برد هوشمند پروسنس Prosense

دستگاه برد هوشمند با برند پروسنس یکی از تجهیزات آموزشی پرکاربرد است که در فروشگاه ها و فروشگاه اینترنتی ایده برتر پارسیان موجود می باشد.

برد هوشمند پروسنس دستگاهی است با صفحه نمایش بزرگ که قابلیت نوشتن دارد و می تواند به یک رایانه وصل شوند. هم چنین توسط یک ویدئو پروژکتور می توان اطلاعات و تصویر را روی برد نمایش داد.

 برد هوشمند پروسنس Prosense

معرفی برد هوشمند پروسنس Prosense

در معرفی برد هوشمند پروسنس Prosense می توان گفت به عنوان برد هوشمند الکترونیکی یا تخته لمسی نیز نامیده می شود که بر روی یک پایه روی زمین قرار می گیرد و یا بر روی دیوار نصب می شود.

از مزایای مهم استفاده از تخته هوشمند پروسنس ارائه تصویری مطالب با موضوعات مختلف برای گروهی از مردم یا دانشجویان و دانش آموزان است.

 

معرفی برد هوشمند پروسنس Prosense

 

تخته هوشمند پروسنس با ظاهری زیبا از جمله تخته وایت بردهای هوشمند الکترونیکی است.

به علت کیفیت بالای ساخت، بورد هوشمند Prosense مقاوم در برابر هر گونه ضربه بوده و همچنین در هرگونه آب و هوا حتی در مناطق مرطوب می تواند مورد استفاده قرار گیرد.

این تخته وایت برد هوشمند مجهز به ۱۴ زبان زنده دنیا شامل انگلیسی و فارسی می باشد.

 

معرفی برد هوشمند پروسنس Prosense

 

از دیگر ویژگی های برجسته این تخته هوشمند، سرعت بالای پردازش و رنگ الکترو استاتیک قاب فلزی آن می باشد.

امروزه برد هوشمند با برندهای مختلفی در بازار ایران موجود می باشد که برد هوشمند پروسنس Prosense در انواع مختلفی از مدل ها با کارایی و کاربردهای متفاوت طراحی، تولید و به بازار عرضه شده است.

برد هوشمند پروسنس در انواع مختلفی از جمله برد هوشمند مادون قرمز (infera red) و یا به اختصار آی آر، برد هوشمند الکترومغناطیس، برد هوشمند اولترا سونیک (ultra sonic) یا فراصوت دسته بندی می شوند.

برد هوشمند آی آر (infera red) پروسنس Prosense

این نوع تخته هوشمند یکی از گران ترین بردهای هوشمند در بازار ایران می باشند. در چهار طرف برد هوشمند آی آر، بخشی برای ساطع کردن امواج مادون قرمز طراحی شده است.

مختصات برخورد امواج مادون قرمز با یکدیگر بر روی سطح برد هوشمند، توسط کامپیوتر شناسایی می شود و سپس تصویر مورد نظر ایجاد می شود.

 

برد هوشمند آی آر (infera red) پروسنس Prosense

در واقع برد هوشمند آی آر (infera red) پروسنس یک صفحه معمولی است که در داخل قابی قرار داده شده و از اطراف این قاب، امواج مادون قرمز ساطع می شود.

برای کار کردن با برد هوشمند آی آر نیازی به استفاده از قلم خاصی نیست و به وسیله انگشت یا قلم معمولی نیز می توانید با برد هوشمند آی آر پروسنس کار کنید.

برد هوشمند الکترومغناطیس پروسنس Prosense

پشت صفحه برد هوشمند الکترومغناطیس پروسنس Prosense صفحه ای از مدارهای الکتریکی طراحی شده است. برد هوشمند الکترومغناطیس برای تعامل نیاز به قلم مخصوص برد دارد.

 
ارسال نظر
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی