منو
سبد خرید

ریبون

استفاده از انواع برچسب در زمینه های مختلف باعث شده تا تنوع زیادی نیز در جوهر آنها که به ریبون معروف هستند، ایجاد شود.

انواع ریبون لیبل زن

شاید همه ریبون ها از نظر ظاهری با هم اختلافی نداشته باشند، اما از نظر جنس و مواد بکار رفته تنوع زیادی دارند. بنابراین نکته مهم در خرید ریبون، دقت در تطابق با نوع برچسب و کاربری آن است. البته موضوع کیفیت آنها نیز مطرح بوده که از نظر ماندگاری قابل توجه است. یکی از این محصولات ریبون وکس نام دارد و مناسب برچسب های کاغذی با ماندگاری مناسب در برابر رطوب و سایش است.

ریبون وکس رزین نیز برای زمانی کاربرد دارد که ماندگاری بالاتری مورد انتظار است. اگر این موارد جواب گو نباشند، ریبون رزین توصیه می شود که در برابر آب، الکل و سایش مقاومت قابل توجهی دارند. این برچسب ها می توانند کاربردهای زیادی داشته باشند، اما در برخی موارد مانند برچسب اموال و یا پی وی سی که حتی نیاز است تا برچسب در مقابل مواد شوینده قوی نیز مقاومت نشان دهد، ریبون سوپر رزین انتخاب بهتری خواهد بود. تنوع این ریبون ها به سادگی قابل درک است و می تواند در هر جایی استفاده شود.

خرید ریبون لیبل

با توجه به کاربردهای زیاد ریبون، کسب و کارهای مختلفی در زمینه های مختلفی از آنها استفاده می کنند. شما نیز تنها نیاز دارید تا ابتدا کاربری خود را مشخص کرده و سپس متناسب با آن ریبون خود را خریداری کنید. علاوه بر نوع نیاز، قیمت ریبون نیز اهمیت ویژه ای دارد. برخی از فروشگاه های ارائه دهنده، تلاش دارند تا با کاهش قیمت ها و ارائه تخفیف های مختلف، سعی در جلب مشتری دارند، اما توجه داشته باشید که اولویت خرید با کیفیت محصول است.

شما می توانید ریبون چاپگر و انواع ریبون را با انتخاب مراکز فروش قابل اعتماد خریداری کنید. برندهای مختلفی در این بخش فعال بوده و هر کدام سعی دارند تا از ویژگی های جدیدی در این محصولات استفاده کنند. اگر شما نیز علاقمند به خرید مواد مصرفی هستید، مجموعه ایده برتر پارسیان با تکیه بر دانش فنی خود، می تواند بهترین مدل ها را از برترین برندهای موجود به شما ارائه دهد.

 

کارتریج ریبون برادر Brother PC-501
ناموجود
معرفی کارتریج ریبون برادر PC-501چاپ حرارتی یک روش چاپ دیجیتالی است که در آن رنگ و جوهر به کاغذ (یا هر نوع مواد دیگر) با ذوب شدن پوشش ریبون به طوری که جوهر تعبیه شده در مواد ریبون به کاغذ به کار رفته در چاپ بچسبد. این مراحل عکس مورد چاپ حرارتی مستقیم است، که هیچ نوار ریبونی در روند چاپ آن وجود ند..

تماس با 73027-021

کارتریج ریبون برادر Brother PC-102RF
ناموجود
معرفی کارتریج ریبون برادر مدل PC-102RFکارتریج ریبون برادر Brother PC-102RF ساخت شرکت برادر Brother است که با کیفیت بسیار بالایی عرضه می شود. در ادامه بیشتر به معرفی کارتریج ریبون برادر مدل PC-102RF خواهیم پرداخت. طراحی کارتریج های ریبون Brother PC-102RF به گونه ای است که به درستی با دیگر محصولات..

تماس با 73027-021

کارتریج ریبون برادر Brother C302RF
ناموجود
معرفی کارتریج ریبون برادر مدل C302RFکارتریج ریبون مدل C302RF ساخت شرکت برادر Brother است که با کیفیت بسیار بالایی عرضه می شود. شرکت برادر این محصول را طوری طراحی کرده که با شماره مدل خود کاملا متناسب باشد. برای معرفی کارتریج ریبون برادر مدل C302RF باید گفت که این ریبون تقریبا تا 250 صفحه در هر ر..

تماس با 73027-021

کارتریج ریبون اپسون Epson SIDM
ناموجود
معرفی کارتریج ریبون اپسون SIDMدر معرفی کارتریج ریبون مشکی اپسون SIDM باید گفت این محصول با نام تجاری C13S015637BA عرضه می شود که برای محصولات LX-350/LX-300/+/+II  مناسب است.کارتریج ریبون Epson SIDM مانند گذشته به وسیله یک نوار بسیار محکم و سفت در جایش قرار می گیرد که این ویژگی موجب می ش..

تماس با 73027-021

ریبون وکس رزین 110*300 wax/Resin
ناموجود
ریبون وکس رزین 110*300 wax/Resinریبون از مواد مصرفی دستگاه های لیبل زن یا لیبل پرینتر هستند که در انواع مختلفی از جمله ریبون های وکس، ریبون های رزین، ریبون های وکس رزین و ریبون سوپر رزین دسته بندی می شوند. هر کدام از این ریبون ها برای کارایی های مختلفی طراحی شده اند که از نظر شکل ظاهری مشابه هم ..

تماس با 73027-021

ریبون وکس توشیبا TOSHIBA 55*100
ناموجود
معرفی ریبون وکس توشیبا 55*100اگر با پرینترهای لیبل زن در محل کار خود سر و کار دارید، حتماً سابقه استفاده از ریبون را داشته اید. پرینترهایی که برای چاپ بر روی لیبل (کاغذ پشت چسب دار) مورد استفاده قرار می گیرند، به دو صورت حرارتی مستقیم یا حرارتی غیر مستقیم عمل چاپ را انجام می دهند. در پرینترهایی ..

تماس با 73027-021

ریبون وکس توشیبا TOSHIBA 110*100
ناموجود
معرفی ریبون وکس توشیبا 110*100ریبون یکی از مواد مصرفیِ پرینترهای حرارتی غیر مستقیم است که نقش مهمی در کیفیت چاپ این نوع پرینترها ایفا می کند. اگر ریبون مورد استفاده شما از کیفیت مرغوبی برخوردار نباشد، هم به عملکرد لیبل پرینتر آسیب جدی وارد می شود و هم موارد چاپ شده بعضاً کم رنگ یا ناخوانا خواهند..

تماس با 73027-021

ریبون وکس 110*300 wax
ناموجود
ریبون وکس 110*300 waxریبون از مواد مصرفی دستگاه های لیبل زن یا لیبل پرینتر هستند که در انواع مختلفی از جمله ریبون های وکس، ریبون های رزین، ریبون های وکس رزین و ریبون سوپر رزین دسته بندی می شوند. هر کدام از این ریبون ها برای کارایی های مختلفی طراحی شده اند که از نظر شکل ظاهری مشابه هم هستند.ل..

تماس با 73027-021

ریبون میوا Meva PLQ-20
ناموجود
معرفی ریبون میوا PLQ-20ریبون که از مواد مصرفی دستگاه های پرینتر سوزنی می باشد نوعی ورق پلاستیکی است که بر روی سطح آن لایه ای از جوهر کشیده شده است. ریبون جوهری است که بر روی لیبل ها و چسب های مختلف در عملیات چاپ استفاده می شود.برای معرفی ریبون میوا PLQ-20 باید گفت که این ریبون محصول شرکت..

تماس با 73027-021

ریبون میوا Meva Olivetti PR4
ناموجود
معرفی ریبون میوا PR4ریبون که از مواد مصرفی دستگاه های پرینتر سوزنی می باشد نوعی ورق پلاستیکی است که بر روی سطح آن لایه ای از جوهر کشیده شده است. ریبون جوهری است که بر روی لیبل ها و چسب های مختلف در عملیات چاپ استفاده می شود.برای معرفی ریبون میوا PR4 باید گفت که این ریبون محصول شرکت میوا ..

تماس با 73027-021

ریبون میوا Meva LQ-350
ناموجود
معرفی ریبون میوا LQ-350ریبون که از مواد مصرفی دستگاه های پرینتر سوزنی می باشد نوعی ورق پلاستیکی است که بر روی سطح آن لایه ای از جوهر کشیده شده است. ریبون جوهری است که بر روی لیبل ها و چسب های مختلف در عملیات چاپ استفاده می شود.برای معرفی ریبون میوا LQ-350 باید گفت که این ریبون محصول شرکت..

تماس با 73027-021

ریبون میوا Meva LQ-300
ناموجود
معرفی ریبون میوا LQ-300ریبون که از مواد مصرفی دستگاه های پرینتر سوزنی می باشد نوعی ورق پلاستیکی است که بر روی سطح آن لایه ای از جوهر کشیده شده است. ریبون جوهری است که بر روی لیبل ها و چسب های مختلف در عملیات چاپ استفاده می شود.برای معرفی ریبون میوا LQ-350 باید گفت که این ریبون محصول شرکت..

تماس با 73027-021

نمايش 1 تا 12 از 24 (2 صفحه)

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات