دستتگاه نوبت دهی | دستگاه نوبت دهی کیو ایزی - دستگاه نوبت دهی کیو ایزی Q-easy KY112B

دستگاه نوبت دهی کیو ایزی Q-easy KY112B

دستگاه نوبت دهی کیو ایزی Q-easy KY112B کد کالا : 702050000668 | وضعیت انبار : ناموجود | سازنده : Q-easy

اشتراک گذاری محصول :
توضیحات مختصر محصول
دستگاه نوبت دهی KY112B ارتباط بیسیم: دارد گزارش های متنوع: دارد تنظیمات با صفحه کلید: دارد معرفی دستگاه نوبت دهی کیو ایزی KY112B سیستم Queuing یا همان نوبت دهی بی سیم Q-easy یک سیستم نوبت دهی...
مشخصات فنی محصول
    مناسب برای بانک ها، بیمارستان ها، درمانگاه ها، رستوران ها، دانشگاه ها، مراکز دولتی و مراکز خرید
قیمت برای شما: تماس با 73027-021

دستگاه نوبت دهی KY112B

ارتباط بیسیم: دارد
گزارش های متنوع: دارد
تنظیمات با صفحه کلید: دارد

معرفی دستگاه نوبت دهی کیو ایزی KY112B

سیستم Queuing یا همان نوبت دهی بی سیم Q-easy یک سیستم نوبت دهی دیجیتال است که به طور گسترده ای در بانک ها، بیمارستان ها، درمانگاه ها، رستوران ها، دانشگاه ها، مراکز دولتی و مراکز خرید مورد استفاده قرار می گیرد.

این دستگاه نوبت دهی به از بین بردن تجربه خسته کننده و نابراربری ها در صف و بهبود کیفیت خدمات و موفقیت بیشتر کسب و کار کمک می کند.

معرفی دستگاه نوبت دهی کیو ایزی KY112B

در ادامه معرفی دستگاه نوبت دهی کیو ایزی KY112B باید گفت که این دستگاه بیسیم شامل سه بخش دیسپنسر نوبت لمسی، صفحه کلید و نمایشگر LED برتی نمایش نوبت می باشد. همچنین صفحه نمایش LED، جعبه پخش و بلندگو از جمله موارد اختیاری محسوب می شوند.

صفحه کلید این دستگاه شامل 19 کلید می باشد و قابلیت تماس، یادآوری، تماس ویژه، انتقال و مکث را دارد. همچنین دیسپنسر نوبت دهی KY112B دارای صفحه نمایش لمسی 17 اینچی بوده و قابلیت کنترل ارتباط میزبان و مهمان را دارد.

دستگاه نوبت دهی کیو ایزی Q-easy KY1125B

دستگاه نوبت دهی کیو ایزی Q-easy KY112B شامل صفحه نمایش LCD 6 رقمی در پانل است. 4 رقم برای شماره نمایش نوبت، 2 رقم برای نشان دادن تعداد انتظار برای سرویس است.

این دستگاه شامل یک صفحه نمایش  LCDاصلی نیز هست که می تواند صفحه را به چند دسته تقسیم کند، تا منطقه ای برای تبلیغات و فیلم، منطقه برای اعلام شماره صف و منطقه برای نمایش های در حال اجرا در پایین (که می تواند توسط مشتریان سفارشی شود) را برایتان ایجاد کند.

دستگاه نوبت دهی کیو ایزی Q-easy KY1125B

علاوه بر این محتوای نرم افزار نیز در این دستگاه قابل ویرایش می باشد. از اتصال وایرلس یا همان بی سیم برای برقراری ارتباط بین بخش های مختلف دستگاه استفاده شده است تا یک سیستم یکپارچه را به وجود بیاورد. کنترل کننده ارتباطات این دستگاه نیز مبدل سیگنال برای تغییر RS 232 به  RS-485است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت و خرید دستگاه نوبت دهی Q-easy KY112B می توانید به سایت ایده برتر مراجعه و یا با شماره 73027-021 تماس بگیرید.

مشخصات کلی:
تنظیمات با صفحه کلید :دارد
ارتباط بیسیم :دارد
گزارش های متنوع :دارد
تعریف بازه زمانی برای نوبت :دارد
امکان صفحه های مختلف :دارد
کارایی :مناسب برای بانک ها، بیمارستان ها، درمانگاه ها، رستوران ها، دانشگاه ها، مراکز دولتی و مراکز خرید
نوشتن نظر
نام شما:

ایمیل شما:

نظر شما: رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی