منو
سبد خرید

رول فکس - رول کاربن فکس - رول فکس حرارتی

رول فکس از مواد مصرفی دستگاه فکس می باشد که پرکاربرد ترین آن رول کاربنی فکس نام دارد. دلیل این نام گذاری این است که رول فکس کاربنی از تکنولوژی کاربنی بهره می برد. لازم به ذکر است که انواع دستگاه های فکس شامل سه نوع فکس لیزری (که مواد مصرفی و عملکرد آن مشابه پرینتر لیزری است)، فکس کاربنی و فکس حرارتی (مواد مصرفی آن رول فکس حرارتی است) می باشند.

در رول فکس حرارتی، اطلاعات به وسیله ی دستگاه های فکس حرارتی بر روی رول حساس به حرارت درج می شوند که این نوع از رول فکس ها از نظر جنس شباهت زیادی به کاغذ مخصوص فیش پرینتر و رسید هایی دارند که در تجهیزات فروشگاهی استفاده می شوند.

رول کاربن فکس که مخصوص دستگاه فکس کاربنی است، نیازی به کاغذ مخصوص ندارد و می توان آن را بر روی کاغذ های معمولی نیز استفاده نمود. کیفیت چاپ در استفاده از رول کاربنی فکس بالاتر از رول فکس حرارتی است.

خرید رول فکس

از آنجا که هر کدام از انواع رول فکس دارای تاریخ انقضای مشخصی می باشد، خرید رول فکس باید در زمانی صورت گیرد که شما قصد استفاده از آن را دارید. همان طور که گفته شد، چاپ به وسیله رول کاربنی فکس کیفیت بالاتری نسبت به رول حرارتی دارد، هر چند قیمت آن در مصارف بالا بیشتر است.

رول فکس ها با برند های مختلفی به بازار عرضه می شوند که بیشترین تقاضا را رول فکس پاناسونیک، رول فکس hp و رول فکس شارپ در اختیار دارند. هر رول کاربنی فکس برای یک سری از مدل های فکس قابل استفاده می باشد که در خرید رول فکس باید به این موضوع دقت داشته باشید.

برای اطلاع از رول فکس مناسب دستگاه فکس تان می توانید در قسمت تماس با ما در همین سایت، از کارشناسان مربوطه مشورت بگیرید.

رول فکس پاناسونیک Panasonic KX-FA76A
ناموجود
در فکس های حرارتی مواد مصرفی رول کاغذ حرارتی استفاده می شود. در واقع رول فکس، کاغذی است که در اثر حرارت اطلاعات را روی کاغذ چاپ می کند و در صندوق فروشگاهی یا فیش پرینتر برای فروشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرد.این نوع از مواد مصرفی با توجه به نوع دستگاه فکس متفاوت هستند و برای هر دستگاهی هم..

تماس با 73027-021

رول فکس پاناسونیک Panasonic KX-FA57E
ناموجود
رول فکس پاناسونیک Panasonic KX-FA57Eدر فکس های حرارتی مواد مصرفی رول کاغذ حرارتی استفاده می شود. در واقع رول فکس، کاغذی است که در اثر حرارت اطلاعات را روی کاغذ چاپ می کند و در صندوق فروشگاهی یا فیش پرینتر برای فروشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرد.رول فکس پاناسونیک مدل KX-FA57E یکی از مواد مص..

تماس با 73027-021

رول فکس پاناسونیک Panasonic KX-FA55
ناموجود
رول فکس پاناسونیک Panasonic KX-FA55در فکس های حرارتی مواد مصرفی رول کاغذ حرارتی استفاده می شود. در واقع رول فکس، کاغذی است که در اثر حرارت اطلاعات را روی کاغذ چاپ می کند و در صندوق فروشگاهی یا فیش پرینتر برای فروشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرد.این نوع از مواد مصرفی با توجه به نوع دستگا..

تماس با 73027-021

رول فکس پاناسونیک Panasonic KX-FA54E
ناموجود
رول فکس پاناسونیک Panasonic KX-FA54Eدر فکس های حرارتی مواد مصرفی رول کاغذ حرارتی استفاده می شود. در واقع رول فکس، کاغذی است که در اثر حرارت اطلاعات را روی کاغذ چاپ می کند و در صندوق فروشگاهی یا فیش پرینتر برای فروشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرد.رول فکس پاناسونیک مدل KX-FA54E یکی از مواد مص..

تماس با 73027-021

رول فکس پاناسونیک Panasonic KX-FA52E
ناموجود
رول فکس پاناسونیک Panasonic KX-FA52Eدر فکس های حرارتی مواد مصرفی رول کاغذ حرارتی استفاده می شود. در واقع رول فکس، کاغذی است که در اثر حرارت اطلاعات را روی کاغذ چاپ می کند و در صندوق فروشگاهی یا فیش پرینتر برای فروشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرد.رول فکس پاناسونیک مدل KX-FA52E یکی از مواد مص..

تماس با 73027-021

رول فکس پاناسونیک Panasonic KX-FA136
ناموجود
رول فکس پاناسونیک Panasonic KX-FA136در فکس های حرارتی مواد مصرفی رول کاغذ حرارتی استفاده می شود. در واقع رول فکس، کاغذی است که در اثر حرارت اطلاعات را روی کاغذ چاپ می کند و در صندوق فروشگاهی یا فیش پرینتر برای فروشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرد.رول فکس پاناسونیک KX-FA136 یکی از مواد مصرفی ..

تماس با 73027-021

رول فکس پاناسونیک Panasonic 210mm
ناموجود
معرفی رول فکس پاناسونیک 210mmدر فکس های حرارتی مواد مصرفی رول کاغذ حرارتی استفاده می شود. در واقع رول فکس، کاغذی است که در اثر حرارت اطلاعات را روی کاغذ چاپ می کند و در صندوق فروشگاهی یا فیش پرینتر برای فروشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرد.در مورد معرفی رول فکس پاناسونیک 210mm باید گفت ک..

تماس با 73027-021

رول فکس شارپ SHARP FO-6CR
ناموجود
رول فکس شارپ SHARP FO-6CRدر فکس های حرارتی مواد مصرفی رول کاغذ حرارتی استفاده می شود. در واقع رول فکس، کاغذی است که در اثر حرارت اطلاعات را روی کاغذ چاپ می کند و در صندوق فروشگاهی یا فیش پرینتر برای فروشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرد.رول فکس شارپ FO-6CR یکی از مواد مصرفی در دستگاه های فکس ..

تماس با 73027-021

رول فکس شارپ SHARP FO-20CR
ناموجود
رول فکس شارپ SHARP FO-20CRدر فکس های حرارتی مواد مصرفی رول کاغذ حرارتی استفاده می شود. در واقع رول فکس، کاغذی است که در اثر حرارت اطلاعات را روی کاغذ چاپ می کند و در صندوق فروشگاهی یا فیش پرینتر برای فروشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرد.رول فکس شارپ FO-20CR یکی از مواد مصرفی در دستگاه های فک..

تماس با 73027-021

رول فکس شارپ SHARP FO-15CR
ناموجود
رول فکس شارپ SHARP FO-15CRدر فکس های حرارتی مواد مصرفی رول کاغذ حرارتی استفاده می شود. در واقع رول فکس، کاغذی است که در اثر حرارت اطلاعات را روی کاغذ چاپ می کند و در صندوق فروشگاهی یا فیش پرینتر برای فروشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرد.رول فکس شارپ FO-15CR یکی از مواد مصرفی در دستگاه های فک..

تماس با 73027-021

نمايش 1 تا 10 از 10 (1 صفحه)

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات