ساینیج دیجیتال سامسونگ در جام جهانی 2018

سامسونگ Samsung تولید کننده بزرگ و مطرح انواع تجهیزات الکترونیکی است که طرفداران زیادی در سرتاسر دنیا دارد. این شرکت تا کنون توانسته است با تولید مدل های متنوع ماشین های اداری، مانیتور، مانیتور صنعتی، ویدئو وال و دیجیتال ساینیج توجه تعداد زیادی از کاربران را به سوی خود جلب کند.

 

ساینیج دیجیتال سامسونگ در جام جهانی 2018

 

شرکت سامسونگ با انواع نمایشگرهای صنعتی خود جایگاهی مطمئن و شناخته شده در مراکز مهم تجاری و ورزشی پیدا کرده است. حضور در رویداد هیجان انگیز جام جهانی 2018، یکی دیگر از افتخارات این برند مطرح کره ای است.

کاربرد ساینیج دیجیتال سامسونگ در جام جهانی 2018

بخشی از رقابت های جام جهانی 2018 در استادیوم لوژنیکی در شهر مسکو روسیه برگزار شده است. این ورزشگاه بیش از 81.000 نفر ظرفیت دارد و یکی از بزرگترین استادیوم های اروپا محسوب می شود.

این استادیوم که میزبانی رقابت های این دوره از جام جهانی را بر عهده داشت، پیش از این نیز رویدادهای بزرگتری را تجربه کرده بود. از جمله بازی های المپیک سال 1980 و فینال لیگ قهرمانان UEFA در این استادیوم برگزار شده بودند.

 

کاربرد ساینیج دیجیتال سامسونگ در جام جهانی 2018

این مطلب را از دست ندهید: کاربرد دیجیتال ساینیج سامسونگ در گردشگری

 

استادیوم اسپارتاک نیز یکی دیگر از استادیوم های بزرگ روسیه است که با ظرفیت بیش از 45.000 نفر در مسکو واقع شده. لازم به ذکر است که هر دو ورزشگاه با بهره گیری از تکنولوژی اجرای سه گانه یا Triple Play  در دیجیتال ساینیج سامسونگ به نمایش بازی ها پرداخته اند.

استفاده از تکنولوژی Triple Play باعث می شود تماشاگران دیدی همه جانبه داشته باشند و هواداران هر دو تیم حتی ثانیه ای از رقابت ها را را نیز از دست ندهند.

 

کاربرد ساینیج دیجیتال سامسونگ در جام جهانی 2018

 

برای توضیح بیشتر کاربرد ساینیج دیجیتال سامسونگ در جام جهانی 2018 در ورزشگاه های مسکو باید گفت که به طور کلی چیزی نزدیک به 700 نمایشگر از نوع ساینیج دیجیتالTriple Play و IPTV در آنجا نصب شده است.

این نمایشگر ها تصاویر بازی و محتواهای مورد نظر را بر روی مونیتورهای SSP سامسونگ نمایش می دهند.

 

کاربرد ساینیج دیجیتال سامسونگ در جام جهانی 2018

برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت ایده برتر مراجعه نمایید. 

 
ارسال نظر
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی