خرید فوم رول کارتریج

اگر از پرینترهای لیزری استفاده می‌کنید و نمی‌خواهید پس از پرینت گرفتن از یک فایل تصویری یا متنی با صفحات سیاه یا کثیف همراه با نقاط و خطوط ناخواسته یا کلمات سایه دار روبه‌رو شوید، باید به وضعیت فوم رول کارتریج توجه داشته باشید.

در صورتی که ضربه‌ای به قسمتی از فوم رول وارد شود که باعث تغییر در شکل کلی آن شود. مثلا فرورفتگی در قسمتی از بدنه‌ی آن بخش متناظر با قسمت تغییر شکل‌ یافته، بر روی درام تمیز نمی‌شود و ممکن است ببینید یک کلمه یا شکل خاص که قرار نبود آن‌جا باشد به صورت متناوب روی کاغذ چاپ می‌شود تا این‌که با چاپ‌های بعدی رفته‌ رفته کم‌ رنگ و کم‌رنگ‌ تر شود و نهایتا از بین برود.

خرید فوم رول کارتریج برای پرینترهای لیزری

خرید فوم رول کارتریج برای پرینترهای لیزری

فوم رول کارتریج به علت ساختار و عملکرد ساده‌ای که دارد، نسبت به سایر قطعات پرینتر کمتر دچار خرابی می‌شود ولی با توجه به عمل‌کرد مهم آن در فرآیند چاپ، باید توجه ویژه‌ای به آن داشت و در صورت نیاز نسبت به تمیز کردن، تعمیر یا تعویض آن اقدام نمود. علاوه بر این، در حالت عادی نیز بعد از پرینت 25 الی 30 هزار صفحه، بهتر است فوم رولر پرینتر تان را تعویض کنید.

با توجه به ساختار ساده‌ی این قطعه از پرینتر لیزری، تفاوت چشم‌گیری میان محصولات شرکت‌های مختلف وجود ندارد. با این حال نوع لاستیک و آلیاژ مورد استفاده توسط کمپانی‌های مختلف باهم تفاوت دارند و دقیقا به همین دلیل بهتر است برای خرید فوم رول کارتریج از رولرهای تولیدی یک برند مرغوب استفاده کنید تا دچار مشکلات بعدی نشوید و به راحتی و با خیالی آسوده از دستگاه چاپگر تان استفاده کنید.

از محبوب‌ترین و پرفروش‌ترین برند فوم رول کارتریج ‌ها می‌توان به قطعات ساخته‌شده توسط شرکت‌های سامسونگ و اچ‌پی اشاره کرد که هریک دارای آلیاژهای خاص خود هستند و هر دو از کیفیت بالایی برخوردارند. رولرهای مرغوب تولیدی این دو شرکت از طریق سایت شرکت ایده برتر پارسیان در دسترس و قابل خریداری هستند.

 
ارسال نظر
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی