سخن مدیر عامل

 در سال  1386 با تاسیس این شرکت  همیشه در تلاش بودم تا آن را به گونه ­ای هدایت کنم که بهترین خدمات، کیفیت و قیمت را به هم­ میهنان عزیز ارائه دهد زیرا شکوفایی زمانی صورت می­گیرد که هم­وطنان عزیزمان از بهترین امکانات بهر­مند باشند و این مهم اتفاق نمی­افتد مگر با اقتصادی شکوفا. برگزیدن نام "ایده برتر پارسیان" نمایانگر دغدغه ما برای رسیدن به این هدف والا می باشد.

برخود لازم می­دانم تا تمام توان خویش را در راستای شکوفایی اقتصاد کشورم  بکار گیرم که قطعا پیشرفت حاصل به افزایش توان اقتصادی شهروندان این مرز و بوم می­انجامد و این امر،  همراستای باور قلبی من است که منفعت واقعی در منفعت همه عزیزان است. و من چشم انداز روشنی از آینده می­بینم.

همچنین برخود می­بالم که عضو کوچکی از خانواده بزرگ کارآفرینان هستم و همواره تلاش کردم تا متناسب با مقتضیات منابعی که در اختیار دارم  به تعداد همکاران خویش بیافزایم. اکنون ایده برتر پارسیان مفتخر است که با عنایت خداوند توانسته است اشتغال مستمر بیش از پنجاه نفر را فراهم کرده که البته این خود نشان از پیشرفت و توسعه این سازمان نیز  دارد. سازمانی که توسعه و کارآفرینی آن بی شک مدیون همراهی هم میهنان عزیز است. کسانی که حتی به عنوان مصرف کننده نهائی در جایگاه شرکای ما لحاظ می­شوند.

در نهایت من به عنوان مدیر عامل شرکت ایده برتر پارسیان، خود و شرکتم را در مقابل همه افرادی که به نوعی با تکنولوژی سروکار دارند مسئول می­دانم. مسئولیتی که تلاش می­کنیم روزی در برابر همه پارسیان باشد.