منو
سبد خرید

لنز دوربین مداربسته

لنز دوربین مدار بسته به منظور ارتقای کیفیت تصویر دوربین های مدار بسته و افزایش زاویه دید دوربین بکار گرفته می شود. لنز یکی از اصلی ترین و کارآمد ترین لوازم جانبی دوربین مدار بسته می باشد که خود انواع مختلفی دارد.

لنز دوربین مداربسته را در یک تقسیم بندی می توان به سه دسته لنز ثابت یا لنز فیکس (Fixed-Lens)، لنز چند کانونی یا لنز با فاصله کانونی متغیر (Varfocal-Lens) و لنز زوم یا لنز موتور دار (Motorize) تقسیم کرد.

لنز دوربین مدار بسته ثابت دارای فاصله کانونی مشخص می باشد که با توجه به نوع دوربین مدار بسته و نیاز مصرف کننده باید انتخاب گردد.

لنز دوربین مدار بسته با فاصله کانونی متغیر این امکان را فراهم می کند که زوم دوربین را کم و زیاد نموده و تصویری که سرور سیستم دوربین مدار بسته (دستگاه DVR یا دستگاه NVR) به مانیتور انتقال می دهد، متناسب با نیازتان باشد.

لنز دوربین مداربسته زوم این قابلیت را برای شما به وجود می آورد که از راه دور بر روی تصویر زوم کرده و تصویر را به شکل دلخواه تان تغییر دهید.

همچنین در یک تقسیم بندی دیگر، لنز دوربین مدار بسته به دو نوع داخلی و خارجی تقسیم می شود.

خرید لنز دوربین مدار بسته

خرید لنز دوربین مدار بسته با توجه به نیاز مصرف کننده و نوع دوربین مداربسته صورت می پذیرد. در بین لنز های دوربین مداربسته، لنز اتوماتیک از دیگر لنز ها گران تر می باشد که تفاوت آن با لنز Varfocal در راحتی کار و تنظیم تصویر توسط کامپیوتر و از راه دور می باشد.

لنز دوربین مداربسته به عنوان لوازم جانبی دوربین مداربسته، بیشتر جهت استفاده در دوربین مدار بسته باکس و دوربین مدار بسته بولت کاربرد دارد که با توجه به کارکرد لنز و نوع دوربین مداربسته خریداری می گردد. قبل از خرید لنز دوربین مدار بسته بهتر است در مورد انتخاب لنز متناسب با نیازتان، با یک کارشناس مشورت کنید.

در ضمن برای مشاهده لیست قیمت، مشخصات، توضیحات و همچنین خرید لنز دوربین مداربسته و همچنین سایر ملزومات سیستم های امنیتی به صورت خرید آنلاین می توانید به صفحه محصول مورد نظر مراجعه نمایید.

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات