دانلود محتوا در اینستاگرام Instagram

اینستاگرام Instagram یکی از شبکه های اجتماعی پر طرفدار است و کاربران بسیاری روزانه بیشتر وقت خود را در آن می گذرانند. شرکت تولید کننده این اپلیکیشن موبایل همواره در تلاش است تا با افزودن قابلیت های مختلف، رضایت کاربران خود را بیشتر از قبل جلب نماید. به همین دلیل به زودی قابلیت جدیدی برای دانلود محتواهای حساب کاربری به این برنامه اضافه خواهد شد.

حتما بخوانید: غیرفعال کردن نوتیفیکیشن در اینستاگرام

افزودن قابلیت دانلود محتوا در اینستاگرام Instagram 

افزودن قابلیت دانلود محتوا در اینستاگرام Instagram

طبق اعلام یکی از کارشناسان اینستاگرام در مصاحبه با سایت ThechCruunch، قرار است ابزار جدیدی به این اپلیکیشن اضافه شود که به کاربران امکان می دهد مانند فیس بوک اطلاعات موجود در حساب کاربری خود را دانلود کرده و نگه داری کنند. در آپدیت جدید اینستاگرام که به زودی ارائه خواهد شد، کاربر می تواند تمام تصاویر و ویدئوها در قالب پست و استوری، همچنین پستهای آرشیو شده ای را که به طور موقت از صفحه اصلی حذف شده اند، دانلود کند و جمع آوری نماید. نکته جالب توجه اینکه کاربران می توانند پیام های موجود در دایرکت خود را نیز دانلود کنند. افزودن قابلیت دانلود محتوا در اینستاگرام Instagram در جدیدترین نسخه این برنامه، برای کاربران و مخاطبان برنامه بسیار مفید بوده و طبیعتا کاربران بیشتری را به سوی این اپلیکیشن جلب می نماید. 

به اینستاگرام قابلیت دیگری نیز اضافه شده که در حال حاضر مورد بهره بهرداری کابران قرار داد. همان طور که می دانید در ورژن های قبلی، پست های جدید در فید اینستاگرام بر اساس جدیدترین عکس ها و ویدئوهای پست شده توسط کاربران نمایش داده می شد. اما در ورژن جدید به دلیل تغییرات به وجود آمده در الگوریتم برنامه، پست ها بر اساس علاقه مندی شما نشان داده می شوند.

شما می توانید برای دستیابی به اخبار روز تکنولوژی و نیز دریافت آموزش های کاربردی به بخش مقالات به سایت ایده برتر مراجعه کنید.

 
ارسال نظر
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی