دستگاه پاناسونیک برای ارزیابی کالری

بسیاری از افرادی که دارای چاقی و اضافه وزن می باشند سعی می کنند به هر روشی در دست چربی های اضافه خلاص شوند. قطعا با تغذیه مناسب و ورزش کردن می توان به وزن مورد نظر خود رسید اما برای اینکار باید از میزان کالری مواد غذایی که مصرف می کنید اطلاع داشته باشید. در این راستا پاناسونیک دستگاهی را تولید کرده است که می تواند میزان کالری مواد غذایی را ارزیابی کرده و مشخص کند.

ویژگی دستگاه پاناسونیک برای ارزیابی کالری

ویژگی دستگاه پاناسونیک برای ارزیابی کالری

طراحی این دستگاه کالری سنج که CaloRieco نام دارد به شکلی است که می تواند میزان کالری هر غذا را قبل از خوردن ارزیابی کند. طرز کار این دستگاه بدین گونه است که وقتی غذا را داخل دستگاه قرار می دهید، میزان کالری آن را روی صفحه مانیتور نشان می دهد. این دستگاه به نوعی طراحی شده است تا برای همه افراد قابل فهم باشد. دستگاه CaloRieco میزان کربدهیدارت ها، چربی و پروتئین را از طریق تکنولوژی انعکاس نور و هر یک را با رنگ خاصی در صفحه نمایش نشان می دهد و در آخر کالری کلی را محاسبه کرده و به فرد اطلاع می دهد.

در حال حاضر، پاناسونیک این دستگاه کالری شمار را به صورت آزمایشی تولید کرده است اما برای تاسیس خط تولید آن برنامه های گسترده ای را در نظر دارد. همراه با پیشرفت تکنولوژی، مسائل دنیای پزشکی نیز پیشرفت کرده و به دستگاه های دیجیتالی و مکانیزه تبدیل می شود و در این راه پاناسونیک پیش قدم بوده و در آینده نیز باید شاهد ورود سایر کمپانی ها به این عرصه باشیم.

برای اطلاع از اخبار جدید به بخش تازه چه خبر مراجعه فرمایید.

 
ارسال نظر
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی