صندلی انتظار | صندلی انتظار کامپی سیستم - صندلی انتظار سه نفره کامپی سیستم CompySystem 555

صندلی انتظار سه نفره کامپی سیستم CompySystem 555
صندلی انتظار سه نفره کامپی سیستم CompySystem 555

صندلی انتظار سه نفره کامپی سیستم CompySystem 555 کد کالا : 70801000100438 | وضعیت انبار : موجود | سازنده : CompySystem

اشتراک گذاری محصول :
توضیحات مختصر محصول
صندلی انتظار کامپی سیستم 555 رنگ: آبی دسته: متحرک پشتی: ثابت معرفی صندلی انتظار سه نفره کامپی سیستم 555 صندلی انتظار سه نفره 555 برای استفاده در اتاق ها و سالن های انتظار ادارات، بانک ها،...
مشخصات فنی محصول
    مناسب برای سالن های انتظار ادارات، بانک ها، شرکت ها، بیمارستان ها
قیمت برای شما: تماس با 73027-021

صندلی انتظار کامپی سیستم 555

رنگ: آبی
دسته: متحرک
پشتی: ثابت

معرفی صندلی انتظار سه نفره کامپی سیستم 555

صندلی انتظار سه نفره 555 برای استفاده در اتاق ها و سالن های انتظار ادارات، بانک ها، شرکت ها، بیمارستان ها، دانشگاه ها و محیط های آموزشی، ایستگاه های مترو و مکان هایی از این قبیل ارائه شده است.

معرفی صندلی انتظار سه نفره کامپی سیستم 555

این صندلی محصول شرکت ایرانی کامپی سیستم می باشد که سابقه بالایی در طراحی و تولید انواع مبلمان و تجهیزات اداری مانند میز مدیریتی، صندلی مدیریتی و صندلی کارمندی، کمد و انواع میز اداری دارد. 

طراحی و کیفیت صندلی انتظار CompySystem 555

صندلی انتظار سه نفره 555 کامپی سیستم در رنگ قرمز با پایه هایی مشکی روانه بازار شده است.

ابعاد این صندلی انتظار برابر با 52 سانتی متر طول، 163 سانتی متر عرض، 85 سانتی متر ارتفاع، 40 سانتی متر عمق و 46 سانتی متر ارتفاع تا کف می باشد.

صندلی انتظار سه نفره کامپی سیستم CompySystem 555 فاقد دسته می باشد و از طراحی نسبتاً ساده و ارگونومیک برخوردار است. نکته ای که در رابطه با این صندلی سه نفره اداری جلب توجه می کند، طول عمر بالای آن است.

طراحی و کیفیت صندلی انتظار CompySystem 555

شرکت کامپی سیستم در ساخت صندلی انتظار کامپی سیستم از مواد اولیه مرغوب بهره برده و در صورت استفاده صحیح از این صندلی، طول عمر آن به چند سال خواهد رسید. 

صندلی انتظار سه نفره کامپی سیستم CompySystem 555

بر روی پشتی صندلی انتظار سه نفره کامپی سیستم CompySystem 555 خطوطی به صورت مشبک به کار رفته که باعث شده تا ظاهر این صندلی به یکنواختی دچار نشود.

از آنجا که معمولاً از صندلی های انتظار در محیط های عمومی و پر رفت و آمد استفاده می شود، این صندلی ها بیشتر در معرض آسیب هستند و اگر کیفیت ساخت پایینی داشته باشند خیلی زود در برابر صدمات احتمالی آسیب دیده و مستهلک می شوند.

صندلی انتظار سه نفره 555 کامپی سیستم یکی از صندلی های خوش ساخت موجود در بازار است و به آسانی در برابر آسیب هایی مانند ضربه، خراشیدگی، فشار یا استفادۀ زیاد صدمه نمی بیند.

شما می توانید برای اطلاع از قیمت انواع مبلمان اداری و خرید صندلی انتظار سه نفره با واحد فروش شرکت ایده برتر پارسیان به شماره 73027-021 تماس بگیرید.

صندلی انتظار سه نفره کامپی سیستم CompySystem 555

مشخصات کلی:
ابعاد :52*163*85 سانتی متر
رنگ :قرمز
جنس:
جنس پایه :فلز
امکانات:
نوشتن نظر
نام شما:

ایمیل شما:

نظر شما: رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی