منو
سبد خرید

سایت ایده برتر در حال بروزرسانی می باشد. از صبر و شکیبایی شما عزیزان سپاسگزاریم.

سوئیچ 48 پورت سیسکو Cisco 2960S-48TS-L

سوئیچ 48 پورت سیسکو Cisco 2960S-48TS-L
سوئیچ 48 پورت سیسکو Cisco 2960S-48TS-L
سوئیچ 48 پورت سیسکو Cisco 2960S-48TS-L
سوئیچ 48 پورت سیسکو Cisco 2960S-48TS-L
  • وضعیت انبار: ناموجود
  • تولیدکننده: Cisco
  • کد کالا: 703310000256

Cisco 2960S-48TS-L

سوئیچ شبکه 48 پورت سیسکو 2960S-48TS-L

نوع سوئیچ: مدیریتی لایه 2
تعداد پورت: 48 پورت Ethernet 10/100/1000 Ports
پورت SFP: دارد

تماس با 73027-021

معرفی سوئیچ 48 پورت سیسکو 2960S-48TS-L

سوئیچ شبکه 2960S-48TS-L یکی از محصولات شرکت سیسکو می باشد که برای استفاده در شبکه هایی که به سرعت پاسخ دهی در حد میلی ثانیه احتیاج دارند، مناسب می باشد. سوئیچ مدیریتی نوعی از سوئیچ شبکه است که در دسته تجهیزات شبکه قرار می گیرد و علاوه بر انجام وظیفه اصلی یک سوئیچ یعنی متصل کردن چند دستگاه و برقراری ترافیک داده بین آن ها، از امکان نظارت بر بسته های اطلاعاتی در حال جابجایی در شبکه نیز برخوردار باشد.

سوئیچ شبکه سیسکو 2960S-48TS-L از نوع مدیریتی است و از 48 پورت با سرعت های 10/100/1000 مگابیت بر ثانیه بهره می برد. سوئیچ 48 پورت سیسکو Cisco 2960S-48TS-L در ابعاد 4.5*44.5*30 سانتی متر و وزن 4.8 کیلوگرم در بازار موجود است و می توان آن را در یک واحد از فضای رک نصب کرد.

معرفی سوئیچ 48 پورت سیسکو 2960S-48TS-L

قابلیت ها و مشخصات فنی سوئیچ شبکه Cisco 2960S-48TS-L

علاوه بر 48 پورت اترنت، سوئیچ 48 پورت سیسکو 2960S-48TS-L به 4 پورت آپ لینک از نوع SFP مجهز است که امکان استفاده از این سوئیچ را در شبکه های مبتنی بر فیبر نوری فراهم می آورد. لازم به ذکر است که سوئیچ 48 پورت Cisco 2960S-48TS-L از لایه 2 شبکه پشتیبانی می کند. یکی از قابلیت های سوئیچ شبکه سیسکو مدل  Cisco 2960S-48TS-L پشتیبانی از ویژگی Stacking است. این ویژگی به شما اجازه می دهد تا از چند سوئیچ شبکه کاملا یکسان و مشابه بتوانید در کنار یکدیگر استفاده کنید و شبکه خود را گسترش دهید. توجه داشته باشید که برای استفاده از این ویژگی، باید سوئیچ ها از یک مدل باشند. سوئیچ شبکه 48 پورت Cisco 2960S-48TS-L از قابلیت استک تا 48 گیگابایت بر ثانیه برخوردار می باشد.

قابلیت ها و مشخصات فنی سوئیچ شبکه Cisco 2960S-48TS-L

سوئیچ 48 پورت سیسکو Cisco 2960S-48TS-L

سوئیچ 48 پورت سیسکو Cisco 2960S-48TS-L امکان گروه بندی دستگاه ها و تقسیم شبکه کلی به چند شبکه کوچکتر را به صورت مجازی به شما می دهد. این شبکه های مجازی یا VLAN باعث می شوند تا مدیریت شبکه برای شما آسان تر شده و در صورت بروز اختلال در شبکه، عیب یابی آن سریع تر انجام شود. میزان ظرفیت قابل جابجایی سوئیچ سیسکو 2960S-48TS-L برابر با 176 گیگابیت بر ثانیه معادل با سرعت انتقالی 77.4 بسته اطلاعاتی بر ثانیه می باشد و میزان حجم قابل قبولی را در مدت زمان کم در شبکه منتقل می کند. سوئیچ شبکه سیسکو 2960S-48TS-L به 128 مگابایت حافظه رم و 64 مگابایت حافظه فلش به منظور ذخیره بسته های اطلاعاتی درون شبکه مجهز است. از دیگر امکانات سوئیچ 48 پورت سیسکو 2960S-48TS-L قابلیت تعریف 8000 آدرس اختصاصی یا MAC آدرس است که باعث می شود تا اطلاعات به صورتی مجزا به هر دستگاه منتقل شود.

برای دریافت قیمت و خرید سوئیچ شبکه سیسکو می توانید به سایت ایده برتر مراجعه کنید و یا با شماره 73027-021 تماس بگیرید.

مشخصات ظاهری:
ابعاد30*44.5*4.5 میلیمتر
وزن4.8 کیلوگرم
مشخصات دستگاه:
توضیحات امنیتیCatalyst 2960S FlexStack Stack Module optional for LAN Base، GE SFP LC conector LX/LH transceiver، 1000BASE-SX SFP transceiver module MMF 850nm DOM، console Cable 6ft with RJ45 and DB9F
مشخصات فنی:
ظرفیت حافظه رم128 مگابایت
پورت اتصال:
پورت Uplinks4 پورت یک گیگابایت SFP
تعداد پورت48 پورت Ethernet 10/100/1000 Ports

نوشتن نظر

بد خوب
با استفاده از روش های زیر می توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات