منو
سبد خرید

رادیاتور

معرفی رادیاتور پره ای ایران رادیاتور مدل Kal رادیاتورهای سری کال ایران رادیاتور از جمله رادیاتورهای پرفروش و با کیفیت موجود در بازار هستند که در بلوک های 10، 7 و 5 پره تولید شده اند. اگر قصد خرید رادیاتور گرمایشی برای گرمایش محیط های کوچک را دارید، رادیاتور ایران رادیاتور مدل کال 5 پره انتخاب منا..
1,850,000 تومان
معرفی رادیاتور پنلی ایران رادیاتور 140 سانتی متر رادیاتور یکی از وسایل پرکاربرد در فصول سرد سال است که وجود آن در هر خانه ای ضروری می باشد. انواع مختلفی از رادیاتور در بازار موجود است که متناسب با معیارهایی مانند متراژ اتاق، ظرفیت گرمادهی و نوع کاربرد دستگاه می توانید نسبت به خرید آن اقدام نمایید..
1,820,000 تومان
معرفی رادیاتور پنلی ایران رادیاتور 120 سانتی متری اگر قصد خرید رادیاتور گرمایشی برای استفاده در ساختمان های گوناگون مانند منازل، مدارس، ادارات، بیمارستان ها و... را دارید و در جستجوی محصولی با کیفیت و با دوام هستید، رادیاتور فولادی ایران رادیاتور 120 سانتی متری انتخاب مناسبی برای شما خواهد بود. ا..
1,600,000 تومان
معرفی رادیاتور پنلی ایران رادیاتور 100 سانتی متری با سرد شدن هوا استفاده از رادیاتور در محیط های مسکونی و کاری بیشتر می شود و این وسیله کاربرد بالایی پیدا می کند. در این میان اگر رادیاتور مورد استفاده شما از ظرفیت گرمادهی یا کیفیت مناسبی برخوردار نباشد، ممکن است مشکلات زیادی را برای شما ایجاد کند..
1,300,000 تومان
معرفی رادیاتور پنلی ایران رادیاتور 80 سانتی متری شرکت ایران رادیاتور به عنوان یکی از بزرگترین و معتبرترین شرکت های تولید رادیاتور در سطح کشور شناخته می شود و محصولات آن به طور گسترده در میان کاربران مورد استفاده قرار می گیرد. این شرکت در زمینه تولید انواع رادیاتور آلومینیومی، رادیاتور پنلی، رادیا..
1,100,000 تومان
معرفی رادیاتور پنلی ایران رادیاتور 60 سانتی متری اگر قصد خرید رادیاتور پنلی برای استفاده در فضاهای کوچک را دارید و در جستجوی محصولی با کیفیت، با دوام و دارای قیمت مناسب هستید، رادیاتور فولادی ایران رادیاتور 60 سانتی متری نیازهای شما را به خوبی برطرف خواهد کرد. این رادیاتور مطابق با استانداردهای ر..
800,000 تومان
رادیاتور فولادی لورچ مدل آذر 80 سانتی متر
ناموجود
معرفی رادیاتور پنلی لورچ مدل آذر 80 سانتی متر محصولات شرکت لورچ همواره از کیفیت ساخت بسیار مطلوبی برخوردار بوده اند و با استقبال زیادی از جانب کاربران مواجه می شوند. این موضوع در رابطه با رادیاتور پنلی لورچ آذر 80 سانتی متر نیز صدق می کند و می توان آن را یکی از رادیاتورهای با کیفیت و مرغوب موجود ..

تماس با 73027-021

رادیاتور فولادی لورچ مدل آذر 140 سانتی متر
ناموجود
معرفی رادیاتور پنلی لورچ مدل آذر 140 سانتی متر با سرد شدن هوا رادیاتور به وسیله ای پرکاربرد در ساختمان های مسکونی و محیط های کاری تبدیل می شود! اما اگر رادیاتور مورد استفاده شما از ظرفیت حرارتی و کیفیت عملکرد مناسبی برخوردار نباشد، با مشکلات زیادی مواجه خواهید شد! رادیاتور فولادی لورچ مدل آذر 140..

تماس با 73027-021

رادیاتور فولادی لورچ مدل آذر 100 سانتی متری
ناموجود
معرفی رادیاتور پنلی لورچ مدل آذر 100 سانتی متری از سری رادیاتورهای با کیفیت و با دوام برند با سابقه لورچ باید به رادیاتور پنلی آذر 100 سانتی متر اشاره کنیم که براساس آخرین فناوری های اروپا طراحی و تولید شده است. این رادیاتور با انواع سیستم های حرارت مرکزی و پکیج دیواری گرمایشی سازگار است و امکان ..

تماس با 73027-021

رادیاتور آلومینیومی 7 پره ایران رادیاتور مدل Termocalor
ناموجود
معرفی رادیاتور پره ای ایران رادیاتور مدل Termocalor شرکت ایران رادیاتور یکی از معتبرترین و شناخته شده ترین شرکت های تولید کننده انواع رادیاتور است که محصولات آن به طور گسترده در میان کاربران مورد استفاده قرار می گیرد. به طوری که رادیاتورهای آلومینیومی این شرکت را می توان جزء پرفروش ترین رادیاتوره..

تماس با 73027-021

رادیاتور آلومینیومی 5 پره ایران رادیاتور مدل Termocalor
ناموجود
رادیاتور یکی از وسایل ضروری و پرکاربرد در فصول سرد سال است که وظیفه انتقال حرارت از آب گرم خروجی پکیج یا موتورخانه به محیط ساختمان را برعهده دارد. این وسیله فاقد موتور است و با چرخش طبیعی جریان هوا، موجب گرم شدن محیط می شود. اگر قصد خرید رادیاتور خانگی برای گرمایش محیط های کوچک را دارید، رادیاتور آل..

تماس با 73027-021

رادیاتور آلومینیومی 10 پره ایران رادیاتور مدل Termocalor
ناموجود
معرفی رادیاتور پره ای ایران رادیاتور مدل Termocalor رادیاتور یکی از وسایل پرکاربرد و ضروری در فصول سرد سال است که وظیفه انتقال حرارت آب گرم تولید شده توسط پکیج و موتورخانه به محیط داخلی ساختمان را برعهده دارد. اگر رادیاتور مورد استفاده شده از کیفیت و ظرفیت حرارتی مناسبی برخوردار نباشد، هم با مشکل..

تماس با 73027-021

نمايش 1 تا 12 از 14 (2 صفحه)

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات