سرویس های بهداشتی مدرن با چاپگر سه بعدی

همان طور که می دانید این روزها تکنولوژی چاپ سه بعدی در حوزه های مختلف صنعتی، هنری، ورزشی و حتی پزشکی به کار می رود. این بار شاهد هنرنمایی دیگری از این فناوری منحصر به فرد هستیم!

حتما بخوانید: ساخت دکوراسیون داخلی با چاپ سه بعدی

سرویس های بهداشتی مدرن با چاپگر سه بعدی

 

شرکت آلمانی Sandhelden، سازنده لوازم و تجهیزات سفارشی بهداشتی است. این شرکت به تازگی از پرینترهای سه بعدی برای ساخت محصولات خود استفاده می نماید.

مثلا برای ساخت مدل های خاص و متنوع کابینت مواد افزودنی را برای چاپ سه بعدی به کار می برد و یا اینکه برای ساخت ظرف صابون شن را در داخل دستگاه پرینتر سه بعدی قرار می دهد.

ساخت سرویس های بهداشتی مدرن با چاپگر سه بعدی

ساخت سرویس های بهداشتی مدرن با چاپگر سه بعدی، یکی از کاربردهای جالب پرینتر سه بعدی است که به افراد اجازه می دهد فضای خانه خود را با مواد مختلف و به شکل دلخواه تغییر دهند.

شرکت Sandhelden شرایطی را فراهم کرده تا فضای سرویس های بهداشتی منازل را با استفاده از این تکنولوژی تغییر دهد.

 

ساخت سرویس های بهداشتی مدرن با چاپگر سه بعدی

 

تعداد زیادی از لوازم سرویس های بهداشتی مثل دستشویی ها، ظروف مختلف و گلدان های تزئینی از طریق فناوری چاپ سه بعدی ساخته می شوند و به این ترتیب یک حمام معمولی را به یک حمام مدرن تبدیل می نمایند. 

بنا بر اعلام مدیر عامل Sandhelden، این شرکت ابتدا شن را برای ساخت مدل های سه بعدی خود انتخاب کرده بود. دلیل این انتخاب نیز ویژگی های حرارتی این ماده و منحصر به فرد مواد مواد ساخته شده از آن عنوان شده است.

 

ساخت سرویس های بهداشتی مدرن با چاپگر سه بعدی

جالب است بدانید که ساخت سرویس های بهداشتی توسط چاپ سه بعدی و از جنس شن و ماسه از مرحله تست و آزمایش فراتر رفته و حتی تعدادی از نمونه های آن از قبیل گلدان های تزئینی، ظروف مخصوص لوازم آرایش و نیز تعدادی دستشویی به فروش رسیده است!

ساخت سرویس های بهداشتی مدرن با چاپگر سه بعدی

همچنین این شرکت، یک وان حمام را نیز در لیست محصولات خود قرار داده است. هر چند که این وان هنوز از مرحله مدل سازی فراتر نرفته و چاپ نشده، اما سفارشات زیادی در فروشگاه آنلاین Sandhelden برای آن به ثبت رسیده است. 

لازم به ذکر است تمام محصولات شرکت Sandhelden با استفاده از پرینترهای سه بعدی اختصاصی این شرکت و فرآیند اتصال مستقیم تولید می شوند.

برای دستیابی به اخبار روز تکنولوژی به سایت ایده برتر مراجعه نمایید. 

 
ارسال نظر
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی