شرایط یک فیش پرینتر مناسب

فیش زن مناسب، دستگاهی است که علاوه بر سرعت چاپ، ارائه قبض به مشتری و کاهش هزینه ها، از کیفیت بالایی هم برخوردار باشد و نیاز کمتری به مراقبت های ویژه داشته باشد. همان طور که می دانید پرینتر صدور فیش برخلاف پرینتر لیزری و پرینتر جوهر افشان احتیاجی به کارتریج و شارژ کارتریج ندارد بنابراین هزینه جانبی کمتری هم دارد.

حتما بخوانید: روش های انتخاب یک فیش پرینتر مناسب

بررسی شرایط یک فیش پرینتر مناسب

چنانچه قصد دارید یک فیش پرینتر تهیه کنید، حتما پیش از خرید به بررسی شرایط یک فیش پرینتر مناسب بپردازید و نکات لازم را در نظر بگیرید. از جمله موارد مهم در انتخاب فیش پرینتر کیفیت چاپ، سرعت چاپ، کاغذ چاپ و نوع چاپ دستگاه می باشد که باید مطابق با کاربردی مورد نظر، به آنها توجه کنید.

بررسی شرایط یک فیش پرینتر مناسب

از مهم ترین موارد در خرید فیش پرینتر کیفیت چاپ دستگاه فیش زن است زیرا بهترین وضوح به سایز مورد نظر برای چاپ فیش بستگی دارد. مثلا اگر سایز رسیدهای چاپی شما کوچک است می توانید از رزولوشن 200dpi و اگر سایز رسیدهای چاپی شما بزرگ است از رزولوشن 400dpi استفاده کنید. همچنین اینکه شما روزانه چه تعداد فیش یا رسید را چاپ کنید نیز مهم است و بستگی به سرعت چاپ فیش پرینتر دارد. بیشتر فیش پرینترهای حرارتی می توانند تا میزان 100 میلی متر در ثانیه سرعت خود را افزایش دهند. مهم ترین و تنها هزینه ای که حین کار با فیش پرینترها باید در نظر گرفته شود هزینه رول کاغذ می باشد. کاغذ فیش پرینتر از جمله مواردی است که اگر در کار با آن دقت نشود مشکلاتی هنگام تعویض رول کاغذ ایجاد می شود.

این موارد چکیده ای از شرایط یک فیش پرینتر مناسب است. لازم به ذکر است که فیش پرینتر های حرارتی که از نوع حرارتی مستقیم هستند سرعت چاپ بالایی دارند اما با تعداد معدودی از کاغذ ها قابلیت کار را دارند و برعکس فیش پرینتر های حرارتی از نوع انتقال حرارتی در نوع کاغذ محدودیت ندارند اما با سرعت چاپ پایین کار می کنند. برای اطلاعات بیشتر در مورد فیش پرینترها می توانید به سایت ایده برتر پارسیان مراجعه فرمایید.

 
ارسال نظر
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی