منو
سبد خرید

تونر شارژ

معرفی تونر کارتریج جی اند بی سامسونگ 1000 اگر از پرینترهای لیزری در منزل یا کسب و کار خود استفاده می کنید، حتماً تا به حال به خرید کارتریج احتیاج پیدا کرده اید. تونر کارتریج ماده مصرفی اصلی پرینترهای لیزری است که نقش بسیار مهمی در کیفیت عملکرد دستگاه دارد. اما یکی از مسائلی که اغلب برای صاحبان پر..
300,000 تومان
تونر فابریک 211 مشکی توشیبا
ناموجود
تونر شارژ فابریک 211 مشکی توشیبا تونر مشکی فابریک توشیبا 211 پودری با کیفیت و با ماندگاری بالا است و قابل استفاده در کارتریج دستگاه  e-estudio 211 توشیبا می باشد. تونر شارژ در واقع جوهر پرینتر های لیزری است که داخل کارتریج قرار دارد و به صورت پودر می باشد. وقتی هم آن را شارژ میکنیم، هما..

تماس با 73027-021

تونر دیجیتال مشکی sharp
ناموجود
تونر شارژ دیجیتال 450 گرمی مشکی شارپ این تونر مشکی شارپ پودری با کیفیت و با ماندگاری بالا است و قابل استفاده در کارتریج تمام دستگاه های شارپ می باشد. تونر شارژ در واقع جوهر پرینتر های لیزری است که داخل کارتریج قرار دارد و به صورت پودر می باشد. وقتی هم آن را شارژ میکنیم ، همان تونر را داخل کارتریج..

تماس با 73027-021

تونر 210 گرمی مشکی برادر
ناموجود
تونر شارژ 210 گرمی مشکی برادر تونر 210 گرمی مشکی برادر پودری با کیفیت و با ماندگاری بالا است و قابل استفاده در کارتریج تمام دستگاه های برادر می باشد. تونر شارژ در واقع  جوهر پرینتر لیزری است که داخل کارتریج قرار دارد و به صورت پودر می باشد. وقتی هم آن را شارژ میکنیم، همان تونر را داخل ک..

تماس با 73027-021

تونر 150 گرمی مشکی samsung
ناموجود
تونر شارژ 150 گرمی مشکی سامسونگ پودری با کیفیت و با ماندگاری بالا است و قابل استفاده در کارتریج تمام پرینترهای لیزری سامسونگ می باشد. تونر شارژ در واقع  جوهر پرینتر های لیزری است که داخل کارتریج قرار دارد و به صورت پودر می باشد. وقتی هم آن را شارژ میکنیم، همان تونر را داخل کارتریج می ری..

تماس با 73027-021

تونر 150 گرمی مشکی hp
ناموجود
تونر شارژ 150 گرمی مشکی اچ پی تونر 150 گرمی مشکی hp پودری با کیفیت و با ماندگاری بالا است و قابل استفاده در کارتریج تمام پرینترهای لیزری سامسونگ ، پرینترهای لیزری کانن، پرینترهای لیزری برادر، پرینترهای لیزری اچ پی می باشد. تونر شارژ در واقع جوهر پرینتر های لیزری است که داخل کارتریج قرار دارد..

تماس با 73027-021

تونر 1200 مشکی با گارانتی partsun
ناموجود
تونر شارژ یک کیلوگرمی مشکی 1200 پارتسان تونر شارژ  پارتسان 1200 پودری با کیفیت و با ماندگاری بالا است و قابل استفاده در کارتریج تمام پرینترهای لیزری مدل HP C7115A ,Q2613A ,Q2612A ,Q5949A می باشد. تونر شارژ در واقع  جوهر پرینتر های لیزری است که داخل کارتریج قرار دارد و به صورت پودر ..

تماس با 73027-021

تونر 1005 مشکی با گارانتی partsun
ناموجود
تونر شارژ یک کیلوگرمی مشکی 1005 پارتسان این تونر شارژ پودری با کیفیت و  با ماندگاری بالا است و قابل استفاده در کارتریج تمام پرینترهای لیزری مدل  HP CE285A ،CE435A ،CE435A می باشد. تونر شارژ در واقع  جوهر پرینتر های لیزری است که داخل کارتریج قرار دارد و به صورت پودر می باشد. وق..

تماس با 73027-021

تونر 1 کیلوگرمی مشکی برادر
ناموجود
تونر شارژ یک کیلوگرمی مشکی برادر تونر 1 کیلوگرمی مشکی برادر پودری با کیفیت و با ماندگاری بالا محصول شرکت برادر است و قابل استفاده در کارتریج تمام دستگاه های برادر می باشد. تونر شارژ در واقع  جوهر پرینتر های لیزری است که داخل کارتریج قرار دارد و به صورت پودر می باشد. وقتی هم آن را شارژ م..

تماس با 73027-021

تونر 1 کیلوگرمی مشکی با گارانتی partsun
ناموجود
تونر شارژ یک کیلوگرمی مشکی پارتسان تونر 1 کیلوگرمی مشکی با گارانتی partsun  پودری با کیفیت و با ماندگاری بالا است و قابل استفاده در کارتریج تمام پرینترهای لیزری سامسونگ می باشد. تونر شارژ در واقع جوهر پرینتر های لیزری است که داخل کارتریج قرار دارد و به صورت پودر می باشد. وقتی هم آن را ش..

تماس با 73027-021

تونر 021 مشکی sharp
ناموجود
تونر شارژ فابریک 021 مشکی شارپ تونر مشکی شارپ 021 پودری با کیفیت و ماندگاری بالا است و قابل استفاده در کارتریج دستگاه های  e-estudio 5516 ,5520 ,2120 می باشد. تونر در واقع جوهر پرینتر های لیزری است که داخل کارتریج قرار دارد و به صورت پودر می باشد. وقتی هم آن را شارژ میکنیم، همان تونر را داخل..

تماس با 73027-021

نمايش 1 تا 11 از 11 (1 صفحه)

همانند جوهر شارژ که از مواد مصرفی پرینتر جوهر افشان محسوب می شود، تونر شارژ نیز به عنوان مواد مصرفی پرینتر لیزری مورد استفاده قرار می گیرد. تونر شارژ به صورت پودر می باشد که در درون کارتریج پرینتر لیزری قرار گرفته و به هنگام چاپ، به وسیله لیزر بر روی کاغذ مورد نظر قرار می گیرد. درام (از دیگر مواد مصرفی پرینتر لیزری و دستگاه فتوکپی) که وظیفه انتقال تصویر بر روی کاغذ را دارد، تونرشارژ را به سطح کاغذ انتقال می دهد و اگر جنس تونر شارژ مناسب نباشد، تونر سوخته به سطح درام چسبیده و فوم رول قدرت پاک کردن سطح درام را نخواهد داشت. همچنین استفاده از تونر شارژ کارتریج بی کیفیت می تواند به کارتریج چاپگر لیزری آسیب برساند. از این رو استفاده از تونر کارتریج با کیفیت در چاپگر های لیزری امری الزامی است.

تونر شارژ به دو صورت تونر مشکی و تونر رنگی در بازار فروخته می شود که برای چاپ سیاه و سفید و چاپ رنگی کاربرد دارند. نکته ای که در مورد کیفیت تونر کارتریج وجود دارد این است که هر چه ذرات تونر لیزری ریز تر باشند، کیفیت چاپ بالاتر است و برعکس.

خرید تونر شارژ

آنچه را در مورد خرید کارتریج و خرید جوهر شارژ گفته بودیم باز هم تکرار می کنیم. تونر شارژ را باید از فروشگاه های معتبر خریداری کنید چرا که کیفیت تونر شارژ رابطه مستقیمی با عمر کارتریج و دستگاه پرینتر لیزری شما خواهد داشت. همانطور که کیفیت کارتریج نیز در سلامت چاپگر جوهر افشان و چاپگر لیزری و در کل هر کدام از ماشین های اداری که کارتریج یکی از مواد مصرفی آن ها محسوب می شود، تأثیرگذار است.

شما می توانید به اندازه مصرف تان اقدام به خرید تونر شارژ نمایید. تونر شارژ یا تونر کارتریج در بسته های با حجم های مختلف فروخته می شود که در سایت ایده برتر پارسیان می توانید تونر های شارژ با حجم ها و برندهای مختلف و لیست قیمت آنها را مشاهده کنید.

تونر شارژ شارپ، تونر شارژ hp، تونر شارژ توشیبا و تونر شارژ سامسونگ از بهترین برندهای این محصول می باشند.

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات