منو
سبد خرید

جدا کننده تگ دیزاینر

جدا کننده تگ دیزاینر
ناموجود
جدا کننده تگ دیزاینر
  • وضعیت انبار: ناموجود
  • کد کالا: 702040000648

designer tag

جداکننده تگ دیزاینر

کارایی: مناسب برای انواع تگ

تماس با 73027-021

جدا کننده تگ از اقلام مصرفی گیت فروشگاهی است که در گروه تگ های امنیتی قرار دارد. این جداکننده ها از مکانیزم قفل و سوزن برخوردار هستند که در انواع مختلفی شامل جداکننده تگ گلفی و صدفی، جداکننده تگ پنسیل (مدادی)، جداکننده تگ گریف (X45 , X50)، جداکننده تگ پاندا و جداکننده تگ مگنت موجود هستند و از هر کدام با در نظر گرفتن نیاز فروشگاه می توان استفاده کرد. برای طولانی تر شدن عمر تگ باید از جداکننده های مناسب همان تگ با دایره مغناطیسی مشخص استفاده کرد.

جدا کننده تگ دیزاینر

 جدا کننده تگ دیزاینر

جدا کننده تگ دیزاینر برای انواع تگ به غیر از تگ سنسورماتیک مورد استفاده قرار میگیرد و فرکانس گیت های فروشگاهی هیچ تاثیری بر روی جداکننده ها ندارد. در واقع وظیفه جداکننده باز کردن قفل تگ و رها کردن سوزن از داخل تگ می باشد که در برخی از مدل ها این عمل به صورت مکانیکی و در برخی از مدل ها با نیروی مغناطیسی می باشد. گیت های جداکننده با قدرت های متفاوتی در بازار موجود هستند که واحد شناسایی قدرت جدا کننده آن گاوس (gauss) است که هر چقدر این واحد بیشتر باشد جذب کنندگی بهتری دارد. از کالای مرتبط با آن می توان به جداکننده مخروطی و جداکننده لبه داراشاره نمود.

درباره جدا کننده تگ دیزاینر باید بگوییم قابل نصب بر روی میز میباشد. قدرت جدا کننده تگ دیزاینر موجود 12000 GS (گاوس) است که باید به این موضوع توجه داشت که اگر قدرت جدا کنندگی جداکننده کمتر یا بیشتر از تگ باشد باعث کمتر شدن عمر تگ میشود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره قیمت جدا کننده تگ دیزاینر با واحد فروش ایده برتر به شماره 73027-021 تماس بگیرید.

 

مشخصات کلی:
اندازه قدرت 12000 GS (گاوس)
کارایی مناسب برای انواع تگ

نوشتن نظر

بد خوب
با استفاده از روش های زیر می توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات