قیمت کاغذ خردکن

در فیلم ­ها دیده ­اید که وقتی اطلاعاتی بسیار محرمانه است، فرد آن را به حافظه می‌ سپارد و برگه‌ی کاغذی که اطلاعات روی آن قرار دارد را نابود می­کند. گاهی برای پیش­گیری از سرقت اطلاعات باارزش خود نیاز داریم که مدارک مربوط به آن را نابود کنیم و برای این کار از کاغذ خرد کن ­ها استفاده می­کنیم. در ادارات و بانک‌ها نیز از این وسیله برای ریز کردن کاغذها و جلوگیری از سرقت اطلاعات ارباب رجوع استفاده می­کنند.

این ماشین‌ ها انواع مختلفی با اندازه ­های متفاوت دارند که با توجه به توانایی‌ها و امکانات ماشین، قیمت‌ شان نیز متفاوت است. هرچه یک ماشین بتواند برش‌های ریزتری در کاغذ ایجاد کند و این برش‌ ها در جهات مختلف باشند، امکان بازسازی آن سند کمتر میشود و در نتیجه قیمت این ماشین­ ها بالاتر می­رود.

بررسی قیمت کاغذ خردکن

بررسی قیمت کاغذ خردکن

نوعی کاغذی که دستگاه کاغذ خردکن توانایی خرد کردن آن را دارد نیز مهم است. قیمت کاغذخردکن‌ هایی که توانایی خرد کردن کارت‌های بانکی یا CD را دارند، بیش‌تر از انواعی است که فقط توانایی خرد کردن کاغذ معمولی را دارند. بازده هر دستگاه به ساعاتی بستگی دارد که می­تواند بدون توقف کار خود را انجام دهد. هرچه این مدت زمان افزایش یابد، ماشین برای ما باارزش‌تر می‌شود.

تعداد کاغذهایی که دستگاه می­تواند به صورت هم‌زمان خرد کند و اندازه‌ی کاغذها از مشخصات بسیار مهم در تعیین قیمت کاغذخردکن است و در آخر می­توان سرعت خرد کردن را به عنوان یکی از مهم‌ترین عوامل در فروش کاغذ خردکن دانست.

اگر برای کار روزانه و خانگی از کاغذ خردکن استفاده می­کنید، دستگاهی با توانایی خرد کردن صد تا صدوپنجاه صفحه در روز می­تواند نیاز شما را برطرف کند. چنین دستگاهی قیمتی حدود چهارصد تا پانصد هزار تومان دارد. ولی اگر قصد خرید کاغذ خردکن برای بانک یا اداره را دارید، قطعا نیاز به دستگاه بزرگ‌ تری خواهید داشت که حجم کاری بیش‌تری را در زمان کم‌تر به انجام برساند.

قیمت دستگاه ­های کاغذ خردکن موجود در بازار با توجه به اندازه و توانایی­ های آن‌ها از حدود سیصد هزار تومان -مربوط به انواع خانگی- شروع می­شود و تا حدود یک میلیون و پانصد هزار تومان هم می­رسد. البته بعضا استثناهایی پیدا می­شوند که قیمت بالایی (حتی نزدیک به پنج میلیون تومان) دارند ولی این نوع دستگاه­ ها خاص هستند و معمولا در کارهای روزمره کاربرد ندارند.

 
ارسال نظر
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی