برد هوشمند میوا meva

امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی های روز دنیا برد هوشمند با برند میوا meva یکی از تجهیزات هوشمند سازی مدارس پرکاربردی است که در حوزه های مختلف از جمله: شرکت ها، سازمان ها و مراکز آموزشی مثل مدارس و دانشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرند.

برد هوشمند میوا meva یک صفحه نمایش بزرگ تعاملی است که به کامپیوتر یا لپ تاپ وصل می شود و توسط ویدئو پروژکتور تصاویر رایانه را بر روی برد هوشمند میوا meva نمایش می دهد.

برد هوشمند میوا meva

بردهای هوشمند امروزه در مدل های متنوع و برندهای مختلفی از جمله برد هوشمند پاناسونیک Panasonic، برد هوشمند پروگرس progrees، برد هوشمند تی برد Tboard و غیره طراحی، تولید و به بازار عرضه شده است که هر کدام کارایی و کاربرد خاص خود را دارد.

معرفی برد هوشمند میوا meva

در معرفی برد هوشمند میوا می توان گفت از دو نوع تکنولوژی از جمله: تکنولوژی مادون قرمز (ir) و تکنولوژي الکترومغناطیس ساخته شده است که هر کدام قابلیت و ویژگی خاص خود را دارند.

برد هوشمند میوا با تکنولوژی مادون قرمز: تکنولوژی مادون قرمز در واقع یک اشعه بسیار ریز و قرمز رنگ است که عملکرد اصلی برد هوشمند meva بر عهده قابی که در اطراف آن طراحی شده است.

معرفی برد هوشمند میوا meva

درون قاب برد هوشمند حسگرهای ارسال کننده و دریافت کننده سیگنال های مادون قرمز به کار رفته اند که در واقع این قاب یک سطح نامرئی حساسی را ایجاد می کند که توسط برخورد هر جسم خارجی مانند قلم معمولی یا انگشت دستان به این سطح نامرئی، پردازشگر برد هوشمند مکان دقیق آن را تشخیص می دهد.

معرفی برد هوشمند میوا meva

بر روی قاب در هر محور افقی یا عمودی، یک ردیف ارسال کننده سیگنال و یک ردیف دریافت کننده سیگنال قرار گرفته اند.

برد هوشمند میوا از تکنولوژی موقعیت یابی ماتریس مادون قرمز برای تعیین مکان دقیق انگشت دستان یا قلم بر روی صفحه برد هوشمند استفاده می کند.

معرفی برد هوشمند میوا meva

برد هوشمند meva با تکنولوژی الکترومغناطیس: این نوع تکنولوژی بردهایی هستند که برای نوشتن حتما باید از قلم مخصوص استفاده شود.

این بردها از فناوری امواج الکترومغناطیسی ساخته شده اند که قادر به تشخیص انگشت و سایر قلم ها نیستند و فقط با قلم مخصوص به خود برد هوشمند کار می کنند.

 
ارسال نظر
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی