منو
سبد خرید

برند برفاب

بخاری برقی برفاب QH-3000
ناموجود
قابلیت و مشخصات بخاری برقی برفاب مدل QH-3000بخاری برقی برفاب مدل QH-3000، یکی از محصولات زیبای برند برفاب است که از گذشته تاکنون به تولید لوازم خانگی با کیفیت مشغول است. این بخاری، دارای ظاهری زیبا و آراسته است که با وزن و ابعاد مناسب می تواند فضای متوسطی از محیط مورد نظر شما را اشغال کند. این ب..
0 تومان
بخاری برقی برفاب QH-2800
ناموجود
قابلیت و مشخصات بخاری برقی برفاب مدل QH-2800دستگاه بخاری برقی یکی از وسیله های گرمایشی بدون خطر و با کاربری آسان در بازار است. این دستگاه از سیسم خاصی پیروی نکرده و با قرار دادن آن در یک سطح صاف قادر است محیط مد نظر شما را گرم کند. از مزایای بخاری های برقی می توان به راندمان گرمایشی بالا، کاربری..
0 تومان
بخاری برقی برفاب QH-2200
ناموجود
قابلیت و مشخصات بخاری برقی برفاب مدل QH-2200بخاری برقی یکی از وسایل خانگی مورد نیاز برای هرخانه است که در فصل سرما به کمک شما می آید! در برخی از منازل یا مکان های دیگر ممکن است وسیله گرمایشی آن ها پاسخگو نباشد، با این حال از بخاری برقی به عنوان کمکی استفاده می کنند تا فضای گرم تری را در اختیار د..
0 تومان
بخاری برقی برفاب QH-1200
ناموجود
قابلیت و مشخصات بخاری برقی برفاب مدل QH-1200در فصل های سرد برای گرم کردن منزل، محل کار و ... به وسیله ای نیاز دارید که در زمانی کوتاه محیط مد نظر شما را گرم کند. وسیله های زیادی از جمله هیتر برقی، شومینه برقی، کرسی برقی و ... در این زمینه وجود دارند. هر کدام از این وسیله ها دارای قابلیت و بازدهی..
0 تومان
نمايش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات