شود.

بر روی این لیبل ها که در انواع مختلفی چون لیبل کاغذی، لیبل حرارتی و... موجود می باشند، مشخصات کالا و همچنین بارکد قرار می گیرد که این امر کار شناسایی و ردگیری کالا را سهولت می بخشد. کاربرد استفاده از لیبل پرینتر یا لیبل زن بسیار متنوع و فراگیر می باشد به طوری که در فروشگاه ها، بانک ها، داروخانه ها، رستوران ها و بسیاری از موسسات اداری و تجاری کاربرد دارد.

یکی از مزایایی که عموماً لیبل پرینتر دارا می باشد وجود پورت های مختلف در این دستگاه است که شرایط استفاده از آن در مکان های گوناگون را فراهم می نماید و قابلیت اتصال به کامپیوتر و ماشین های اداری همچون پرینتر را دارد. از دیگر مزایای مهم لیبل پرینتر مخصوصاً نسبت به انواع دیگر پرینترها ( پرینتر لیزری، پرینتر جوهرافشان و پرینتر سوزنی) می توان به کم صدا بودن، جمع و جور بودن و سرعت بالای چاپ اشاره نمود.

خرید لیبل پرینتر

خرید لیبل پرینتر با توجه به قابلیت ها، قیمت و کیفیت و البته تا حدودی برند محصول صورت می گیرد. لیبل زن هایی همچون لیبل زن بیکسلون، لیبل پرینتر برادر، لیبل پرینتر زبرا، لیبل پرینتر اپسون و لیبل پرینتر بیانگ از جمله برندهای دستگاه چاپگر لیبل می باشند. همانند فیش پرینتر، کاغذ خردکن، پرینتر PVC و اسکناس شمار و لیبل زن ها نیز سرعت های مختلفی را دارا می باشند که در انتخاب لیبل پرینتر به این مورد باید دقت کرد.

در خرید لیبل زن به این نکته توجه داشته باشید که هر چند قیمت لیبل زن نسبت به پرینتر های دیگر کمی بالاتر است، ولی به دلیل عدم نیاز به شارژ مجدد، پایین بودن هزینه های سرویس و همچنین کاغذهای ارزانتر، هزینه خرید شما به راحتی جبران می شود.

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات