منو
سبد خرید

صندلی کارشناسی

صندلی کارشناسی نیلپر Nilper SK740KM
ناموجود
معرفی صندلی کارشناسی نیپلر SK740KM صندلی کارشناسی نیلپر مدل SK740KM یکی از انواع صندلی های کارشناسی-کارمندی است که ساختار ارگونومیک و سازگار با فرم بدن دارد و با طراحی مدرن، زیبا و کاربردی برای استفاده در ادارات و ارگان های مختلف مناسب می باشد. در ادامه به معرفی صندلی کارشناسی نیلپر SK740K..

تماس با 73027-021

صندلی کارشناسی نیلپر Nilper SK740K
ناموجود
معرفی صندلی کارشناسی نیپلر SK740K صندلی کارشناسی نیلپر مدل SK740K یکی از انواع صندلی های کارشناسی-کارمندی است که ساختار ارگونومیک و سازگار با فرم بدن دارد و با طراحی مدرن، زیبا و کاربردی برای استفاده در ادارات و ارگان های مختلف مناسب می باشد. در ادامه به معرفی صندلی کارشناسی نیلپرSK740K می..

تماس با 73027-021

صندلی کارشناسی نیلپر Nilper SK730V
ناموجود
معرفی صندلی کارشناسی نیپلر SK730V صندلی کارشناسی نیلپر مدل SK730V یکی از انواع صندلی های کارشناسی-کارمندی است که با طراحی ارگونومیک و سازگار با فرم بدن برای استفاده طولانی مدت در محل کار، بسیار مناسب می باشد. در ادامه معرفی صندلی کارشناسی نیلپر SK730V باید بگوییم که در ساخت این صندلی کارشن..

تماس با 73027-021

صندلی کارشناسی نیلپر Nilper SK712T
ناموجود
معرفی صندلی کارشناسی نیپلر SK712T صندلی کارشناسی نیلپر مدل SK712T یکی از انواع صندلی های کارشناسی-کارمندی از محصولات شرکت نیلپر Nilper می باشد. طراحی مدرن، ارگونومیک و انحصاری این صندلی، آن را به یک محصول فوق العاده تبدیل نموده است. در ادامه به معرفی صندلی کارشناسی نیلپر مدل SK712T می پردا..

تماس با 73027-021

صندلی کارشناسی نیلپر Nilper SK700X
ناموجود
معرفی صندلی کارشناسی نیپلر SK700X صندلی کارشناسی نیلپر مدل SK700X یکی از محصولات شرکت نیلپر Nilper است که با روکش های چرمی و پارچه ای و در رنگ های متنوع تولید می شود. طراحی مدرن و ارگونومیک این صندلی، آن را به یک محصول کاملا کاربردی تبدیل کرده است.  در ادامه معرفی صندلی کارشناسی نیلپر..

تماس با 73027-021

صندلی کارشناسی نیلپر Nilper SK700G
ناموجود
معرفی صندلی کارشناسی نیپلر SK700G صندلی کارشناسی نیلپر مدل SK700G یکی از انواع صندلی های کارشناسی-کارمندی از محصولات شرکت نیلپر Nilper می باشد که کاملا مدرن و متناسب با اصول ارگونومی طراحی شده است. در ادامه به معرفی صندلی کارشناسی نیلپر SK700G می پردازیم. این صندلی کارشناسی با روکش های چرم..

تماس با 73027-021

صندلی کارشناسی نیلپر Nilper SK700B
ناموجود
معرفی صندلی کارشناسی نیپلر SK700B صندلی کارشناسی نیلپر مدل SK700B یکی از محصولات شرکت نیلپر Nilper بوده و یکی از انواع صندلی های کارشناسی-کارمندی است که با طراحی مدرن و متناسب با اصول ارگونومی در ادارات، دفاتر، شرکت ها و آموزشگاه ها به کار می رود. در ادامه به معرفی صندلی کارشناسی نیلپر SK7..

تماس با 73027-021

صندلی کارشناسی نیلپر Nilper SK603H
ناموجود
معرفی صندلی کارشناسی نیپلر SK603H صندلی کارشناسی نیلپر مدل SK603H یکی از انواع صندلی کارمندی-کارشناسی محصول شرکت نیلپر Nilper است که با طراحی زیبا، مدرن و متناسب با اصول ارگونومی خود به یک صندلی کاملا کاربردی در ادارات، دفاتر، شرکت ها و آموزشگاه ها تبدیل شده است. در ادامه به معرفی صندلی کا..

تماس با 73027-021

صندلی کارشناسی نیلپر Nilper SK603B
ناموجود
معرفی صندلی کارشناسی نیپلر SK603B صندلی کارشناسی نیلپر مدل SK603B یکی از انواع صندلی کارمندی-کارشناسی محصول شرکت نیلپر Nilper است که با طراحی زیبا، مدرن و متناسب با اصول ارگونومی خود به یک صندلی کاملا کاربردی در ادارات، دفاتر، شرکت ها و آموزشگاه ها تبدیل شده است. در ادامه برای معرفی صندلی ..

تماس با 73027-021

صندلی کارشناسی نیلپر Nilper SK601G
ناموجود
معرفی صندلی کارشناسی نیپلر SK601G صندلی کارشناسی نیلپر مدل SK601G یکی از محصولات متنوع شرکت نیلپر Nilper است که در انواع فضاهای خانگی و اداری به کار می رود. این صندلی کارشناسی بسیار زیبا و مدرن بوده و با ساختار متناسب با اصول ارگونومی خود، به یک صندلی کاملا کاربردی تبدیل شده است. در ادامه ..

تماس با 73027-021

صندلی کارشناسی نیلپر Nilper SK601B
ناموجود
معرفی صندلی کارشناسی نیپلر SK601B صندلی کارشناسی نیلپر مدل SK601B یکی از انواع صندلی کارمندی-کارشناسی محصول شرکت نیلپر Nilper است که طراحی زیبا و مدرن دارد. ساختار متناسب با ارگونومی این صندلی کارشناسی آن را به یک صندلی کاملا کاربردی در اماکن مختلف تبدیل نموده است.  در ادامه برای معرف..

تماس با 73027-021

صندلی کارشناسی نیلپر Nilper SK600X
ناموجود
معرفی صندلی کارشناسی نیپلر SK600X صندلی کارشناسی نیلپر مدل SK600X طراحی زیبا و مدرنی دارد و به صورت کاملا کاربردی و متناسب با اصول ارگونومی ساخته شده است. این صندلی کارشناسی با مکانیزم سینکرون MT3 امکان حرکت همزمان نشیمن و پشتی و قفل پشتی در دو حالت مختلف را فراهم می کند. در ادامه برای معر..

تماس با 73027-021

نمايش 1 تا 12 از 60 (5 صفحه)

امروزه فناوری های زیادی به کمک ما آماده اند تا زندگی را آسان تر سازند. با گسترش ادارات و سازمان ها، افراد زیادی جذب این نوع کار شدند و لازم است مدت زمان زیادی را روی صندلی خود بنشینند. به همین منظور صندلی اداری و انواع آن ساخته شد تا به همه کمک کنند تا راحت تر به کارهای روزمره رسیدگی کنند. البته موضوع نام گذاری آنها مانند صندلی مدیریتی، لزوما به یک نوع کاربری مختص نمی شود و همه می توانند از آنها بهره مند شوند. تنها تفاوت این تجهیزات مانند صندلی کارشناسی و یا صندلی کنفرانسی می تواند در نوع طراحی آنها و تناسب با نوع کار باشد. در ادارات و سازمان ها معمولا اتاق های مجهز و مخصوصی برای جلسات و کنفرانس ها در نظر گرفته می شوند که به میز و صندلی کنفرانسی مجهز هستند.

در برخی مکان های عمومی تر مانند بانک ها نیز از انواع صندلی انتظار استفاده شده تا مراجعه کنندگان بتوانند تا زمان رسیدگی به کارشان بر روی آنها منتظر بمانند. بنابراین می توان گفت هر بخشی تجهیزات خاص خود را دارد که طراحی های لازم برای آن در نظر گرفته شده است. شما نیز می توانید از میان انواع میز و صندلی کارشناسی و یا انواع دیگر آنها، با توجه به نوع کاربری انتخاب کنید.

خرید صندلی مدیریتی

عمده خریداران صندلی اداری، شاید شرکت ها باشند، اما همه می توانند از این تجهیزات بهره مند شوند. تفاوت صندلی مدیریتی با سایر نمونه ها شاید در کیفیت تجهیزات بکار رفته، راحتی بیشتر و تجهیزات کاربردی تر باشد. علت این نام گذاری نیز به همین دلیل است، زیرا مدیران معمولا بیشتر زمان خود را بر روی صندلی گذرانده و در جلسات مختلف شرکت می کنند. بنابراین خرید صندلی مدیریتی برای آنها کاربردی تر است.

خرید صندلی کارشناسی

ایجاد تنوع در میان این محصولات به مشتری کمک می کند تا محصولی را خریداری کند که بیشترین شباهت را با نیازش داشته باشد. ممکن است خرید صندلی کارشناسی برای کارشناسان و کارمندان یک مجموعه بهتر از انواع دیگر باشد. بنابراین بنظر می رسد تنوع در میان صندلی اداری این شانس را به مشتری می دهد تا علاوه بر انتخاب بهتر، هزینه های خود را نیز مدیریت نماید.

خرید صندلی کنفرانسی

متخصصان زیادی برای طراحی میز و صندلی مدیریتی و میز و صندلی کارمندی زمان و انرژی صرف می کنند تا محصولاتی را طراحی و تولید کنند که سازگاری زیادی با نوع استفاده شما داشته باشد. بنابراین خرید صندلی اداری می تواند اکنون کار ساده ای باشد. تنها لازم است به یک مجموعه کامل خرید صندلی مدیریتی و یا مرکز خرید صندلی کارشناسی مراجعه کنید تا محصولات را پس از مقایسه خریداری نمایید. خوشبختانه فروشگاه های بزرگ زیادی این امکان را به شما می دهند که از میان برندهای مختلفی خرید صندلی کنفرانسی را انجام دهید. این ویژگی باعث شده تا در مدت زمان اندکی، همه محصولات برندهای مختلف را مشاهده کرده و انتخاب کنید. برخی از نمونه ها شاید صرفا تزئینی بوده و مناسب کار نباشند اما بسیاری از نمونه ها مختص استفاده در مکان های عمومی تر هستند، مانند صندلی نشیمن اداری که برای سالن های انتظار و یا اتاق های عمومی مجموعه در نظر گرفته شده اند.

همانطور که بیان شد، این تجهیزات می توانند علاوه بر ادارات در هر جایی مانند منازل نیز استفاده شوند. بنابراین با در نظر گرفتن این موضوع، می توانید در هر مکانی از امکانات آنها بهره ببرید.

مجموعه ایده برتر پارسیان با نظر به این موضوع و اهمیت استفاده از این تجهیزات، تلاش دارد تا دسترسی همه به آنها را آسان کند. بنابراین اگر شما نیز به دنبال خرید آنها هستید، تنها لازم است به وبسایت مجموعه ایده برتر پارسیان مراجعه کرده و از میان محصولات موجود در آن انتخاب نمایید.

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات