منو
سبد خرید

دستگاه حضور غیاب - قیمت دستگاه حضور غیاب

معرفی و بررسی حضور و غیاب فراتکنو UF100 دستگاه حضور و غیاب فراتکنو مدل UF100 جزو جدیدترین و کامل ترین دستگاه های حضور و غیاب می باشد. نحوه ی عملکرد دستگاه به این شکل است که قابلیت ثبت تردد برای پرسنل و کارکنان را از طریق چهره، اثر انگشت، کارت و رمز عبور فراهم می باشد. در ادامه معرفی و برر..
4,550,000 تومان
معرفی و بررسی حضور و غیاب فراتکنو F400 دستگاه حضور و غیاب F400 یکی از محبوب ترین دستگاه های شرکت فراتکنو می باشد. این دستگاه قابلیت شناسایی از طریق اثر انگشت، کارت بدون تماس و رمز عبور را دارد که پرسنل می توانند از طریق یکی از این روش ها تردد ورود، خروج، مرخصی یا ماموریت خود را ثبت کنند. این دستگ..
3,260,000 تومان
معرفی و بررسی دستگاه حضور و غیاب زد کی تی اکو WL50 صرف هزینه های سنگین جهت خرید دستگاه های حضور و غیاب حرفه ای برای شرکت ها و ادارات کوچک چندان منطقی به نظر نمی رسد. شما می توانید با صرف هزینه ای معقول، از دستگاه های حضور و غیاب معمولی و با کیفیت موجود در بازار استفاده کنید. دستگاه حضور و غیاب..
2,570,000 تومان
معرفی و بررسی دستگاه حضور و غیاب فراتکنو F70 یک دستگاه حضور و غیاب کارآمد می تواند نقش زیادی در برقراری نظم در یک اداره یا شرکت داشته باشد و به مدیران در کنترل تردد کارمندان کمک زیادی کند. از جمله این دستگاه ها باید به دستگاه حضور و غیاب و کنترل تردد فراتکنو Faratechno F70 اشاره کنیم که برای استف..
2,460,000 تومان
دستگیره هوشمند کارابان Karaban KDL-4100
ناموجود
معرفی و بررسی دستگاه حضور و غیاب کارابان KDL-4100 استفاده از دستگاه های حضور و غیاب و کنترل تردد در مراکزی که نیاز به تأیید هویت افراد جهت ورود و خروج را دارند، امری ضروری است. انواع مختلفی از این نوع دستگاه ها در بازار موجود است که متناسب با نیاز خود می توانید مدل مد نظرتان را از میان آنها انتخا..

تماس با 73027-021

دستگاه کنترل تردد و قفل رمز الکترو سیستم Electro System ES1P
ناموجود
معرفی و بررسی دستگاه کنترل تردد و قفل رمز الکترو سیستم ES1P حتماً تا به حال برای شما پیش آمده که به خاطر فراموش کردن کلید، پشت درب منزل خود مانده باشید و کسی از اعضای خانواده در منزل حضور نداشته باشد که به کمک شما بیاید! این مشکل ممکن است تا در استفاده از درب های ریموت دار مانند درب پارکینگ نیز ر..

تماس با 73027-021

دستگاه حضور و غیاب کارابان Karaban KFR-5000
ناموجود
معرفی و بررسی دستگاه حضور و غیاب کارابان KFR-5000 در بسیاری از ادارات، شرکت ها، سازمان ها و مراکز حساس به منظور کنترل ورود و خروج افراد از دستگاه های کنترل تردد استفاده می شود. این دستگاه حضور و غیاب امکانات متفاوتی برای اعتبارسنجی افراد را ارائه می دهند که از میان آنها می توان به تشخیص هویت از ط..

تماس با 73027-021

دستگاه حضور و غیاب پالیز افزار Timax TX9
ناموجود
معرفی و بررسی حضور و غیاب پالیز افزار TX9 دستگاه حضور و غیاب پالیز افزار مدل TX9 نحوه ی شناسایی از طریق اثر انگشت را دارد. سنسوری که در این دستگاه به کار رفته است از نوع سنسور نوری ضد خش بوده و در صورتی که اثر انگشت به خوبی تعریف شده باشد در کمتر از 0.5 ثانیه تردد را ثبت و ذخیره می کند. این ..

تماس با 73027-021

دستگاه حضور و غیاب پالیز افزار Timax TX2
ناموجود
معرفی و بررسی حضور و غیاب پالیز افزار TX2 دستگاه حضور و غیاب پالیز افزار مدل TX2 نحوه ی شناسایی از طریق اثر انگشت را دارد. روش کار این دستگاه حضور و غیاب به این شکل است که در زمان ورود پرسنل یا افراد به مجموعه بدون نیاز به زدن کلیدی انگشت تعریف شده خود را روی سنسور دستگاه گذاشته تا تیک ..

تماس با 73027-021

دستگاه حضور و غیاب ویردی Virdi AC4000
ناموجود
معرفی و بررسی حضور و غیاب ویردی AC4000 دستگاه حضور و غیاب ویردی مدل AC4000 یکی از بهترین محصولات شرکت ویردی Virdi می باشد. نحوه ی شناسایی این دستگاه حضور و غیاب که زمان شناسایی آن 0.5 ثانیه است از طریق کارت، اثر انگشت و رمز عبور می باشد. در ادامه معرفی و بررسی حضور و غیاب ویردی AC4000 باید بگو..

تماس با 73027-021

دستگاه حضور و غیاب و کنترل تردد کارابان Karaban KTA-950P
ناموجود
معرفی و بررسی دستگاه حضور و غیاب کارابان KTA-950P در بسیاری از ادارات، شرکت ها، سازمان ها، کارگاه ها، کارخانه ها و... از دستگاه حضور و غیاب و دستگاه کنترل تردد به منظور ثبت اطلاعات ورود و خروج کارمندان استفاده می شود. از جمله دستگاه های حضور و غیاب حرفه ای و کارآمد موجود در بازار باید به دستگاه ح..

تماس با 73027-021

دستگاه حضور و غیاب و کنترل تردد کارابان Karaban KTA-630 Wifi
ناموجود
معرفی و بررسی دستگاه حضور و غیاب کارابان KTA-630 Wifi دستگاه حضور و غیاب کارابان KTA-630 Wifi یکی از مدل های کامل و کاربردی موجود در بازار است که هر آنچه را که از یک دستگاه کارآمد انتظار دارید، برای شما فراهم می آورد! این دستگاه حضور و غیاب از قابلیت های تشخیص چهره، اثر انگشت و کلمه عبور برخوردار..

تماس با 73027-021

نمايش 1 تا 12 از 56 (5 صفحه)

از زمانی که شرکت ها و سازمان های مختلف به فکر ایجاد نظم در رفت و آمد کارکنان خود افتادند، دستگاه حضور غیاب نیز رونق فراوانی پیدا کرد.

انواع دستگاه حضور غیاب

تقریبا همه شرکت ها به یکی از انواع دستگاه حضور غیاب مجهز هستند و تلاش می کنند تا به واسطه آن مدیریت رفت و آمدها را به دست بگیرند. قیمت دستگاه حضور غیاب در مقایسه با امکاناتی که به سازمان می دهد، قابل مقایسه نبوده و ارزش خرید بالایی دارد. تنوع در میان انواع دستگاه حضور و غیاب باعث شده تا همه بتوانند متناسب با محل کار خود، یکی از آنها را تهیه کنند. برای نمونه برخی ترجیح می دهند از دستگاه حضور و غیاب انگشتی بهره مند شوند. در این حالت، اثر انگشت کارکنان برای دستگاه تعریف شده و تنها با همان اثر انگشت کار می کند.

در مدل های قدیمی تر از دستگاه حضور غیاب اثر انگشتی معمولا از نوع کارتی استفاده می شد. در دستگاه حضور غیاب کارتی هر فرد دارای یک کارت مخصوص بوده و هنگام ورود و خروج آن را بر روی دستگاه قرار می دهد. در این حالت ممکن است برخی از آن سواستفاده کرده کارت خود را به دیگری دهند تا در نبود آنها، کارت را بر روی دستگاه قرار دهند.

جدیدترین دستگاه حضور و غیاب

به هر حال پیشرفت فناوری ها به کمک دستگاه حضور غیاب نیز آمده است. شاید این موضوع برای بسیاری از شرکت ها مهم باشد، بنابراین از مدل های قدیمی استفاده نمی کنند. این افراد ترجیح می دهند تا از دستگاه حضور غیاب تشخیص چهره بهره ببرند تا احتمال سواستفاده از آنها به میزان بسیار زیادی کاهش بیابد.

خرید دستگاه حضور غیاب

 این تنوع در میان دستگاه ها به شما قدرت انتخاب بیشتری می دهد تا با توجه به نیاز خود انتخاب کنید. افراد متخصص در این زمینه، ترجیح می دهند تا همیشه خرید دستگاه حضور غیاب پیشرفته تری را پیشنهاد کنند، اما در هر صورت، به نوع کاربری و نیاز مشتری وابسته است.

شرکت ایده برتر پارسیان نیز که از عوامل فروش دستگاه حضور غیاب است، سعی دارد تا به گونه ای مشاوره دهد تا مشتریان بتوانند بهترین را خریداری کنند. در رابطه با خرید و دریافت مشاوره برای اطلاع از انواع تجهیزات فروشگاهی می توانید به سایت ایده برتر پارسیان مراجعه نمایید.

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات