منو
سبد خرید

دستگاه حضور غیاب - قیمت دستگاه حضور غیاب

دستگاه کنترل تردد و قفل رمز الکترو سیستم Electro System ES1P
ناموجود
معرفی و بررسی دستگاه کنترل تردد و قفل رمز الکترو سیستم ES1Pحتماً تا به حال برای شما پیش آمده که به خاطر فراموش کردن کلید، پشت درب منزل خود مانده باشید و کسی از اعضای خانواده در منزل حضور نداشته باشد که به کمک شما بیاید! این مشکل ممکن است تا در استفاده از درب های ریموت دار مانند درب پارکینگ نیز ر..

تماس با 73027-021

دستگاه حضور و غیاب کارابان Karaban KFR-5000
ناموجود
معرفی و بررسی دستگاه حضور و غیاب کارابان KFR-5000در بسیاری از ادارات، شرکت ها، سازمان ها و مراکز حساس به منظور کنترل ورود و خروج افراد از دستگاه های کنترل تردد استفاده می شود. این دستگاه حضور و غیاب امکانات متفاوتی برای اعتبارسنجی افراد را ارائه می دهند که از میان آنها می توان به تشخیص هویت از ط..

تماس با 73027-021

دستگاه حضور و غیاب پالیز افزار Timax TX9
ناموجود
معرفی و بررسی حضور و غیاب پالیز افزار TX9دستگاه حضور و غیاب پالیز افزار مدل TX9 نحوه ی شناسایی از طریق اثر انگشت را دارد. سنسوری که در این دستگاه به کار رفته است از نوع سنسور نوری ضد خش بوده و در صورتی که اثر انگشت به خوبی تعریف شده باشد در کمتر از 0.5 ثانیه تردد را ثبت و ذخیره می کند. این ..

تماس با 73027-021

دستگاه حضور و غیاب پالیز افزار Timax TX2
ناموجود
معرفی و بررسی حضور و غیاب پالیز افزار TX2دستگاه حضور و غیاب پالیز افزار مدل TX2 نحوه ی شناسایی از طریق اثر انگشت را دارد. روش کار این دستگاه حضور و غیاب به این شکل است که در زمان ورود پرسنل یا افراد به مجموعه بدون نیاز به زدن کلیدی انگشت تعریف شده خود را روی سنسور دستگاه گذاشته تا تیک ..

تماس با 73027-021

دستگاه حضور و غیاب ویردی Virdi AC4000
ناموجود
معرفی و بررسی حضور و غیاب ویردی AC4000دستگاه حضور و غیاب ویردی مدل AC4000 یکی از بهترین محصولات شرکت ویردی Virdi می باشد. نحوه ی شناسایی این دستگاه حضور و غیاب که زمان شناسایی آن 0.5 ثانیه است از طریق کارت، اثر انگشت و رمز عبور می باشد.در ادامه معرفی و بررسی حضور و غیاب ویردی AC4000 باید بگو..

تماس با 73027-021

دستگاه حضور و غیاب و کنترل تردد کارابان Karaban KTA-950P
ناموجود
معرفی و بررسی دستگاه حضور و غیاب کارابان KTA-950Pدر بسیاری از ادارات، شرکت ها، سازمان ها، کارگاه ها، کارخانه ها و... از دستگاه حضور و غیاب و دستگاه کنترل تردد به منظور ثبت اطلاعات ورود و خروج کارمندان استفاده می شود. از جمله دستگاه های حضور و غیاب حرفه ای و کارآمد موجود در بازار باید به دستگاه ح..

تماس با 73027-021

دستگاه حضور و غیاب و کنترل تردد کارابان Karaban KTA-610
ناموجود
معرفی و بررسی دستگاه حضور و غیاب کارابان KTA-610دستگاه حضور و غیاب و کنترل تردد کارابان Karaban KTA-610 یک دستگاه تشخیص چهره حرفه ای است که در کسری از ثانیه قادر به شناسایی چهره پرسنل شما خواهد بود. از این دستگاه حضور و غیاب می توان در ادارات، شرکت ها، سازمان ها و دیگر محیط هایی که نیاز به ثبت س..

تماس با 73027-021

دستگاه حضور و غیاب و کنترل تردد کارابان Karaban KTA-3450
ناموجود
معرفی و بررسی دستگاه حضور و غیاب کارابان KTA-3450دستگاه حضور و غیاب و کنترل تردد کارابان Karaban KTA-3450 با طراحی جمع و جور و قابلیت هایی که در اختیار شما قرار می دهد، یکی از مناسب ترین دستگاه های کنترل تردد برای استفاده در انواع محیط های اداری و شرکتی به شمار می آید. این دستگاه حضور و غیاب دار..

تماس با 73027-021

دستگاه حضور و غیاب و کنترل تردد کارابان Karaban KTA-260
ناموجود
معرفی و بررسی دستگاه حضور و غیاب کارابان KTA-260دستگاه های حضور و غیاب به یکی از تجهیزات فروشگاهی پرکاربرد در محیط های اداری و سازمانی تبدیل شده اند و به خصوص در محیط های کاری پُر تردد، ثبت ساعات ورود و خروج پرسنل بدون استفاده از آنها غیرممکن است.دستگاه حضور و غیاب کارابان مدل KTA-260 با..

تماس با 73027-021

دستگاه حضور و غیاب و کنترل تردد کارابان Karaban KTA-120
ناموجود
معرفی و بررسی دستگاه حضور و غیاب کارابان KTA-120گاهی اوقات نیازی به پرداخت هزینه های سنگین برای خرید دستگاه حضور و غیاب حرفه ای نیست و با یک دستگاه ساده نیز کار شما پیش خواهد رفت. دستگاه حضور و غیاب و کنترل تردد کارابان Karaban KTA-120 از جمله دستگاه های مقرون به صرفه و اقتصادی به حساب می آید که..

تماس با 73027-021

دستگاه حضور و غیاب و کنترل تردد ویردی Virdi FOH02
ناموجود
معرفی و بررسی دستگاه حضور و غیاب ویردی FOH02دستگاه حضور و غیاب و کنترل تردد ویردی Virdi FOH02 در واقع یک اسکنر اثر انگشت است که برای ثبت ورود و خروج افراد مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه حضور و غیاب تنها از قابلیت تشخیص اثر انگشت بهره می برد و برای مجموعه های کاری کوچک و دارای پرسنل اندک ی..

تماس با 73027-021

دستگاه حضور و غیاب و کنترل تردد ویردی Virdi AC7000
ناموجود
معرفی و بررسی حضور و غیاب ویردی AC7000دستگاه حضور و غیاب ویردی مدل AC7000 یکی از محصولات شرکت ویردی Virdi است که قابلیت ثبت تردد و تصویر فرد توسط کارت، اثر انگشت، چهره و شناسه را به صورت مجزا و ترکیبی دارد. این دستگاه مجهز به حسگر کره ای ضد خش با توانایی شناسایی اثر انگشت تقلبی و زنده را دارد. ..

تماس با 73027-021

نمايش 1 تا 12 از 50 (5 صفحه)

از زمانی که شرکت ها و سازمان های مختلف به فکر ایجاد نظم در رفت و آمد کارکنان خود افتادند، دستگاه حضور غیاب نیز رونق فراوانی پیدا کرد.

انواع دستگاه حضور غیاب

تقریبا همه شرکت ها به یکی از انواع دستگاه حضور غیاب مجهز هستند و تلاش می کنند تا به واسطه آن مدیریت رفت و آمدها را به دست بگیرند. قیمت دستگاه حضور غیاب در مقایسه با امکاناتی که به سازمان می دهد، قابل مقایسه نبوده و ارزش خرید بالایی دارد. تنوع در میان انواع دستگاه حضور و غیاب باعث شده تا همه بتوانند متناسب با محل کار خود، یکی از آنها را تهیه کنند. برای نمونه برخی ترجیح می دهند از دستگاه حضور و غیاب انگشتی بهره مند شوند. در این حالت، اثر انگشت کارکنان برای دستگاه تعریف شده و تنها با همان اثر انگشت کار می کند.

در مدل های قدیمی تر از دستگاه حضور غیاب اثر انگشتی معمولا از نوع کارتی استفاده می شد. در دستگاه حضور غیاب کارتی هر فرد دارای یک کارت مخصوص بوده و هنگام ورود و خروج آن را بر روی دستگاه قرار می دهد. در این حالت ممکن است برخی از آن سواستفاده کرده کارت خود را به دیگری دهند تا در نبود آنها، کارت را بر روی دستگاه قرار دهند.

جدیدترین دستگاه حضور و غیاب

به هر حال پیشرفت فناوری ها به کمک دستگاه حضور غیاب نیز آمده است. شاید این موضوع برای بسیاری از شرکت ها مهم باشد، بنابراین از مدل های قدیمی استفاده نمی کنند. این افراد ترجیح می دهند تا از دستگاه حضور غیاب تشخیص چهره بهره ببرند تا احتمال سواستفاده از آنها به میزان بسیار زیادی کاهش بیابد.

خرید دستگاه حضور غیاب

 این تنوع در میان دستگاه ها به شما قدرت انتخاب بیشتری می دهد تا با توجه به نیاز خود انتخاب کنید. افراد متخصص در این زمینه، ترجیح می دهند تا همیشه خرید دستگاه حضور غیاب پیشرفته تری را پیشنهاد کنند، اما در هر صورت، به نوع کاربری و نیاز مشتری وابسته است.

شرکت ایده برتر پارسیان نیز که از عوامل فروش دستگاه حضور غیاب است، سعی دارد تا به گونه ای مشاوره دهد تا مشتریان بتوانند بهترین را خریداری کنند. در رابطه با خرید و دریافت مشاوره برای اطلاع از انواع تجهیزات فروشگاهی می توانید به سایت ایده برتر پارسیان مراجعه نمایید.

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات