منو
سبد خرید

صندلی اداری

امروزه فناوری های زیادی به کمک ما آماده اند تا زندگی را آسان تر سازند. با گسترش ادارات و سازمان ها، افراد زیادی جذب این نوع کار شدند و لازم است مدت زمان زیادی را روی صندلی خود بنشینند. به همین منظور صندلی اداری و انواع آن ساخته شد تا به همه کمک کنند تا راحت تر به کارهای روزمره رسیدگی کنند. البته موضوع نام گذاری آنها مانند صندلی مدیریتی، لزوما به یک نوع کاربری مختص نمی شود و همه می توانند از آنها بهره مند شوند. تنها تفاوت این تجهیزات مانند صندلی کارشناسی و یا صندلی کنفرانسی می تواند در نوع طراحی آنها و تناسب با نوع کار باشد. در ادارات و سازمان ها معمولا اتاق های مجهز و مخصوصی برای جلسات و کنفرانس ها در نظر گرفته می شوند که به میز و صندلی کنفرانسی مجهز هستند.

در برخی مکان های عمومی تر مانند بانک ها نیز از انواع صندلی انتظار استفاده شده تا مراجعه کنندگان بتوانند تا زمان رسیدگی به کارشان بر روی آنها منتظر بمانند. بنابراین می توان گفت هر بخشی تجهیزات خاص خود را دارد که طراحی های لازم برای آن در نظر گرفته شده است. شما نیز می توانید از میان انواع میز و صندلی کارشناسی و یا انواع دیگر آنها، با توجه به نوع کاربری انتخاب کنید.

خرید صندلی مدیریتی

عمده خریداران صندلی اداری، شاید شرکت ها باشند، اما همه می توانند از این تجهیزات بهره مند شوند. تفاوت صندلی مدیریتی با سایر نمونه ها شاید در کیفیت تجهیزات بکار رفته، راحتی بیشتر و تجهیزات کاربردی تر باشد. علت این نام گذاری نیز به همین دلیل است، زیرا مدیران معمولا بیشتر زمان خود را بر روی صندلی گذرانده و در جلسات مختلف شرکت می کنند. بنابراین خرید صندلی مدیریتی برای آنها کاربردی تر است.

خرید صندلی کارشناسی

ایجاد تنوع در میان این محصولات به مشتری کمک می کند تا محصولی را خریداری کند که بیشترین شباهت را با نیازش داشته باشد. ممکن است خرید صندلی کارشناسی برای کارشناسان و کارمندان یک مجموعه بهتر از انواع دیگر باشد. بنابراین بنظر می رسد تنوع در میان صندلی اداری این شانس را به مشتری می دهد تا علاوه بر انتخاب بهتر، هزینه های خود را نیز مدیریت نماید.

خرید صندلی کنفرانسی

متخصصان زیادی برای طراحی میز و صندلی مدیریتی و میز و صندلی کارمندی زمان و انرژی صرف می کنند تا محصولاتی را طراحی و تولید کنند که سازگاری زیادی با نوع استفاده شما داشته باشد. بنابراین خرید صندلی اداری می تواند اکنون کار ساده ای باشد. تنها لازم است به یک مجموعه کامل خرید صندلی مدیریتی و یا مرکز خرید صندلی کارشناسی مراجعه کنید تا محصولات را پس از مقایسه خریداری نمایید. خوشبختانه فروشگاه های بزرگ زیادی این امکان را به شما می دهند که از میان برندهای مختلفی خرید صندلی کنفرانسی را انجام دهید. این ویژگی باعث شده تا در مدت زمان اندکی، همه محصولات برندهای مختلف را مشاهده کرده و انتخاب کنید. برخی از نمونه ها شاید صرفا تزئینی بوده و مناسب کار نباشند اما بسیاری از نمونه ها مختص استفاده در مکان های عمومی تر هستند، مانند صندلی نشیمن اداری که برای سالن های انتظار و یا اتاق های عمومی مجموعه در نظر گرفته شده اند.

همانطور که بیان شد، این تجهیزات می توانند علاوه بر ادارات در هر جایی مانند منازل نیز استفاده شوند. بنابراین با در نظر گرفتن این موضوع، می توانید در هر مکانی از امکانات آنها بهره ببرید.

مجموعه ایده برتر پارسیان با نظر به این موضوع و اهمیت استفاده از این تجهیزات، تلاش دارد تا دسترسی همه به آنها را آسان کند. بنابراین اگر شما نیز به دنبال خرید آنها هستید، تنها لازم است به وبسایت مجموعه ایده برتر پارسیان مراجعه کرده و از میان محصولات موجود در آن انتخاب نمایید.

صندلی کنفرانسی کامپی سیستم Compysystem 400
ناموجود
معرفی صندلی کنفرانسی کامپی سیستم 400شرکت ایرانی کامپی سیستم در زمینه تولید تجهیزات اداری مانند میز مدیریتی و کارمندی، صندلی اداری، کمد، کتابخانه و دیگر مبلمان اداری فعالیت دارد.صندلی کنفرانسی 400 از جمله محصولات این شرکت به حساب می آید که برای استفاده در اتاق جلسات شرکت ها، ادارات، کارخانجات..

تماس با 73027-021

صندلی کنفرانسی کامپی سیستم Compysystem 1810
ناموجود
معرفی صندلی کنفرانسی کامپی سیستم 1810شرکت کامپی سیستم در زمینه تولید مبلمان اداری و انواع صندلی های گردان، مدیریتی، کارمندی، کنفرانسی، انتظار و آمفی تئاتر فعالیت دارد. صندلی کنفرانسی کامپی سیستم 1810 Compysystem، یکی از صندلی های شیک و راحت تولید این شرکت است که برای استفاده در اتاق های کنفرانس ..

تماس با 73027-021

صندلی کنفرانسی کامپی سیستم Compysystem 1710
ناموجود
معرفی صندلی کنفرانسی کامپی سیستم 1710صندلی کنفرانسی 1710 یکی از محصولات شرکت کامپی سیستم است که در زمینه تولید صندلی و مبلمان اداری شامل صندلی مدیریتی، کارمندی و کنفرانسی فعالیت دارد. این صندلی که با ابعاد 63 سانتی متر طول، 69 سانتی متر عرض، 94 سانتی متر ارتفاع، 49 سانتی متر عمق و 47 سانتی متر ا..

تماس با 73027-021

صندلی کنفرانسی کامپی سیستم Compysystem 1510
ناموجود
معرفی صندلی کنفرانسی کامپی سیستم 1510صندلی کنفرانسی 1510 یکی از محصولات شرکت ایرانی کامپی سیستم می باشد که در زمینه تولید صندلی و مبلمان اداری، شامل صندلی های مدیریتی، کارمندی، کنفرانسی، انتظار و آمفی تئاتر فعالیت دارد.این صندلی که در دو رنگ مشکی و قهوه ای و در ابعاد 57 سانتی متر طول، 60 سان..

تماس با 73027-021

صندلی کنفرانسی نیلپر Nilper SC809
ناموجود
معرفی صندلی کنفرانسی نیلپر SC809صندلی کنفراسی SC809 که از محصولات شرکت نیلر می باشد دارای طراحی بسیار زیبا و متناسب با اصول ارگونومی می باشد. یکی از ویژگی های این صندلی کنفرانسی استفاده از ضربه گیر پلاستیکی در زیر پایه ها به منظور جلوگیری از لقی و سرخوردگی می باشد.در ادامه معرفی صندلی کن..

تماس با 73027-021

صندلی کنفرانسی نیلپر Nilper SC740U
ناموجود
معرفی صندلی کنفرانسی نیلپر SC740Uصندلی کنفراسی SC740U یکی از محصولات شرکت نیلپر در زمینه مبلمان اداری است که طراحی بسیار زیبا و منحصر به فردی دارد. این صندلی کنفرانسی بر اساس اصول ارگونومی طراحی شده و از ایجاد آسیب های فیزیکی و خستگی کاربر جلوگیری می نماید.در ادامه معرفی صندلی کنفرانسی ن..

تماس با 73027-021

صندلی کنفرانسی نیلپر Nilper SC712P
ناموجود
معرفی صندلی کنفرانسی نیلپر SC712Pصندلی کنفراسی SC712P یکی از مدل هایی است که طراحی آن انحصاری شرکت نیلپر می باشد. این صندلی کنفرانسی دارای طراحی بسیار زیبا و مدرنی است که مناسب با اصول ارگونومی بوده و دارای طرفداران خاص خود می باشد.در ادامه معرفی صندلی کنفرانسی نیلپر مدل SC712P باید گفت ..

تماس با 73027-021

صندلی کنفرانسی نیلپر Nilper SC708G
ناموجود
معرفی صندلی کنفرانسی نیلپر SC708Gصندلی کنفراسی SC708G که هم طراحی بسیار زیبا و هم استحکام بالایی دارد و نیز ارگونومی مناسبی دارد از محصولات شرکت نیلپر می باشد. این صندلی کنفرانسی قابلیت ارائه با تمامی روکش های چرم و پارچه برای نشیمن و پشتی را دارد.در ادامه معرفی صندلی کنفرانسی نیلپر SC70..

تماس با 73027-021

صندلی کنفرانسی نیلپر Nilper SC700G
ناموجود
معرفی صندلی کنفرانسی نیلپر SC700Gصندلی کنفراسی SC700G محصول شرکت نیلپر بوده و دارای طراحی زیبا، مدرن، کاربردی و متناسب با اصول ارگونومی می باشد. در این صندلی کنفرانسی از ضربه گیر پلاستیکی در زیر پایه ها به منظور جلوگیری از لقی و سرخوردگی استفاده شده است.در ادامه معرفی صندلی کنفرانسی نیلپ..

تماس با 73027-021

صندلی کنفرانسی نیلپر Nilper SC603G
ناموجود
معرفی صندلی کنفرانسی نیلپر SC603Gصندلی کنفراسی SC603G که دارای طراحی زیبا، مدرن و متناسب با اصول ارگونومی است محصول شرکت نیلپر می باشد. از نکات مهم در مورد این صندلی کنفرانسی قابلیت ارائه با تمامی روکش های چرم و پارچه برای نشیمن و پشتی می باشد.در ادامه معرفی صندلی کنفرانسی نیلپر SC603G ب..

تماس با 73027-021

صندلی کنفرانسی نیلپر Nilper SC515X
ناموجود
معرفی صندلی کنفرانسی نیلپر SC515Xصندلی کنفراسی SC515X که از محصولات شرکت نیلپر می باشد برای افرادی طراحی شده است که دائما در حرکت هستند و مدام صندلی خود را ترک می کنند، چون این صندلی کنفرانسی فاقد دسته می باشد و هنگام بلند شدن دیگر دسته مزاحم نیست.در ادامه معرفی صندلی کنفرانسی نیلپر SC515X ب..

تماس با 73027-021

صندلی کنفرانسی نیلپر Nilper SC515O
ناموجود
معرفی صندلی کنفرانسی نیلپر SC515Oصندلی کنفراسی SC515O یکی از محصولات شرکت نیلپر در زمینه مبلمان اداری است. این صندلی کنفرانسی کاملا متناسب با اصول ارگونومیک طراحی شده و برای استفاده در ادارات، شرکت و ارگان های اداری مناسب می باشد. صندلی SC515O نیلپر ساختاری زیبا، مدرن و کاربردی دارد و از ایجاد آ..

تماس با 73027-021

نمايش 1 تا 12 از 358 (30 صفحه)

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات