برد هوشمند ای برد iboard

برد هوشمند یکی از تجهیزات آموزشی پرکاربرد هستند که در اینجا برد هوشمند ای برد iboard در سایت ایده برتر پارسیان در مدل های متنوع موجود می باشد.

برد هوشمند ای برد iboard یکی از پر کاربردترین وسایل در حوزه های مختلف از جمله شرکت ها، سازمان ها و اداره ها و حوزه های آموزشی هستند که مورد استفاده قرار می گیرند.

برد هوشمند ای برد iboard

معرفی برد هوشمند ای برد iboard

در معرفی برد هوشمند آی برد iboard می توان گفت وسیله ای است که توسط ویدئو پروژکتور و یک کامپیوتر مطالب آموزشی را توسط معلم و یا استاد در دانشگاه و مدارس برای فضای آموزشی هوشمند و بهتری را ارائه می دهد. برد هوشمند در واقع یک نوع ابزار کمک آموزشی برای جایگزین کردن تخته سیاه می باشد.

معرفی برد هوشمند ای برد iboard

بردهای هوشمند در مدل های متنوع و برندهای مختلفی از جمله برد هوشمند خلیج فارس، برد هوشمند اسپکتروم، برد هوشمند پاناسونیک Panasonic، برد هوشمند پروگرس progrees، برد هوشمند میوا meva طراحی، تولید و به بازار عرضه شده است که هر کدام کارایی و کاربرد خاص خود را دارد.

برد هوشمند ای برد iboard دارای انواع مختلفی از جمله: برد هوشمند مادون قرمز، برد هوشمند مقاومتی، برد هوشمند الکترومغناطیسی و برد هوشمند اولترا سونیک دسته بندی می شوند.

معرفی برد هوشمند ای برد iboard

تخته های هوشمند آی برد iboard از نوع مادون قرمز و مقاومتی جزو بردهای لمسی هستند یعنی هم با استفاده از انگشتان دست و هم با قلم مخصوص می توانید به راحتی با آن کار کنید و روی آن متنی بنویسید.

اما بردهای هوشمند iboard از نوع الکترومغناطیس و اولتراسونیک فقط با استفاده از قلم های مخصوص به خود می توانید با آنها کار کنید و نمی توانید با انشگتان دست با آنها کار کنید.

معرفی برد هوشمند ای برد iboard

از متداول ترین و رایج ترین بردهای هوشمند در بازار عبارتند از برد هوشمند مادون قرمز که به نام برد هوشمند IR و برد هوشمند الکترومغناطیس که به نام برد هوشمند مگنت می نامند از بردهای رایج و پرکاربرد می باشند.

بردهای هوشمند ای برد iboard دارای ویژگی و کاربردهایی از جمله: برجسته کردن مطالب و نوشته ها، اضافه کردن حاشیه نویسی بر روی برد هوشمند، قابلیت ذخیره کردن نوشته ها و تصاویر برای چاپ و به اشتراک گذاشتن هستند.

 
ارسال نظر
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی