منو
سبد خرید

دستبند بیمارستانی Typenex AdminBand

دستبند بیمارستانی Typenex AdminBand
  • وضعیت انبار: ناموجود
  • تولیدکننده: Typenex
  • کد کالا: 702030050472

Typenex AdminBand

دستبند بیمارستانی typenex

قابلیت شستشو: دارد
نوع چاپ: برچسب های لیزری
تعداد رنگ: در رنگ های متنوع

تماس با 73027-021

معرفی دستبند بیمارستانی typenex

پیوستن مچبند بیمارستانی Typenex در طول فرایند پذیرش شما در بیمارستان ها این امکان را می دهد تا مراقبین بیماران یک راه سریع و آسان برای بررسی و شناسایی بیماران در طول مدت اقامت و بستری آن ها در بیمارستان خود داشته باشند.

شما به راحتی می توانید اطلاعات شخصی و پزشکی بیماران را بر روی این دستبند بیمارستانی Typenex ثبت و به مچ بیماران الصاق کنید.

هر بیمارستان روش منحصر به خود را برای پردازش و نوع اطلاعات نوشته شده در پذیرش دارد. اما بیشتر آن ها شامل مجموعه ای از الاطلاعات شناسایی هستند که اطلاعات اولیه و مهم بیمار مانند: نام، تاریخ تولد، شماره ثبت پزشکی، شماره پذیرش در بیمارستان و نام پزشک را شامل می شود.

در ادامه برای معرفی دستبند بیمارستانی Typenex باید بگوییم که در این دستبند فضای بیشتر و بزرگتری برای الصاق برچسب های لیزری چاپ شده تعبیه شده است.

علاوه بر این، AdminBand یک محافظ پلاستیکی دارد که اطلاعات ثبت شده بر روی آن را از آب و دیگر مایعات معمول محافظت می کند و مانع از تخریب اطلاعات در هنگام سایش و پارگی معمول می شود.

معرفی دستبند بیمارستانی typenex

دستبند بیمارستانی Typenex AdminBand

با اتصال این دستبند به دست بیماران محترم نگهبانان و یا سایر کارکنان وقت کمتری را صرف جایگزینی مرتب و مکرر دستبندهای  آسیب دیده می کنند و زمان بیشتری برای مراقبت از بیماران صرف خواهند کرد.

دستبند بیمارستانی Typenex AdminBand به صورت ویژه ای طراحی شده تا ماندگاری بالاتری در طی عملیات بیمارستانی داشته باشد. اتصالات این دستبند بیمارستانی به راحتی بسته می شود. علاوه بر این، نوارهای پذیرش آن با سیستم مجتمع Typenex Medical R3  سازگار است. اگر شما می خواهید اندازه دستیند را بزرگتر کنید، به سادگی می توانید گروه R3 را به دستبند متصل کنید و تنها با یک ضربه آن ها را به هم محکم کنید.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و همچنین برای دریافت قیمت یا خرید دستبند بیمارستانی با واحد فروش ایده برتر به شماره 73027-021 تماس بگیرید

مشخصات کلی:
قابل شستشوبله
کشور سازندهامریکا
ضد آببله
چاپ:
تعداد رنگرنگ های متنوع
تکنولوژی چاپبرچسب های لیزری

نوشتن نظر

بد خوب
با استفاده از روش های زیر می توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.
سنجش رضایتمندی

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات