منو
سبد خرید

صندلی کارمندی

صندلی کارمندی کامپی سیستم 470 compysystem
ناموجود
معرفی صندلی کارمندی کامپی سیستم 470 شرکت کامپی سیستم در زمینۀ تولید صندلی چرخ دار کارمندی، کنفرانسی، انتظار و آمفی تئاتر فعالیت می کند.  صندلی کارمندی کامپی سیستم مدل 470 محصول شرکت کامپی سیستم، از جمله صندلی مدرن، زیبا و راحت موجود در بازار به شمار می آید که می توان آن را صندلی کارشناسی کام..

تماس با 73027-021

صندلی کارمندی کامپی سیستم 460 compysystem
ناموجود
معرفی صندلی کارمندی کامپی سیستم 460 شرکت کامپی سیستم در زمینۀ تولید کنفرانسی، انتظار، آمفی تئاتر و صندلی های گردان فعالیت می کند. صندلی کارمندی کامپی سیستم مدل 460 compysystem محصول شرکت کامپی سیستم، با طراحی مدرن، جذاب و راحت خود، برای استفاده در اتاق های کارمندان و کارشناسان ادارات و شرکت ..

تماس با 73027-021

صندلی کارمندی کامپی سیستم 440 compysystem
ناموجود
معرفی صندلی کارمندی کامپی سیستم 440  شرکت کامپی سیستم در زمینۀ تولید صندلی های گردان، کنفرانسی، انتظار و آمفی تئاتر فعالیت می کند. صندلی کارمندی مدل 440 compysystem محصول شرکت کامپی سیستم، با طراحی جذاب و منحصر به فرد و قابلیت حمل آسان، جهت استفاده در فضاهای اداری و شرکتی ارائه شده است. ط..

تماس با 73027-021

صندلی کارمندی کامپی سیستم 420 compysystem
ناموجود
معرفی صندلی کارمندی کامپی سیستم 420 شرکت کامپی سیستم در زمینۀ تولید صندلی چرخ دار کارمندی، کنفرانسی، انتظار و آمفی تئاتر فعالیت می کند. صندلی کارمندی کامپی سیستم مدل  420 ، مناسب برای استفاده در اتاق های کارمندان، کارشناسان و فضاهای اداری و شرکتی است. طراحی و کیفیت صندلی کارمندی 420 ..

تماس با 73027-021

صندلی کارمندی کامپی سیستم 410 compysystem
ناموجود
معرفی صندلی کارمندی کامپی سیستم 410 شرکت کامپی سیستم در زمینۀ تولید صندلی های گردان، کنفرانسی، انتظار و آمفی تئاتر فعالیت می کند. صندلی کارمندی کامپی سیستم 410 compysystem محصول شرکت کامپی سیستم، با طراحی ساده و قابلیت حمل آسان، جهت استفاده در واحدهای کارمندی ادارات و شرکت ها عرضه شده است. طرا..

تماس با 73027-021

صندلی کارمندی کامپی سیستم 1820 compysystem
ناموجود
معرفی صندلی کارمندی کامپی سیستم 1820 شرکت کامپی سیستم در زمینه تولید انواع صندلی های گردان، کارمندی، کارشناسی، کنفرانسی، انتظار و آمفی تئاتر فعالیت می کند. صندلی کارمندی 1820 محصول شرکت کامپی سیستم می باشد که با طراحی ساده و جذاب خود، انتخاب مناسبی برای استفاده در اتاق های کارمندی شرکت ها و فضاها..

تماس با 73027-021

صندلی کارمندی کامپی سیستم 1720 compysystem
ناموجود
معرفی صندلی کارمندی 1720 کامپی سیستم شرکت کامپی سیستم در زمینۀ تولید انواع صندلی اداری از جمله صندلی کارشناسی، کارمندی، گردان، کنفرانسی، انتظار و آمفی تئاتر فعالیت می کند. صندلی کارمندی 1720 محصول شرکت کامپی سیستم از جمله صندلی های راحت و شیک موجود در بازار به حساب می آید و برای استفاده کارمندان ..

تماس با 73027-021

صندلی کارمندی کامپی سیستم 1520 compysystem
ناموجود
معرفی صندلی کارمندی کامپی سیستم 1520 شرکت کامپی سیستم در زمینۀ تولید صندلی مدریتی ارزان، انتظار، آمفی تئاتر و صندلی های گردان فعالیت می کند. صندلی کارمندی کامپی سیستم مدل 1520 compysystem، از جمله صندلی های راحت و با طراحی ظاهری ساده و زیبا است که برای استفاده در فضاهای کارمندی در ادارات و شرک..

تماس با 73027-021

صندلی کارمندی نظری Nazari E206A
ناموجود
معرفی صندلی کارمندی نظری E206A صندلی کارمندی مدل E206A یکی از محصولات شرکت نظری در زمینه مبلمان اداری است. این صندلی کارمندی بسیار زیبا و کاربردی طراحی شده و برای استفاده کارمندان در ادارات و دفاتر دولتی، آموزشگاه ها، شرکت ها و ارگان های مختلف مناسب می باشد.  در ادامه معرفی صندلی کارم..

تماس با 73027-021

صندلی کارمندی نظری Nazari E204A
ناموجود
معرفی صندلی کارمندی نظری E204A صندلی کارمندی E204A یکی از صندلی های درجه یک شرکت نظری می باشد که با کیفیت عالی و قطعات اورجینال تهیه و ساخته شده است. این صندلی کارمندی دارای روکش چرم و روکش پارچه می باشند.  در ادامه معرفی صندلی کارمندی نظری مدل E204A باید گفت که تکیه گاه این صندل..

تماس با 73027-021

صندلی کارمندی نظری Nazari E204
ناموجود
معرفی صندلی کارمندی نظری E204 صندلی کارمندی نظری مدل E204 یکی از محصولات پرفروش شرکت نظری است که از لحاظ ظاهری بسیار زیبا و با ارگونومی مناسب می باشد. قطعات استفاده شده در این صندلی کارمندی از بهترین و مرغوب ترین محصولات می باشد.  در ادامه معرفی صندلی کارمندی نظری E204 باید گفت که جک ..

تماس با 73027-021

صندلی کارمندی نظری Nazari E203A
ناموجود
معرفی صندلی کارمندی نظری E203A صندلی کارمندی مدل E203A که از استحکام بالا برخوردار بوده و دارای ظاهری زیبا است از محصولات شرکت نظری می باشد. جنس پایه صندلی کارمندی از نوع دایکاست می باشد که ظاهر صندلی را بسیار زیبا و چشم نواز کرده است.  در ادامه معرفی صندلی کارمندی نظری E203A باید گفت..

تماس با 73027-021

نمايش 1 تا 12 از 75 (7 صفحه)

امروزه فناوری های زیادی به کمک ما آماده اند تا زندگی را آسان تر سازند. با گسترش ادارات و سازمان ها، افراد زیادی جذب این نوع کار شدند و لازم است مدت زمان زیادی را روی صندلی خود بنشینند. به همین منظور صندلی اداری و انواع آن ساخته شد تا به همه کمک کنند تا راحت تر به کارهای روزمره رسیدگی کنند. البته موضوع نام گذاری آنها مانند صندلی مدیریتی، لزوما به یک نوع کاربری مختص نمی شود و همه می توانند از آنها بهره مند شوند. تنها تفاوت این تجهیزات مانند صندلی کارشناسی و یا صندلی کنفرانسی می تواند در نوع طراحی آنها و تناسب با نوع کار باشد. در ادارات و سازمان ها معمولا اتاق های مجهز و مخصوصی برای جلسات و کنفرانس ها در نظر گرفته می شوند که به میز و صندلی کنفرانسی مجهز هستند.

در برخی مکان های عمومی تر مانند بانک ها نیز از انواع صندلی انتظار استفاده شده تا مراجعه کنندگان بتوانند تا زمان رسیدگی به کارشان بر روی آنها منتظر بمانند. بنابراین می توان گفت هر بخشی تجهیزات خاص خود را دارد که طراحی های لازم برای آن در نظر گرفته شده است. شما نیز می توانید از میان انواع میز و صندلی کارشناسی و یا انواع دیگر آنها، با توجه به نوع کاربری انتخاب کنید.

خرید صندلی مدیریتی

عمده خریداران صندلی اداری، شاید شرکت ها باشند، اما همه می توانند از این تجهیزات بهره مند شوند. تفاوت صندلی مدیریتی با سایر نمونه ها شاید در کیفیت تجهیزات بکار رفته، راحتی بیشتر و تجهیزات کاربردی تر باشد. علت این نام گذاری نیز به همین دلیل است، زیرا مدیران معمولا بیشتر زمان خود را بر روی صندلی گذرانده و در جلسات مختلف شرکت می کنند. بنابراین خرید صندلی مدیریتی برای آنها کاربردی تر است.

خرید صندلی کارشناسی

ایجاد تنوع در میان این محصولات به مشتری کمک می کند تا محصولی را خریداری کند که بیشترین شباهت را با نیازش داشته باشد. ممکن است خرید صندلی کارشناسی برای کارشناسان و کارمندان یک مجموعه بهتر از انواع دیگر باشد. بنابراین بنظر می رسد تنوع در میان صندلی اداری این شانس را به مشتری می دهد تا علاوه بر انتخاب بهتر، هزینه های خود را نیز مدیریت نماید.

خرید صندلی کنفرانسی

متخصصان زیادی برای طراحی میز و صندلی مدیریتی و میز و صندلی کارمندی زمان و انرژی صرف می کنند تا محصولاتی را طراحی و تولید کنند که سازگاری زیادی با نوع استفاده شما داشته باشد. بنابراین خرید صندلی اداری می تواند اکنون کار ساده ای باشد. تنها لازم است به یک مجموعه کامل خرید صندلی مدیریتی و یا مرکز خرید صندلی کارشناسی مراجعه کنید تا محصولات را پس از مقایسه خریداری نمایید. خوشبختانه فروشگاه های بزرگ زیادی این امکان را به شما می دهند که از میان برندهای مختلفی خرید صندلی کنفرانسی را انجام دهید. این ویژگی باعث شده تا در مدت زمان اندکی، همه محصولات برندهای مختلف را مشاهده کرده و انتخاب کنید. برخی از نمونه ها شاید صرفا تزئینی بوده و مناسب کار نباشند اما بسیاری از نمونه ها مختص استفاده در مکان های عمومی تر هستند، مانند صندلی نشیمن اداری که برای سالن های انتظار و یا اتاق های عمومی مجموعه در نظر گرفته شده اند.

همانطور که بیان شد، این تجهیزات می توانند علاوه بر ادارات در هر جایی مانند منازل نیز استفاده شوند. بنابراین با در نظر گرفتن این موضوع، می توانید در هر مکانی از امکانات آنها بهره ببرید.

مجموعه ایده برتر پارسیان با نظر به این موضوع و اهمیت استفاده از این تجهیزات، تلاش دارد تا دسترسی همه به آنها را آسان کند. بنابراین اگر شما نیز به دنبال خرید آنها هستید، تنها لازم است به وبسایت مجموعه ایده برتر پارسیان مراجعه کرده و از میان محصولات موجود در آن انتخاب نمایید.

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات