منو
سبد خرید

kvm سوئیچ کابلی - kvm switch cable

کی وی ام سوئیچ کابلی آتن ATEN KVM switch CS692
ناموجود
معرفی KVM سوئیچ دو پورت آتن CS692 اتصال کابل های چندین ماوس، کیبورد و مانیتور فضای شلوغ را برای کاربر ایجاد کرده و باعث مزاحمت در فضای کار می شود. شرکت اتن با طراحی کابل all-in-one و یکی کردن تمام کابل ها تنها در یک کابل و جای دادن این مجموعه در یک سوییچ موجب مرتب شدن فضای کار می شود. با ات..

تماس با 73027-021

کی وی ام سوئیچ کابلی آتن ATEN KVM switch CS64US
ناموجود
معرفی KVM سوییچ اتن CS64US اتصال کابل های چندین ماوس، کیبورد و مانیتور فضای شلوغ را برای کاربر ایجاد کرده و باعث مزاحمت در فضای کار می شود. شرکت اتن با طراحی کابل all-in-one و یکی کردن تمام کابل ها تنها در یک کابل و جای دادن این مجموعه در یک سوییچ موجب مرتب شدن فضای کار می شود. با اتصال..

تماس با 73027-021

کی وی ام سوئیچ کابلی آتن ATEN KVM switch CS64U
ناموجود
معرفی KVM سوئیچ چهار پورت آتن CS64U اتصال کابل های چندین ماوس، کیبورد و مانیتور فضای شلوغ را برای کاربر ایجاد کرده و باعث مزاحمت در فضای کار می شود. شرکت اتن با طراحی کابل all-in-one و یکی کردن تمام کابل ها تنها در یک کابل و جای دادن این مجموعه در یک کی وی ام موجب مرتب شدن فضای کار می شود. ..

تماس با 73027-021

کی وی ام سوئیچ کابلی آتن ATEN KVM switch CS62US
ناموجود
معرفی KVM سوئیچ دو پورت آتن CS62US اتصال کابل های چندین ماوس، کیبورد و مانیتور فضای شلوغ را برای کاربر ایجاد کرده و باعث مزاحمت در فضای کار می شود. شرکت اتن با طراحی کابل all-in-one و یکی کردن تمام کابل ها تنها در یک کابل و جای دادن این مجموعه در یک سوییچ موجب مرتب شدن فضای کار می شود. ..

تماس با 73027-021

کی وی ام سوئیچ کابلی آتن ATEN KVM switch CS62U
ناموجود
معرفی KVM سوئیچ دو پورت آتن CS62U اتصال کابل های چندین ماوس، کیبورد و مانیتور فضای شلوغ را برای کاربر ایجاد کرده و باعث مزاحمت در فضای کار می شود. شرکت اتن با طراحی کابل all-in-one و یکی کردن تمام کابل ها تنها در یک کابل و جای دادن این مجموعه در یک کی وی ام موجب مرتب شدن فضای کار می شود. با..

تماس با 73027-021

کی وی ام سوئیچ کابلی آتن ATEN KVM switch CS52A
ناموجود
معرفی KVM سوییچ دو پورت اتن CS52A اتصال کابل های چندین ماوس، کیبورد و مانیتور فضای شلوغ را برای کاربر ایجاد کرده و باعث مزاحمت در فضای کار می شود. شرکت اتن با طراحی کابل all-in-one و یکی کردن تمام کابل ها تنها در یک کابل و جای دادن این مجموعه در یک سوییچ موجب مرتب شدن فضای کار می شود. با ا..

تماس با 73027-021

کی وی ام سوئیچ کابلی آتن ATEN KVM switch CS22U
ناموجود
معرفی KVM سوئیچ دو پورت آتن CS22U اتصال کابل های چندین ماوس، کیبورد و مانیتور فضای شلوغ را برای کاربر ایجاد کرده و باعث مزاحمت در فضای کار می شود. شرکت اتن با طراحی کابل all-in-one و یکی کردن تمام کابل ها تنها در یک کابل و جای دادن این مجموعه در یک کی وی ام سوئیچ موجب مرتب شدن فضای کار می شود. با..

تماس با 73027-021

نمايش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات