منو
سبد خرید

صندلی مدیریتی داتیس Datis

صندلی مدیریتی داتیس Datis MV840
ناموجود
معرفی صندلی مدیریتی داتیس MV840 صندلی مدیریتی داتیس MV840 دارای طراحی ارگونومی و استاندارد می باشد که این محصول را در دسته ی صندلی های طبی اداری قرار داده است که امروزه اکثر مدیران به دنبال چنین صندلی مدیریتی می باشند که هم از لحاظ زیبایی و هم قیمت مناسب می باشد. مکانیزمی که برای این صندلی مدیریت..

تماس با 73027-021

صندلی مدیریتی داتیس Datis MT770
ناموجود
معرفی صندلی مدیریتی داتیس MT770 از صندلی مدیریتی داتیس MT770 می توان به عنوان یک صندلی مدیریتی و طبی نام برد. طراحی منحصر به فرد این صندلی مدیریتی یکی از عناصری است که برای ادارات و شرکت ها بسیار حائز اهمیت می باشد. به دلیل اینکه نشستن بیش از حد روی صندلی غیره استاندارد باعث کرختی و مسلط نبودن به..

تماس با 73027-021

صندلی مدیریتی داتیس Datis MP647
ناموجود
معرفی صندلی مدیریتی داتیس MP647 صندلی مدیریتی داتیس MP647 یکی از مدل های کلاسیک و طبی می باشد که دارای طراحی ارگونومی و استاندارد است. دسته و پایه ی این صندلی مدیریتی داتیس از آلیاژ بسیار مستحکم و زیبای آلومینیوم ساخته شده است. در ادامه معرفی صندلی مدیریتی داتیس MP647 باید گفت که روکش این ..

تماس با 73027-021

صندلی مدیریتی داتیس Datis MO745
ناموجود
معرفی صندلی مدیریتی داتیس MO745 صندلی مدیریتی داتیس MO745 دارای طراحی استاندارد می باشد. در این صندلی مدیریتی ارتفاع را می توان با جک کورسی 8، 10، 12 سانتی تنظیم کرد. از صندلی Datis MO745 در ادارات دولتی، آموزشگاه ها، دفاتر دولتی، شرکت ها و ارگان های اداری استفاده می شود. در ادامه معرفی صن..

تماس با 73027-021

صندلی مدیریتی داتیس Datis MF860
ناموجود
معرفی صندلی مدیریتی داتیس MF860 صندلی مدیریتی داتیس MF860 یکی از مدل های طبی می باشد که دارای طراحی چشم نواز می باشد. از صندلی Datis MF860 در ادارات دولتی، آموزشگاه ها، دفاتر دولتی، شرکت ها و ارگان های اداری استفاده می شود. در ادامه معرفی صندلی مدیریتی داتیس MF860 باید گفت که پد دسته از جن..

تماس با 73027-021

صندلی مدیریتی داتیس Datis ME880
ناموجود
معرفی صندلی مدیریتی داتیس ME880 صندلی مدیریتی داتیس ME880 پیشنهادی فوق العاده برای کسانی است که در جست و جوی صندلی طبی و استاندارد هستند. جنس رویه این صندلی مدیریتی از مرغوب ترین و استانداردترین پارچه یا چرم Pu ضد عرق می باشد. صندلی مدیریتی داتیس ME880 مناسب برای دفاتر دولتی، ادارات، آموزشگاه ها،..

تماس با 73027-021

صندلی مدیریتی داتیس Datis MB760
ناموجود
معرفی صندلی مدیریتی داتیس MB760 صندلی مدیریتی داتیس MB760 از ارگونومیک فوق العاده برای حفظ سلامت فیزیکی بدن برخوردار است. در این صندلی مدیریتی از مکانیزم سینکرونی و اتوبوسی استفاده شده است. صندلی مدیریتی داتیس MB760 مناسب برای ادارات دولتی، آموزشگاه ها، دفاتر دولتی و شرکت ها می باشد. در اد..

تماس با 73027-021

صندلی مدیریتی داتیس Datis MA735
ناموجود
معرفی صندلی مدیریتی داتیس MA735 صندلی مدیریتی داتیس MA735 از ارگونومیک فوق العاده برای حفظ سلامت فیزیکی بدن برخوردار است. این صندلی مدیریتی قابلیت تنظیم ارتفاع صندلی توسط جک نسبت به وزن کاربر را دارد. صندلی مدیریتی داتیس MA735 مناسب برای دفاتر دولتی، ادارات، آموزشگاه ها، دفاتر دولتی، شرکت ها، ارگ..

تماس با 73027-021

نمايش 1 تا 8 از 8 (1 صفحه)

امروزه فناوری های زیادی به کمک ما آماده اند تا زندگی را آسان تر سازند. با گسترش ادارات و سازمان ها، افراد زیادی جذب این نوع کار شدند و لازم است مدت زمان زیادی را روی صندلی خود بنشینند. به همین منظور صندلی اداری و انواع آن ساخته شد تا به همه کمک کنند تا راحت تر به کارهای روزمره رسیدگی کنند. البته موضوع نام گذاری آنها مانند صندلی مدیریتی، لزوما به یک نوع کاربری مختص نمی شود و همه می توانند از آنها بهره مند شوند. تنها تفاوت این تجهیزات مانند صندلی کارشناسی و یا صندلی کنفرانسی می تواند در نوع طراحی آنها و تناسب با نوع کار باشد. در ادارات و سازمان ها معمولا اتاق های مجهز و مخصوصی برای جلسات و کنفرانس ها در نظر گرفته می شوند که به میز و صندلی کنفرانسی مجهز هستند.

در برخی مکان های عمومی تر مانند بانک ها نیز از انواع صندلی انتظار استفاده شده تا مراجعه کنندگان بتوانند تا زمان رسیدگی به کارشان بر روی آنها منتظر بمانند. بنابراین می توان گفت هر بخشی تجهیزات خاص خود را دارد که طراحی های لازم برای آن در نظر گرفته شده است. شما نیز می توانید از میان انواع میز و صندلی کارشناسی و یا انواع دیگر آنها، با توجه به نوع کاربری انتخاب کنید.

خرید صندلی مدیریتی

عمده خریداران صندلی اداری، شاید شرکت ها باشند، اما همه می توانند از این تجهیزات بهره مند شوند. تفاوت صندلی مدیریتی با سایر نمونه ها شاید در کیفیت تجهیزات بکار رفته، راحتی بیشتر و تجهیزات کاربردی تر باشد. علت این نام گذاری نیز به همین دلیل است، زیرا مدیران معمولا بیشتر زمان خود را بر روی صندلی گذرانده و در جلسات مختلف شرکت می کنند. بنابراین خرید صندلی مدیریتی برای آنها کاربردی تر است.

خرید صندلی کارشناسی

ایجاد تنوع در میان این محصولات به مشتری کمک می کند تا محصولی را خریداری کند که بیشترین شباهت را با نیازش داشته باشد. ممکن است خرید صندلی کارشناسی برای کارشناسان و کارمندان یک مجموعه بهتر از انواع دیگر باشد. بنابراین بنظر می رسد تنوع در میان صندلی اداری این شانس را به مشتری می دهد تا علاوه بر انتخاب بهتر، هزینه های خود را نیز مدیریت نماید.

خرید صندلی کنفرانسی

متخصصان زیادی برای طراحی میز و صندلی مدیریتی و میز و صندلی کارمندی زمان و انرژی صرف می کنند تا محصولاتی را طراحی و تولید کنند که سازگاری زیادی با نوع استفاده شما داشته باشد. بنابراین خرید صندلی اداری می تواند اکنون کار ساده ای باشد. تنها لازم است به یک مجموعه کامل خرید صندلی مدیریتی و یا مرکز خرید صندلی کارشناسی مراجعه کنید تا محصولات را پس از مقایسه خریداری نمایید. خوشبختانه فروشگاه های بزرگ زیادی این امکان را به شما می دهند که از میان برندهای مختلفی خرید صندلی کنفرانسی را انجام دهید. این ویژگی باعث شده تا در مدت زمان اندکی، همه محصولات برندهای مختلف را مشاهده کرده و انتخاب کنید. برخی از نمونه ها شاید صرفا تزئینی بوده و مناسب کار نباشند اما بسیاری از نمونه ها مختص استفاده در مکان های عمومی تر هستند، مانند صندلی نشیمن اداری که برای سالن های انتظار و یا اتاق های عمومی مجموعه در نظر گرفته شده اند.

همانطور که بیان شد، این تجهیزات می توانند علاوه بر ادارات در هر جایی مانند منازل نیز استفاده شوند. بنابراین با در نظر گرفتن این موضوع، می توانید در هر مکانی از امکانات آنها بهره ببرید.

مجموعه ایده برتر پارسیان با نظر به این موضوع و اهمیت استفاده از این تجهیزات، تلاش دارد تا دسترسی همه به آنها را آسان کند. بنابراین اگر شما نیز به دنبال خرید آنها هستید، تنها لازم است به وبسایت مجموعه ایده برتر پارسیان مراجعه کرده و از میان محصولات موجود در آن انتخاب نمایید.

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات