منو
سبد خرید

رول پلاتر - کاغذ رول پلاتر

پلاتر یکی از دستگاه های پرکاربرد در دفاتر ارائه دهنده خدمات چاپ و دفاتر گرافیکی است که برای چاپ سیاه و سفید و رنگی در ابعاد بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد. در واقع پلاتر برای عکاسان حرفه ای، طراحان و گرافیست ها کارایی بالایی دارد و می توان از آن برای چاپ عکس، پوستر، بنر، انواع طرح های گرافیکی، نقشه های مهندسی و مواردی مانند این بهره برد. مواد مصرفی دستگاه پلاتر را کارتریج و رول کاغذ پلاتر تشکیل می دهند که مرغوب بودن آنها نقش زیادی در کیفیت چاپ دستگاه دارد. شما می توانید متناسب با نیازتان از انواع رول پلاتر شامل رول تحریر، رول کوتد، رول فتوگلاسه، رول ابریشمی و... در دستگاه خود استفاده کنید.

به طور کلی مواردی مانند وزن و عرض رول، مات یا براق بودن، سازگاری با جوهرهای مخصوص چاپ و نوع رول از جمله موارد مهمی هستند که در هنگام خرید رول پلاتر باید به آنها توجه کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه و دریافت قیمت انواع کاغذ رول پلاتر با شماره 73027-021 تماس بگیرید و یا به سایت شرکت ایده برتر پارسیان مراجعه کنید.

انواع کاغذ رول پلاتر

همان طور که اشاره شد، رول مخصوص پلاتر دارای انواع مختلفی است که از میان آنها می توان به رول پلاتر کوتد اشاره کرد. این نوع کاغذ از دو بخش شامل کاغذ اصلی و لایه کوتینگ (Coating) تشکیل شده که در واقع نوعی پوشش برای جذب جوهر و جلوگیری از پخش شدن آن بر روی کاغذ است. رول کوتد برای چاپ جوهرافشان گزینه مناسبی است و ظرافت و کیفیت بالایی در چاپ را به ارمغان می آورد. رول سابلیمیشن یکی دیگر از انواع رول کاغذ مخصوص پلاتر است که برای چاپ بر روی اشیاء و پارچه مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع رول کاغذ برای انتقال جوهر به جسم مورد نظر کاربرد دارد و هر چه مرغوب تر باشد، باعث چاپ پررنگ تر و با کیفیت تر می شود.

از دیگر انواع رول پلاتر باید به رول کاغذ فتوگلاسه پلاتر اشاره کنیم که دارای سطح صاف و صیقلی است و در دو سمت آن از روکش استفاده شده است. از این نوع رول می توان برای چاپ عکس، پوستر و بنر استفاده کرد. ضمن اینکه شما می توانید با استفاده از رول پشت چسبدار پلاتر، موارد چاپ شده را بر روی محل مورد نظر خود بچسبانید. از آنجا که کیفیت رول کاغذ و مرغوب بودن آن نقش زیادی در کیفیت عملکرد دستگاه پلاتر دارد، پیشنهاد می کنیم تا همواره از رول های با کیفیت در دستگاه خود استفاده کنید.

شرکت ایده برتر پارسیان با سابقه ای طولانی و درخشان در زمینه فروش انواع رول پلاتر، آماده ارائه خدمات به شما عزیزان است. شما می توانید برای دریافت قیمت رول پلاتر و کسب اطلاعات لازم در رابطه با نحوه خرید این محصول به سایت شرکت ایده برتر پارسیان مراجعه کنید. همچنین برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه خرید رول کاغذ سازگار با دستگاه پلاتر خود می توانید از طریق شماره 73027-021 با کارشناسان شرکت ایده برتر تماس بگیرید.

 

رول گلد 140 گرم عرض 106
ناموجود
رول گلد 140 گرم عرض 106رول گلد 140 گرم عرض 106 سانتی متر و سایز رول 30 متری ساخت کشور چین می باشد. از این رول پلاتر برای چاپ عکس، پیش چاپ و چاپ کارهای گرافیکی استفاده می شود. رول گلد 140 گرم که نوع چاپ آن جوهر افشان است در رنگ طلائی موجود است و سازگار با تمامی پلاترها و کاتر پلاترهای پشتیبانی کن..

تماس با 73027-021

رول کالک پلاستیکی عرض 91.4
ناموجود
رول کالک پلاستیکی عرض 91.4رول کالک پلاستیکی رولی کاغذی است که تقریبا مات می باشد و بیشتر برای چاپ تبلیغاتی، پیش چاپ ها و چاپ الگو به کار می رود. همچنین این رول سازگار با انواع پلاتر و کاتر پلاترهای پشتیبانی کننده از این سایز کاغذ می باشد.رول کالک پلاستیکی عرض 91.4 سانتی متر و سایز رول 45..

تماس با 73027-021

رول کاغذ گلاسه Glossy عرض 91 سانتی متر
ناموجود
معرفی رول کاغذ glossy عرض 91 سانتی متررول کاغذ گلاسه از با کیفیت ترین کاغذ های چاپ موجود در بازار است که مخصوص چاپ عکس طراحی شده است. در حال حاضر این رول ها در ابعاد و سایز های مختلف در بازار چاپ موجود هستند. رول کاغذ گلاسه در اندازه 30 متری تولید می شود و تنها 260 گرم وزن دارد. نوع چاپ بر ..

تماس با 73027-021

رول کاغذ گلاسه Glossy عرض 71 سانتی متر
ناموجود
معرفی رول کاغذ glossy عرض 71 سانتی متردر حال حاضر مدل های متنوعی از رول کاغذ در ابعاد و اندازه های مختلف تولید شده و در بازار موجودند. هر یک از این رول ها بنابر جنس به کار رفته در ساخت آن برای مصارف خاصی به کار برده می شوند. رول کاغذ گلاسه، از با کیفیت ترین کاغذهای موجود در بازار است که برای چاپ..

تماس با 73027-021

رول کاغذ گلاسه Glossy عرض 43 سانتی متر
ناموجود
معرفی رول کاغذ glossy عرض 43 سانتی متردر حال حاضر مدل های متنوعی از رول های کاغذی مخصوص چاپ پلاتر در بازار موجود است. این رول ها در ابعاد و اندازه های مختلف تولید شده و بنابر جنس به کار رفته در آن برای مصارف خاصی به کار برده می شوند. رول کاغذ گلاسه، از با کیفیت ترین کاغذهای موجود در بازار است که..

تماس با 73027-021

رول کاغذ گلاسه Glossy عرض 152 سانتی متر
ناموجود
معرفی رول کاغذ glossy عرض 152 سانتی متررول کاغذ گلاسه مخصوص چاپ عکس طراحی شده است. ارتفاع این رول به 30 متر می رسد اما تنها 260 گرم وزن دارد. رول های کاغذ گلاسه یکی از با کیفیت ترین کاغذ های چاپ هستند که در چندین مدل و طرح متنوع در بازار موجودند.برای معرفی رول کاغذ glossy عرض 152 سا..

تماس با 73027-021

رول کاغذ گلاسه Glossy عرض 112 سانتی متر
ناموجود
معرفی رول کاغذ glossy عرض 112 سانتی متررول های کاغذ گلاسه یکی از با کیفیت ترین کاغذ های چاپ هستند که در چندین مدل و طرح متنوع در بازار موجودند. در حال حاضر این رول ها در ابعاد و سایز های مختلف در بازار چاپ موجود هستند و مشتریان بنابر سلیقه خود می توانند مدل دلخواه را انتخاب نمایند. رول کاغذ گلاس..

تماس با 73027-021

رول کاغذ گلاسه Glossy عرض 106 سانتی متر
ناموجود
معرفی رول کاغذ glossy عرض 106 سانتی متررول کاغذ گلاسه gloosy یکی از مدل های کاغذ چاپ است که به راحتی در بازار  یافت می شود. این رول به رنگ سفید تولید شده و  ارتفاع آن به 30 متر می رسد. در ادامه به معرفی رول کاغذ glossy عرض 106 سانتی متر می پردازیم. این کاغذ چاپ ک..

تماس با 73027-021

رول کاغذ کوتد Coated Enhance عرض 61 سانتی متر
ناموجود
معرفی رول کاغذ کوتد عرض 61 سانتی متررول کاغذ کوتد که شباهت های زیادی به مقوا دارد و سطح آن با پوشش خاص مناسب برای جوهرهای پایه آب روکش شده است. به دلیل قابلیت جذب رنگ بالای این محصول برای چاپ نقوش و طرح های رنگی و تصاویر نقاشی مناسب است.کیفیت تصویری بالا، شفافیت خطی برای تفکیک پذیری بهتر و ر..

تماس با 73027-021

رول کاغذ کوتد Coated Enhance عرض 112 سانتی متر
ناموجود
معرفی رول کاغذ کوتد عرض 112 سانتی متررول کاغذ کوتد که شباهت های زیادی به مقوا دارد و سطح آن با پوشش خاص مناسب برای جوهرهای پایه آب روکش شده است. به دلیل قابلیت جذب رنگ بالای این محصول برای چاپ نقوش و طرح های رنگی و تصاویر نقاشی مناسب است.کیفیت تصویری بالا، شفافیت خطی برای تفکیک پذیری بهت..

تماس با 73027-021

رول کاغذ کنواس مات Canvas Matte عرض 61 سانتی متر
ناموجود
معرفی رول کاغذ مات کنواس عرض 61 سانتی متررول کاغذ کنواس جهت چاپ با جوهرهایی از نوع پیگمنت طراحی شده است. بنابراین در تمامی پلاترهایی که با جوهر پیگمنت سازگار باشند، قابل استفاده است. این رول کاغذ مات محصول کشور کره بوده و با مواد اولیه بسیار مرغوب و با کیفیت بالا ساخته شده است.رول کاغذ م..

تماس با 73027-021

رول کاغذ کنواس مات Canvas Matte عرض 152 سانتی متر
ناموجود
معرفی رول کاغذ مات کنواس عرض 152 سانتی متررول کاغذ مات 152 سانتی کنواس، به شکل بوم طراحی شده که ظاهر بسیار زیبایی به آن داده است. این رول کاغذ مات محصول کشور کره بوده و با مواد اولیه بسیار مرغوب و با کیفیت بالا ساخته شده است. رول کاغذ کنواس جهت چاپ با جوهرهایی از نوع پیگمنت طراحی شده است.  ..

تماس با 73027-021

نمايش 1 تا 12 از 103 (9 صفحه)

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات