منو
سبد خرید

فیلامنت پرینتر سه بعدی

همانطور که می دانید، تحول بزرگی در دنیای چاپگرها رخ داده است و در حال حاضر دیگر می تواند اشکال سه بعدی را نیز پرینت گرفت. اما تا بحال به این فکر کرده اید که مواد مصرفی پرینترهای سه بعدی آنها چیست؟ آیا می دانید فیلامنت چیست؟

هر پرینتر سه بعدی نیازمند مواد اولیه ای بوده تا بتواند اشکال مورد نظر شما را بسازد. این مواد پلاستیکی که نوعی رشته های پلیمری هستند فیلامنت نام دارند. هزینه و قیمت فیلامنت وابستگی زیادی به نوع آن دارد. بنابراین اگر به دنبال خرید فیلامنت پرینتر سه بعدی هستید، شناخت انواع آنها می تواند کمک فراوانی به شما بکند.

به همین دلیل قبل از خرید فیلامنت به دنبال منابع قابل اعتمادی باشید که بتوان به آنها برای شناخت محصولات تکیه کرد. در میان انواع آنها، فیلامنت PLA و فیلامنت ABS رایج تر بوده و محبوبیت بیشتری دارند. این دو ترموپلاست بوده و در برابر گرما ذوب شده و بر اثر سرما سفت می شوند. این ویژگی در میان انواع چاپگر سه بعدی رایج بوده و به همین دلیل نیز این گونه فیلامنت استفاده زیادی دارد.

یک فیلامنت پرینت سه بعدی خوب ویژگی های زیادی دارد. برای نمونه، فیلامنت خوب نبایستی بر اثر گرما بوی بدی از خود منتشر کند. بایستی در تمام نقاط خود، قطر یکسانی داشته باشد.

برخی از فیلامنت های بی کیفیت در خود حباب های هوا دارند که باعث می شود نتیجه نهایی کار، کیفیت خوبی نداشته باشد. وجود شکستگی نیز در طول فیلامنت اثر خوبی بر روی محصول نهایی ندارد. بنابراین بطور کل باید گفت که برای داشتن محصولی با کیفیت، مواد اولیه مرغوب نیاز است.

خرید فیلامنت پرینتر سه بعدی

تنوع در میان فیلامنت پرینتر سه بعدی بسیار است و هر کدام مواد خاصی را در خود دارند که می تواند جلوه خاصی به محصول نهایی بدهد. فیلامنت PVA، فیلامنتPOM، فیلامنتLAYWOOD، فیلامنت HIPS و فیلامنت PETG که هر یک جنس منحصر به فرد و کاربرد خاص خود را داراست.

برخی دارای درصدی پودر چوب هستند تا بتوانند جلوه ای از چوب را نمایش دهند. برخی نیز پودر آهن در خود داشته و می تواند ظاهری فلزی دهد. در بعضی موارد نیز که برای ساخت محصولات انعطاف پذیر نیازمند مواد اولیه هستید، می توانید از انواع انعطاف پذیر فیلامنت استفاده کنید.

این میزان تنوع باعث شده تا هر کسی در حرفه خود بتواند از امکانات این محصول و این فناوری به بهترین شکل استفاده کند. تنها لازم است تا ابتدا دستگاه مناسبی را انتخاب کرده و مواد اولیه متناسب با آن را نیز انتخاب کنید. همه این موارد زمانی در کنار هم قرار می گیرند که شما بتوانید به انواع آن ها دسترسی داشته باشید.

بنابراین شاخت این محصولات و استفاده درست از آنها برای ساخت بهترین محصول، نیازمند آگاهی از انواع آنهاست. مجموعه ایده برتر پارسیان با تکیه بر دانش فنی متخصصان خود و محصولات با کیفیت خود، می تواند بهترین ها را در زمینه فروش فیلامنت پرینتر سه بعدی به شما عرضه کند. در این حالت کافیست تا با بخش فروش و یا فنی این مجموعه در تماس بوده و راهنمایی های لازم را درباره خرید مواد مصرفی دریافت کنید.

فیلامنت چوب Wood
ناموجود
معرفی و بررسی فیلامنت چوبفیلامنت Wood که از انواع مواد مصرفی پرینترهای سه بعدی است، به طور معمول کامپوزیت می باشد. برای ساخت آن مواد پایه PLA را با گرد و غبار چوب، چوب پنبه و دیگر مشتقات پودر چوب ترکیب می کنند.متریال Wood حاوی حدودا 30 درصد ذرات چوب می باشد، البته مقدار آن ممکن است بسته به ن..

تماس با 73027-021

فیلامنت پی وی ای PVA
ناموجود
معرفی و بررسی فیلامنت پی وی ایفیلامنت PVA که از انواع مواد مصرفی پرینترهای سه بعدی است معمولا به دلیل توانایی حل شدن آن در آب شناخته می شود و اغلب به عنوان ماده حمایت کننده برای چاپ مرکب استفاده می شود.متریال PVA یا پلی وینیل الکل یک پلیمر نرم و زیست تخریب پذیر است که بسیار حساس به رطوبت می ..

تماس با 73027-021

فیلامنت پی ال ای PLA
ناموجود
معرفی و بررسی فیلامنت پی ال ایمتریال PLA یکی از محبوب ترین مواد مورد استفاده در پرینتر سه بعدی است. این محصول متریال پیش فرض برای اکثر پرینترهای 3D مبتنی بر اکستروژن است. زیرا می توان آن را در یک دمای پایین چاپ کرد و نیازی به تخت داغ ندارد.متریال PLA که از انواع مواد مصرفی پرینترهای سه بعدی ..

تماس با 73027-021

فیلامنت متال Metal
ناموجود
معرفی و بررسی فیلامنت متالفیلامنت Metal که از انواع مواد مصرفی پرینترهای سه بعدی است با پودر فلز بسیار ظریفی ترکیب شده است. وقتی از فیلامنت طرح فلز برای پرینت سه بعدی استفاده شود، به نظر می رسد که شی از فلز برنز، برنج، مس، آلومینیوم و فولاد ضد زنگ ساخته شده است.فیلامنت طرح فلز متال قابل پولی..

تماس با 73027-021

فیلامنت فلکسیبل Flexible
ناموجود
معرفی و بررسی فیلامنت فلکسیبلفیلامنت Flexible که از انواع مواد مصرفی پرینترهای سه بعدی است. این محصول به دلیل کششی که دارد، معمولا با عنوان TPE یا TPU شناخته می شود. این مواد به راحتی کش آمده و خم می شوند.فیلامنت های انعطاف پذیر از الاستومرهای ترموپلاسی ساخته می شوند که ترکیبی از پلاستیک و ل..

تماس با 73027-021

فیلامنت ای بی اس ABS
ناموجود
معرفی و بررسی فیلامنت ای بی اسمتریال ABS از اولین پلاستیک هایی بود که در پرینترهای سه بعدی صنعتی مورد استفاده قرار گرفت. این فیلامنت پرینتر سه بعدی به دلیل کم هزینه بودن و خواص مکانیکی خوب، ABS هنوز یک ماده بسیار محبوب است.این محصول که از انواع مواد مصرفی پرینترهای سه بعدی است به دلیل مقاومت..

تماس با 73027-021

فیلامنت PLA مشکی Hatchbox
ناموجود
معرفی و بررسی فیلامنت PLA مشکیفیلامنت نوعی رشته و از مواد اصلی چاپ در پرینتر سه بعدی است. همان طور که جوهر، مواد مصرفی استاندارد چاپگرهای جوهرافشان برای چاپ روی کاغذ است، یک چاپگر سه بعدی از یک رشته پلاستیکی ریخته شده در قطرها و رنگ های مختلف استفاده می کند.بعضی از آنها ضخامت 1.75 میلی متر و..

تماس با 73027-021

فیلامنت HIPS
ناموجود
معرفی و بررسی فیلامنت HIPSفیلامنت HIPS که از انواع مواد مصرفی پرینترهای سه بعدی است یک ماده سبک وزن می باشد که معمولا به عنوان یک ساختار پشتیبانی قابل حل برای مدل ABS استفاده می شود.فیلامنت HIPS متریالی مرسوم در بسته بندی صنایع غذایی می باشد. این فیلامنت تجزیه پذیر بوده و به رنگ سفید روشن اس..

تماس با 73027-021

نمايش 1 تا 8 از 8 (1 صفحه)

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات