دستگاه کپی ریکو

ریکو یک شرکت تصویربرداری و الکترونیکی ژاپنی است که توسط RIKEN zaibatsu در تاریخ 6 فوریه 1936 تاسیس شد. دفتر مرکزی آن در ساختمان ریکو در چوئو توکیو قرار دارد. ریکو محصولات الکترونیکی، دوربین عکاسی و فیلمبرداری و تجهیزات دفتری و اداری مانند پرینتر، دستگاه فتوکپی و دستگاه فکس را تولید می کند. کپی ریکو سطح قابل توجهی از خدمات را به کسب و کار، مدارس و هر سازمان و اداره ای ارائه می دهد.

درباره دستگاه کپی ریکو

درباره دستگاه کپی ریکو

دستگاه کپی ریکو در مرکز داده ها، کارخانه ها یا بخش گرافیک ها خدماتی قابل اعتماد، مقرون به صرفه و با سرعت بالا را به سیستم های چاپ ارائه می دهد و در واقع نوعی از چاپگرهای شبکه ای است که در دو نوع سیاه و سفید و رنگی اسناد و فایل ها را چاپ می کند که قابلیت اسکن، فکس و سایر قابلیت های پیشرفته مانند چاپ دورو و غیره  را دارند. دستگاه های کپی ریکو در نوع رومیزی برای حجم کار کم و در نوع ایستاده برای حجم کاری متوسط طراحی شده اند.

خرید دستگاه کپی ریکو

فتوکپی های ریکو گزینه ی بسیار خوبی برای استفاده در دفتر شخصی یا کسب و کار شما می باشند. از ویژگی های آن می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 اسکن  و چاپ تعداد بسیاری برای افزایش عملکرد

درج پوشش، طراحی صفحه و بسیاری دیگر در کپی اسناد

ARDF 50 اختیاری و برگه تغذیه خودکار اسناد (یک و دو طرفه) در سرعت موتور

 وضوح 600×256  DPI با سطح خاکستری

مرتب سازی مجموعه سند کامل و حذف میترا دستی

از دستگاه های کپی رومیزی  در ادارات، شرکت ها، فروشگاه های لوازم التحریر، مراکز کم مراجعه که دارای حجم کاری کم می باشند می توان استفاده کرد مانند دستگاه کپی ریکو افیشیو MP 2001L. از برد این پرینتر می توان به صورت شبکه بر روی چند سیستم کامپیوتری استفاده نمود.

دستگاه کپی ایستاده ریکو شامل مدل های دستگاه کپی ایستاده ریکو MP 4000، دستگاه کپی ایستاده ریکو MP 5000 و دستگاه کپی ایستاده ریکو MP4500 است. این دستگاه کپی چهار کاست مخزن کاغذ دارد که هر کاست از حجم 500 برگی برخوردار هستند و همچنین از برد آنها می توان به صورت شبکه ای بر روی چند سیستم کامپیوتری استفاده کرد.

 
ارسال نظر
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی