خرید ویدئو وال

ارائه خدماتی بهتر و جلب رضایت مشتری و همچنین اطلاع رسانی موثر تر، همیشه جزو دغدغه های اصلی صاحبان مشاغل است. با دیجیتالی شدن هر چه بیشتر تجارت ها، همه سعی دارند از وسایل مدرن استفاده نمایند. یکی از مهم ترین آنها، ویدئو وال است.

ویدیو وال در واقع نمایشگر بزرگیست که از چند نمایشگر بهم چسبیده تشکیل شده است. البته باید گفت که این نمایشگرهای کوچک بصورت جدا از هم هستند و در هنگام نصب، می توان آنها را بصورت کاشی کنار هم قرار داد و یک تصویر یکپارچه دریافت نمود.

ویدئووال ها با کنترلر هایی که دارند، تصاویر را دریافت کرده و هر یک از آن نمایشگرهای کوچک، بخشی از تصویر را نشان می دهند. در واقع این کار باعث می شود که تصویری با کیفیت یک تلویزیون جدید دریافت کنید، با این تفاوت که اندازه آن بسیار بزرگتر از تلویزیون های خانگیست.

شما می توانید این تصاویر را تا جای دلخواه بزرگ کنید، کافیست تعداد نمایشگر ها را افزایش دهید. در این صورت تصاویر شما بزرگتر شده، بدون آنکه افت کیفیت داشته باشند.

حتما بخوانید: نمایندگی فروش ویدئو وال

راهنمای خرید ویدئو وال

راهنمای خرید ویدئو وال

ویدیووال انواع مختلفی دارد. برندهای مطرح دنیا هر یک محصول خود را با ویژگی های متفاوت عرضه کرده اند. در هنگام خرید ویدئو وال دقت کنید که بایستی از یک برند معتبر و همچنین از نمایندگی رسمی آن خرید نمایید.

این تجهیزات، قیمت بالایی دارند و می بایست، وسواس زیادی به خرج داد. البته با وجود نمایندگی رسمی، دیگر جای نگرانی نیست و خرید ویدیو وال همانند خرید یک کامپیوتر آسان می شود. توجه داشته باشید که ویدیووال به گونه ای ساخته شده تا 24 ساعت شبانه روز و هفت روز هفته، روشن مانده و بدون افت کیفیت کار کند. بنابر این مدلی را انتخاب کنید که از نظر مصرف برق، بهینه باشد.

همچنین با توجه به نیاز خود، مدل انتخابی شما، می بایست پورت های مورد نیاز را داشته باشد. از دیگر مواردی که در هنگام خرید اهمیت دارد، باریک بودن نوار دور ویدئووال است. به دلیل اینکه این مانیتور های روی هم قرار میگیرند، هر چه این نوار نازک تر باشد، تصویر یکدست تری خواهید داشت و کیفیت نمایش، بالا می رود.

آدرس: خیابان طالقانی – سه راه طالقانی – خیابان خواجه نصیر – نبش خیابان مقدم – پلاک 80 – طبقه اول – واحد دو

تماس: 73027-021

 

 
ارسال نظر
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی