جدا کننده تگ | جداکننده تگ فروشگاهی - جدا کننده تگ فروشگاهی مگنت Magnet

جدا کننده تگ فروشگاهی مگنت Magnet

جدا کننده تگ فروشگاهی مگنت Magnet

کد کالا : 70112008066 | وضعیت انبار : ناموجود | سازنده :

اشتراک گذاری محصول :
توضیحات مختصر محصول
جداکننده تگ گلفی و صدفی مگنت کارایی: جدا کردن تگ های کالاهای فروشگاه ها جدا کننده تگ از اقلام مصرفی گیت فروشگاهی است که در گروه تگ های امنیتی قرار دارد. این جداکننده ها از مکانیزم قفل و سوزن...
قیمت برای شما: تماس با 73027-021

جداکننده تگ گلفی و صدفی مگنت

کارایی: جدا کردن تگ های کالاهای فروشگاه ها

جدا کننده تگ از اقلام مصرفی گیت فروشگاهی است که در گروه تگ های امنیتی قرار دارد. این جداکننده ها از مکانیزم قفل و سوزن برخوردار هستند که در انواع مختلفی شامل جداکننده تگ گلفی و صدفی، جداکننده تگ پنسیل (مدادی)، جداکننده تگ گریف (X45 , X50)، جداکننده تگ پاندا و جداکننده تگ مگنت موجود هستند و از هر کدام با در نظر گرفتن نیاز فروشگاه می توان استفاده کرد. برای طولانی تر شدن عمر تگ باید از جداکننده های مناسب همان تگ با دایره مغناطیسی مشخص استفاده کرد.

جدا کننده تگ فروشگاهی مگنت Magnet

جدا کننده تگ فروشگاهی مگنت Magnet

جدا کننده تگ گلفی و صدفی مگنت برای تمامی تگ های RF ،EM و AM مورد استفاده قرار میگیرد و فرکانس گیت های فروشگاهی هیچ تاثیری بر روی جداکننده ها ندارد. در واقع وظیفه جداکننده باز کردن قفل تگ و رها کردن سوزن از داخل تگ می باشد که در برخی از مدل ها این عمل به صورت مکانیکی و در برخی از مدل ها با نیروی مغناطیسی می باشد. گیت های جداکننده با قدرت های متفاوتی در بازار موجود هستند که واحد شناسایی قدرت جدا کننده آن گاوس (gauss) است که هر چقدر این واحد بیشتر باشد جذب کنندگی بهتری دارد. از کالای مرتبط با آن می توان به جدا کننده مخروطی و جدا کننده لبه داراشاره نمود.

درباره جدا کننده تگ فروشگاهی مگنت Magnet باید بگوییم که با نام های دیگری از جمله جدا کننده گلفی، جدا کننده صدفی و جدا کننده سوپر که فقط قدرت جدا کننده هست در بازار شناخته میشود. قدرت جدا کننده تگ گلفی صدفی مگنت موجود 6000 گاوس به بالا میباشد که هر چقدر قدرت جدا کننده بیشتر باشد قطعا قیمت جدا کننده تگ هم بالاتر میرود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره قیمت تگ گلفی و صدفی مگنت با واحد فروش ایده برتر به شماره 73027-021 تماس بگیرید.

مشخصات کلی
کارایی :جدا کردن تگ های کالاهای فروشگاه ها
نوشتن نظر
نام شما:

ایمیل شما:

نظر شما: رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی

محصولات مشابه