منو
سبد خرید

لیست قیمت دستگاه تشخیص اسکناس رمو

معرفی تست اسکناس Remo 528دستگاه تست اسکناس رمو 528 در ابعاد 200 * 130 * 170 میلی متر و وزن حدود 700 گرم به بازار عرضه شده و امکان استفاده از آن در انواع بانک ها، مؤسسات مالی و صرافی ها جهت تشخیص جعلی یا غیر جعلی بودن اسکناس وجود دارد.این دستگاه تست اسکناس به صورت رومیزی مورد استفاده قرار می ..
510,000 تومان
تست اسکناس رمو Remo 18M
ناموجود
معرفی تست اسکناس Remo 18Mامروزه با زیاد شدن اسکناس های تقلبی در میان مردم، استفاده از دستگاه های تست اصالت اسکناس رواج زیادی پیدا کرده است.دستگاه تشخیص اسکناس رمو مدل 18M یکی از همین دستگاه ها است که به صورت رومیزی مورد استفاده قرار می گیرد و در ابعاد 120 * 80 * 80 میلی متر و وزن 45..

تماس با 73027-021

نمايش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)

یکی از پرکاربرد ترین و ضروری ترین تجهیزات فروشگاهی و بانکی و صرافی ها، دستگاه تست اسکناس می باشد. با توجه به سرعت و حجم انتقال پول در بانک ها، صرافی ها و همچنین فروشگاه ها و مراکز تجاری و همچنین افزایش اسکناس های تقلبی در بازار که گاهی اوقات با چشم غیرمسلح قابل تشخیص نیستند، دستگاه تست اسکناس یا دستگاه تست تراول می تواند از ضررهای مالی غیرقابل جبران جلوگیری به عمل آورد.

در حال حاضر نرم افزارهایی نظیر تست اسکناس اندروید و همچنین دستگاه های تست تراول (تست اسکناس) جمع و جور و قابل حمل مانند تست اسکناس جیبی در بازار عرضه می شوند که می توانند در حد رفع نیازهای شخصی افراد کارساز باشند.

ولی برای یک مرکز تجاری یا بانکی استفاده از یک دستگاه تست اسکناس قوی به عنوان یکی از سیستم های امنیتی ضروری می باشد. از آنجا که تجهیزات فروشگاهی مخصوص حجم خدمات بالا و خدمات رسانی سریع و رضایت مشتری طراحی می شوند، لازم است در مراکز تجاری و مالی از دستگاه های تست اسکناس مخصوص حجم های بالا استفاده به عمل آید.

دستگاه تشخیص اسکناس رمو و دستگاه تشخیص اسکناس پروتک از برندهای معتبری هستند که این دستگاه را تولید می کنند.

خرید تست اسکناس

قدرت تشخیص دستگاه تست اسکناس با توجه تکنولوژی هایی که در تشخیص اسکناس تقلبی در آن ها بکار رفته می تواند متفاوت باشد.

در بعضی از این تست اسکناس ها مشخصات اسکناس های پرکاربرد جهانی مانند دلار و یورو به طور ویژه تعریف شده که مزیتی رقابتی بحساب می آید. همچنین برخی از دستگاه های اسکناس شمار، قابلیت تست اسکناس را نیز در حین کار دارا می باشند.

در بین تجهیزات فروشگاهی شاید یکی از محصولاتی که کمترین مشخصات را برای معرفی آن بکار می برند همین دستگاه تست اسکناس باشد. با این وجود لازم است در خرید تست اسکناس به ویژگی ها و مشخصات هر دستگاه توجه کرد که مناسب با نیاز مشتری باشد.

به عنوان نمونه می توانید دو دستگاه تست اسکناس Remo 528 و دستگاه تست اسکناس Remo18M را با هم مقایسه نمایید تا با تفاوت و کارایی آن ها بیشتر آشنا شوید.

سنجش رضایتمندی

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات