برد هوشمند پروگرس Progress

امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی در حوزه های آموزشی و ارائه اطلاعات دستگاه برد هوشمند با برند پروگرس Progress یکی از تجهیزات آموزشی پرکاربرد است که در حوزه های مختلفی به کار می رود.

برد هوشمند پروگرس Progress

کارایی برد هوشمند پروگرس Progress

برد هوشمند پروگرس progress وسیله ای است که کمک بزرگی در زمینه آموزش برای نمایش مطالب به صورت کاملا پویا را ارائه می دهد.

کارایی برد هوشمند پروگرس Progress شامل موارد وسیعی می شود به طور مثال صفحه کامپیوتر را که به وسیله ویدئو پروژکتور بر روی پرده نشان می دهد، به صورت لمسی در اختیار شما قرار می دهد که به راحتی می توانید با لمس کردن به وسیله انگشتان دست یا قلم مخصوص بر روی تصویر کار انجام دهید.

کارایی برد هوشمند پروگرس Progress

همچنین می توانید بدون استفاده از کیبورد و ماوس اطلاعات و نرم افزارهای مختلفی سیستم را مدیریت کنید، عکس و ویدئو را به نمایش بگذارید، روی محتواهای مختلف یادداشت کنید و قسمت های مختلف یک متن را هایلایت کنید. یک برد هوشمند progress در واقع یک صفحه کامپیوتری بزرگ لمسی می باشد.

تخته بردهای هوشمند دارای کارایی و کاربردهای وسیعی در مدل های متنوع و برندهای مختلفی از جمله برد هوشمند ای برد iboard، برد هوشمند پروگرس progrees، برد هوشمند میوا meva، برد هوشمند خلیج فارس، برد هوشمند اسمارت ویژن و غیره طراحی و تولید و به بازار عرضه شده است.

 

کارایی برد هوشمند پروگرس Progress

برد هوشمند progrees از طریق 3 دستگاه قابل انجام می باشد:

  1. کامپیوتری که خروجی تصویرش به پروژکتور متصل است
  2. پروژکتوری که تصویر کامپیوتر را روی برد هوشمند پخش می کند.
  3. برد هوشمندی که با پورت USB به کامپیوتر وصل می شود.

بردهای هوشمند پروگرس معمولا یا به دیوار وصل می شوند و یا دارای پایه هستند که بر روی پایه نصب می شوند.

برد هوشمند برای حوزه های آموزشی در مدارس و دانشگاه ها کاربرد وسیعی دارند.

کارایی برد هوشمند پروگرس Progress

برد هوشمند پروگرس وسیله ای آموزشی که تصاویر کامپیوتری را بر روی برد با استفاده از یک ویدئو پروژکتور نمایش می دهد که انگشتان دست به عنوان موس بر روی برد هوشمند عمل می کنند و می توانید به راحتی عناصر و اطلاعات موجود بر روی برد را تغییر دهید.

از ویژگی های برد هوشمند پروگرس برجسته کردن نوشته ها و اضافه کردن حاشیه نویسی و ذخیره کردن اطلاعات برای چاپ و به اشتراک گذاشتن اطلاعات مورد استفاده قرار می گیرد.

بردهاي هوشمند پروگرس از جمله بردهايي هستند كه به صورت لمسي فعال مي شوند و به دليل نوع تكنولوژي استفاده شده در اين بردها، تا چهار لمس به طور همزمان مي توانند روي تخته فعاليت نشان دهند.

 
ارسال نظر
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی