دیده شدن پست‌های تایملاین اینستاگرام

اینستاگرام Instagram یک اپلیکیشن پرکاربرد و پر طرفدار است که در میان سایر شبکه های اجتماعی، بیشتر توانسته توجه کاربران را به خود جلب کند. این برنامه پیوسته در حال تغییر است و تا کنون قابلیت ها و امکانات زیادی را ارائه کرده است. جدید ترین قابلیت اینستاگرام Usage Insights می باشد که فعلا به صورت آزمایشی ارائه شده است.

دیده شدن پست‌های تایملاین اینستاگرام

ابزار Usage Insights این قابلیت را به کاربر می دهد که فعالیت روزانه خود را در اینستاگرام بررسی کند و به این ترتیب زمان خود را مدیریت نماید. این قابلیت جدید برای کاربران اینستا بسیار مفید خواهد بود زیرا از اعتیاد کاربران به شبکه های اجتماعی و صرف وقت بیهوده در فضای مجازی جلوگیری می نماید. 

دیده شدن پست‌های تایملاین اینستاگرام

البته این شرکت در صدد طراحی برنامه های بیشتر برای کنترل فعالیت کاربران خود است. بنابراین زمانی که تمام پست های 48 ساعت گذشته تایم لاین در اینستاگرام خود را مشاهده کنید، پیغام You're All Caught Up برای شما به نمایش در می آید که به معنای : شما حالا کاملا در جریان امور قرار دارید. می باشد.

حتما بخوانید: تغییرات جدید و کاربردی در استوری اینستاگرام

اعلان برای دیده شدن پست‌های تایملاین اینستاگرام

اعلان برای دیده شدن پست های تایملاین اینستاگرام در پی تغییرات الگوریتمی، به این شبکه اضافه شده است. در سیستم الگوریتمی جدید اینستاگرام، پست های جدید نسبت به پست های قدیمی تر، در الویت بالاتر تایم لاین قرار می گیرند. جالب است بدانید که احتمالا این ایده از سوی مارک زاکر برگ مطرح شده باشد. زیرا وی به تازگی اعلام کرد که به دنبال راهی است تا مطمئن شود کاربران فیسبوک، وقت خود را درست صرف می کنند.

اعلان برای دیده شدن پست‌های تایملاین اینستاگرام

همان طور که گفتیم افزونه های جدید اینستاگرام هنوز در حالت آزمایشی به سر می برند. به همین دلیل دقیقا مشخص نیست که منظور از You're All Caught Up این است که تمام پست های 48 ساعت اخیر افرادی که دنبال می کنید، را مشاهده کرده اید و یا پست های منتخب الگوریتم این برنامه در 48 ساعت گذشته را دیده اید؟

اعلان برای دیده شدن پست‌های تایملاین اینستاگرام

حتما بخوانید: چگونه از ریپورت یا بلاک اینستاگرام خارج شویم؟

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و دسترسی به اخبار روز تکنولوژی در سایت ایده برتر مراجعه نمایید.

 
ارسال نظر
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی