ساخت صفحه نمایش OLED نشکن توسط سامسونگ

شرکت سامسونگ Samsung تولید کننده انواع تجهیزات الکترونیکی مانند مانیتور، مانیتور صنعتی، ساینیج دیجیتال، ماشین های اداری و ... می باشد. 

این شرکت تاکنون محصولات قدرتمند و با کیفیتی را وارد بازار کرده است به همین علت مشتریان و کاربران زیادی طرفدار این برند مطرح هستند.

 

ساخت صفحه نمایش OLED نشکن توسط سامسونگ

 

یکی دیگر از پروژه های کمپانی سامسونگ تولید صفحه نمایش های OLED برای گوشی های هوشمند موبایل است. به بیان بهتر باید گفت که سامسونگ تامین کننده اصلی نمایشگرهای OLED برای آیفون X می باشد.

این شرکت اخیرا اعلام کرده که نسل جدیدی از این صفحه نمایش ها را طراحی کرده است که مقاومت زیادی دارند و قابل شکستن نیستند.

سامسونگ صفحه نمایش OLED نشکن تولید می کند

طبق آخرین اخبار، سامسونگ صفحه نمایش OLED نشکن تولید می کند. پنل جدید صفحه نمایش OLED سامسونگ توسط کمپانی رسمی UL مورد بررسی و آزمایش قرار گرفته و تایید شده است. حتی سقوط از ارتفاع 1.2 متری نیز کوچکترین آسیبی به این پنل وارد نکرد.

 

سامسونگ صفحه نمایش OLED نشکن تولید می کند

 

این مطلب را از دست ندهید: نمایشگر OLED یا LCD برای آیفون های اپل ؟

 

نمایشگر OLED سامسونگ در برابر 26 بار سقوط از ارتفاع برای تست کیفیت مقاومت کرد. جالب تر اینکه حتی کوچکترین آسیبی به حاشیه ها، لبه ها و قسمت های جلویی گوشی نیز وارد نشد.

برای بررسی بیشتر کیفیت این محصول، آن را در محیط هایی با دمای بسیار بالا و بسیار پایین قرار دادند. نمایشگر OLED سامسونگ در این تست نیز کاملا پیروز شده و مقاومت بالا دچار هیچ گونه آسیب یا تغییری نگردید.

یکی از کارشناسان شرکت سامسونگ در مورد صفحه نمایش OLED گوشی هوشمند می گوید:

این پنل OLED، با به کارگیری لایه های غیر قابل شکستن ساخته شده است. علاوه بر این یک لایه کاملا ایمن و محکم نیز بر روی این صفحه نمایش قرار گرفته که بر استحکام و مقاومت آن می افزاید.

 

سامسونگ صفحه نمایش OLED نشکن تولید می کند

 

وی همچنین افزود:

شرکت سامسونگ قصد دارد از این پنل نمایشگر OLED در گوشی های همراه خود استفاده نماید. البته این پنل در انواع دستگاه های مخابراتی نظامی، کنسول های بازی قابل حمل و همچنین تبلت ها مورد استفاده قرار بگیرد.

 

 

سامسونگ صفحه نمایش OLED نشکن تولید می کند

 

شما می توانید برای اطلاع از اخبار روز تکنولوژی به سایت ایده برتر مراجعه نمایید. 

منبع: allsamsung.ir

 
ارسال نظر
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی