بزرگترین ساینیج سامسونگ SMART LED در آمریکای جنوبی

Plaza Norte یکی از یک از مراکز خرید شناخته شد در لیما، پایتخت پرو، اکنون میزبان بزرگترین digital out-of-home (DOOH) LED signage آمریکای جنوبی بوده که توسط شرکت سامسونگ Samsung ساخته شده است.

برای کسانی که اطلاع ندارند باید گفت که سامسونگ اخیرا بزرگترین SMART LED signage خمیده کره جنوبی را بیرون مرکز انجمن COEX، یکی از شلوغ ترین مناطق سئول نصب کرده بود.

طبق اطلاعات 2018 1 Q بیرون آمده از HIS Markit، سامسونگ به مدت 9 سال متوالی، رتبه اول را با 24.9 درصد در بازار ساینیج های جهانی در اختیار داشت که بنظر می رسد تسلط بر این بازار برای سال دهم هم اتفاق می افتد.

 

بزرگترین ساینیج سامسونگ SMART LED در آمریکای جنوبی

 

این شرکت، محصولات جدید و نوآورانه ای را بصورت مداوم در زمینه ساینیج دیجیتال توسعه می دهد مانند ultra-large-sized LED Signage و The Wall Professional. در سال 2009، سامسونگ با معرفی نازک ترین ویدئو وال با بزل 7.3 میلی متر بازار ویدئووال ساینیج را بازگشایی کرد، و در سال 2015 برای قوی تر کردن بخش تجارتی نمایشگرهای B2B، شرکت نمایشگرهای تبلیغاتی LED آمریکای شمالی، YESCO الکترونیک را از آن خود کرد.

سامسونگ بزرگترین ساینیج SMART LED را در آمریکای جنوبی می سازد

سامسونگ بزرگترین ساینیج SMART LED را در آمریکای جنوبی می سازدامسال، غول فناوری کره ای با تمرکز بر روی ساینیج های LED سایز بزرگ، در حال رهبری بازار است، همانطور که با این کار در کره و پرو رکورد اندازه LED ها را شکست.

 

سامسونگ بزرگترین ساینیج SMART LED را در آمریکای جنوبی می سازد

 

علاوه بر پروژه سامسونگ در پرو، طولانی ترین ساینیج های LED پیشرفته نواری شکل را در استادیوم پارک ملی Eden نیوزلند به عنوان بخشی از تعهد پارتنرشیپ رسمی خود با استادیوم نصب کرد. همچنین ساینسج LED خمیده در بیرون تئاتر AFAS، یکی از برجسته ترین تاترهای موجود در هلند نیز نصب شد که از نمونه های دیگر محصولات سامسونگ است.

 

سامسونگ بزرگترین ساینیج SMART LED را در آمریکای جنوبی می سازد

این مطلب را از دست ندهید: ساینیج دیجیتال سامسونگ در سالن های ورزشی

 

ساینیج سامسونگ مدل XA160F SMART LED که از نمونه نمایشگرهای بیرونی این شرکت است که در این پاساژ نصب شده است، با داشتن ویژگی 16 میلی متر پیکسل برای بهبود کیفیت رزولوشن، به نمایش گذاشته شده است.

علاوه بر این، این نمایشگر با استاندارد IP65 عرضه می شود که در هر شرایط آب و هوایی می توان از آن بهره برد و پنل ها برای جلوگیری از تغییر شکل دادن و افت کیفیت رنگ ها در اثر نور خورشید، از فناوری ضد UV استفاده می کنند. در بخش کارایی نیز باید گفت که این مانیتور به گونه ای طراحی شده است که سطح روشنایی و میزان نور در همه زمان ها 7700 نیت نگه می دارد.

 

سامسونگ بزرگترین ساینیج SMART LED را در آمریکای جنوبی می سازد

 

این نمایشگر با داشتن سحطی معادل 487 متر مربع، بزرگترین ساینیج DOOH LED در آمریکای جنوبی است که نقطه عطفی برای سامسونگ خواهد بود. این شرکت اکنون برای اهداف بزرگتر و نوآوری در محصولات خود تلاش می کند و به دنبال گسترش تجارت نمایشگرهای حرفه ای است.

برای ارتباط بیشتر با دنیای فناوری می توانید به بخش اخبار روز تکنولوژی در سایت ایده برتر مراجعه نمایید.

منبع: techsourceint.com

 
ارسال نظر
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی