تحلیل و بررسی پرینتر لیبل زن زبرا Zebra ZT410

انتخاب لیبل زن مورد نیاز شما در میان شمار زیاد این دستگاه، ممکن است کمی سخت بنظر برسد. هر شرکتی لیبل پرینتر های خود را طراحی و با مقاصد مختلفی به بازار عرضه می کند.

به همین دلیل ممکن است هر پرینتر لیبل زن نتواند به نیاز شما پاسخ دهد که می بایست قبل از اقدام به خرید، آنها را شناخت. شرکت زبرا Zebra که در تولید این مدل دستگاه ها شناخته شده است، این بار با پرینتر لیبل زن زبرا Zebra ZT410 به بازار آمده است که در این مطلب قصد داریم آن را بهتر بشناسیم.

ویژگی های کلی و ظاهری پرینتر لیبل زن زبرا ZT410

ویژگی های کلی و ظاهری پرینتر لیبل زن زبرا ZT410

 

پرینتر لیبل زن زبرا Zebra ZT410 از جمله دستگاه هایی است که از برش دستی بهره برده و با طراحی جدید خود، جای زیادی را اشغال نمی کند. این لیبل زن زبرا از نوع صنعتی بوده و می تواند برای چاپ برچسب و بارکد مورد استفاده قرار بگیرد.

این دستگاه که از نوع پرینتر حرارتی لیبل زن است، قادر بوده تا به دو صورت حرارتی مستقیم و غیر مستقیم لیبل ها را به چاپ برساند. برای توضیح بهتر ویژگی های کلی و ظاهری پرینتر لیبل زن زبرا ZT410 باید گفت به دلیل اینکه این دستگاه از نوع صنعتی است، پورت های بلوتوث - usb - Rs232 را به همراه خود دارد تا بتوانید به خوبی از آن بهره مند شوید.

ویژگی های فنی لیبل پرینتر زبرا ZT410

ویژگی های فنی لیبل پرینتر زبرا ZT410

همانطور که بیان شد، پرینتر لیبل زن زبرا Zebra ZT410 از نوع صنعتی بوده و سرعت خوبی نیز دارد و می تواند 356 میلی متر را در هر ثانیه چاپ نماید. همچنین لیبل زن زبرا ZT410 می تواند تمامی لیبل ها و بارکدها را با وضوح چاپ 203dpi چاپ کرده و در اختیار شما قرار دهد.

از جمله مزایا و ویژگی های فنی لیبل پرینتر زبرا ZT410 کاربری آسان دستگاه است که کاربر می تواند به سادگی از آن بهره ببرد. در کنار این ویژگی ها، قیمت لیبل زن Zebra ZT410 نیز در مقایسه با این امکانات به خوبی طراحی شده و مناسب است.

جمع بندی

ویژگی های فنی لیبل پرینتر زبرا ZT410

با وجود امکاناتی که در پرینتر لیبل زن زبرا Zebra ZT410 تعبیه شده است، بعید به نظر می رسد که بتوان به سادگی از کنار آن عبور کرده و از آن صرف نظر کرد. علاقمندان به دستگاه می توانند از طریق شرکت ایده برتر پارسیان عامل نمایندگی رسمی لیبل پرینتر زبرا Zebra اقدام کرده و آن را تهیه نمایند. 

برای خرید و بررسی دقیق تر و تخصصی تر پرینتر لیبل زن زبرا Zebra ZT410 به صفحه اختصاصی این محصول در سایت ایده برتر مراجعه کنید.

کلیک کنید: پرینتر لیبل زن زبرا Zebra ZT410

 
ارسال نظر
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی