منو
سبد خرید

صندلی دانشجویی - صندلی دانش آموزشی

توضیحات دسته بندی را می توان در هر نقطه از صفحه از طریق چیدمان ایجاد کننده صفحه در داخل ماژول بلوک با کنترل کامل تایپوگرافی و تنظیمات استایل محتوای پیشرفته قرار می داد.

 

تصویر دسته بندی نیز می تواند به طور خودکار از طریق ماژول بلوک به چیدمان دسته بندی اضافه شود. این به قرار دادن خلاقیت بیشتر در صفحه کمک می کند. همچنین می توانید هر دستگاه را فعال / غیرفعال کنید و با ابعاد تصویر سفارشی، از جمله گزینه مناسب یا پر کردن (برش) برای تمام تصاویر سیستم مانند محصولات، دسته ها، آگهی ها، لغزنده ها و غیره.

 

ماژول فیلتر پیشرفته محصول شامل این مجموعه جامع ترین ابزارهای فیلتر سازی است که رقابت می کند و از افزونه های پرداخت شده بالاتر است. این پشتیبانی از فیلترهای Opencart، قیمت، در دسترس بودن، رده، مارک ها، گزینه ها، ویژگی ها، برچسب ها، همه در همان مجله 3 بسته بندی شده است.

 

اسکرول آجاکس بی نهایت با بار بیشتر / بار قبلی و پشتیبانی از دکمه بازگشت مرورگر. وقتی در پایین صفحه یا با کلیک روی دکمه بارگذاری بیشتر، محصول را در صفحات دسته قرار دهید، یا این ویژگی را به طور کامل غیرفعال کنید و صفحه بندی پیش فرض را نمایش دهید.

صندلی دانشجویی سه نفره فایبرگلاس شیدکو
ناموجود
مشخصات صندلی دسته دار دانشجویی سه نفره شیدکواستفاده از صندلی های چند نفره به طور کلی در کلاس های درس بزرگ و دارای دانشجوی زیاد کارایی بیشتری نسبت به صندلی های تک نفره دارد و به نظم بیشتر کلاس کمک زیادی می کند. اگر قصد خرید صندلی دانشجویی سه نفره دارید و در جستجوی محصولی با کیفیت، با دوام و دارای..

تماس با 73027-021

صندلی دانشجویی سه نفره فایبرگلاس با سبد شیدکو
ناموجود
مشخصات صندلی دسته دار دانشجویی سه نفره فایبرگلاس شیدکوصندلی دانشجویی یکی از مهم ترین تجهیزات آموزشی به حساب می آید که اگر از نوع مرغوب آن نباشد، مشکلات زیادی را برای دانشجویان ایجاد می کند! اگر شما هم دانشجو هستید یا سابقه نشستن در کلاس های درسی در دانشگاه ها و آموزشگاه ها را دارید، شاید برایتان..

تماس با 73027-021

صندلی دانشجویی سه نفره فایبرگلاس با روکش چرم و سبد شیدکو
ناموجود
مشخصات صندلی دسته دار دانشجویی سه نفره فایبرگلاس شیدکوشرکت ایرانی شیدکو یکی از شرکت های مطرح فعال در زمینه تولید انواع تجهیزات آموزشی است که توانسته با ارائه محصولاتی با کیفیت به جایگاه ممتازی در میان رقیبان دست پیدا کند. از جمله محصولات این شرکت می توان به صندلی دانشجویی سه نفره فایبرگلاس با رو..

تماس با 73027-021

صندلی دانشجویی سه نفره MDF شیدکو
ناموجود
مشخصات صندلی دسته دار دانشجویی سه نفره شیدکواستفاده از صندلی های چند نفره در کلاس های درسی در دانشگاه ها دارای مزیت های زیادی است. به عنوان مثال این صندلی ها باعث استفاده بهینه از فضای کلاس می شوند و به منظم تر بودن کلاس کمک زیادی می کنند. از جمله این صندلی ها باید از صندلی دانشجویی سه نفره MDF ..

تماس با 73027-021

صندلی دانشجویی سه نفره MDF با سبد شیدکو
ناموجود
مشخصات صندلی دسته دار دانشجویی سه نفره شیدکویکی از صندلی های سه نفره خوش ساخت و با دوام موجود در بازار، صندلی دانشجویی سه نفره MDF با سبد شیدکو می باشد که برای استفاده در کلاس های درس دانشگاه ها و آموزشگاه ها انتخاب بسیار مناسبی به شمار می آید. به طور کلی استفاده از صندلی های چند نفره در کلاس ها..

تماس با 73027-021

صندلی دانشجویی دو نفره فایبرگلاس با سبد شیدکو
ناموجود
مشخصات صندلی دسته دار دانشجویی دو نفره شیدکوصندلی دانشجویی دو نفره فایبرگلاس با سبد شیدکو یکی از محصولات خوش ساخت و با دوام شرکت ایرانی شیدکو می باشد که در کلیه مراکز آموزشی و دانشگاه های کشور قابل استفاده است. شرکت شیدکو از جمله نام های شناخته شده در عرصه تولید انواع تجهیزات آموزشی می باشد که ه..

تماس با 73027-021

صندلی دانشجویی دو نفره فایبرگلاس با روکش چرم و سبد شیدکو
ناموجود
مشخصات صندلی دسته دار دانشجویی دو نفره شیدکوشرکت ایرانی شیدکو یکی از شرکت های معتبر در زمینه طراحی و تولید انواع تجهیزات آموزشی به حساب می آید که محصولات آن همواره از کیفیت ساخت و استحکام بالایی برخوردار بوده اند. از جمله محصولات این شرکت باید به صندلی دانشجویی دو نفره فایبرگلاس با روکش چرم و سب..

تماس با 73027-021

صندلی دانشجویی دو نفره MDF با سبد شیدکو
ناموجود
مشخصات صندلی دسته دار دانشجویی دو نفره شیدکوشرکت شیدکو یکی از شرکت های معتبر ایرانی است که در زمینه تولید انواع تجهیزات آموزشی فعالیت می کند. صندلی دانشجویی دو نفره MDF نیز یکی از محصولات با کیفیت این شرکت می باشد که برای استفاده در کلاس های درس دانشگاه ها و مراکز آموزشی طراحی شده است.صندلی ..

تماس با 73027-021

صندلی دانشجویی تک نفره فایبرگلاس شیدکو
ناموجود
مشخصات صندلی دسته دار دانشجویی تک نفره شیدکواگر قصد خرید صندلی دانشجویی دارید و در جستجوی یک صندلی با دوام و خوش ساخت هستید، ما به شما صندلی دانشجویی تک نفره فایبرگلاس شیدکو را پیشنهاد می کنیم! این صندلی دانشجویی برای کسانی طراحی شده که قصد پرداخت هزینه سنگینی ندارند و در عین حال کیفیت ساخت صندل..

تماس با 73027-021

صندلی دانشجویی تک نفره فایبرگلاس داخل هم رو شیدکو
ناموجود
مشخصات صندلی دسته دار دانشجویی تک نفره شیدکوصندلی دانشجویی تک نفره فایبرگلاس داخل هم رو شیدکو یک صندلی مستحکم و با دوام می باشد که برای استفاده در سالن های امتحانات دانشگاه ها و مراکز آموزشی عرضه شده است. این صندلی دانشجویی دارای قابلیت داخل هم رفتن می باشد و شما می توانید تا 10 عدد صندلی را بر ..

تماس با 73027-021

صندلی دانشجویی تک نفره فایبرگلاس با سبد و قلاب شیدکو
ناموجود
مشخصات صندلی دسته دار دانشجویی تک نفره شیدکوصندلی دانشجویی یکی از تجهیزات آموزشی ضروری است که به کیفیت یادگیری دانشجویان کمک زیادی می کند. صندلی دانشجویی تک نفره فایبرگلاس شیدکو را می توان از جمله محصولات با کیفیت موجود در بازار دانست که برای استفاده در دانشگاه ها و آموزشگاه ها انتخاب مناسبی به ..

تماس با 73027-021

صندلی دانشجویی تک نفره فایبرگلاس با روکش چرم شیدکو
ناموجود
مشخصات صندلی دسته دار دانشجویی تک نفره شیدکواگر محصل یا دانشجو هستید، مطمئنا تا به حال با این مشکل مواجه شده اید که صندلی که کل ساعت آموزشی را روی آن گذرانده اید بسیار ناراحت بوده است. حتما این مشکل باعث حواس پرتی و عدم تمرکز شما هنگام گوش دادن به استاد خواهد بود. شرکت شیدکو برای رفع این مشکل صن..

تماس با 73027-021

نمايش 1 تا 12 از 13 (2 صفحه)

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات