با کیت Bezel-free ایسوس سه مانیتور را به هم بچسبانید

همان طور که می دانید ایسوس Asus تولید کننده مانیتور، انواع قطعات کامپیوتر و لپ تاپ است و محصولات بسیار با کیفیتی را تا کنون وارد بازار کرده است. این شرکت در عرصه محصولات گیمینگ نیز تجهیزات قدرتمندی را تولید و ارائه کرده است. برند Republic of Gamers یا به اختصار ROG برند زیر مجموعه ایسوس  است. جدید ترین محصول ROG که در نمایشگاه CES 2018 معرفی شد محصول ویژه ای به نام Bezel-free Kit است که گیمرهای حرفه ای را شیفته خود خواهد کرد. Bezel-free Kit یک کیت با قابلیت های شگفت آور است که می تواند چند مانیتور را به هم بچسباند!

Bezel-free Kit ایسوس در حقیقت از چند لنز تشکیل شده است و با ایجاد پدیده شکست نور به شما کمک می کند سه مانیتور گیمینگ را به هم بچسبانید و از چند نمایشگر مجزا، یک مانیتور غول آسا بسازید!

حتما بخوانید: نمایندگی مانیتور ایسوس asus در تهران

ترکیب سه مانیتور گیمینگ با کیت Bezel-free ایسوس

ترکیب سه مانیتور گیمینگ با کیت Bezel-free ایسوس

در ساختار کیت Bezel Free ایسوس لنزهای عمودی قرار داده شده است که با شناسایی حاشیه های مانیتور، لبه های دو مانیتور را پنهان کرده و باعث می شود که آنها به صورت یک نمایشگر یکپارچه به نظر برسند. شما با ترکیب سه مانیتور گیمینگ با کیت Bezel-free ایسوس می توانید مانیتورهای بازی خود را به زاویه 130 درجه ای به هم متصل کنید. جالب تر اینکه کاربرد کیت ROG بسیار ساده تر از چیزی است که به نظر برسد. بدون اینکه نیاز به نصب نرم افزار خاصی داشته باشید یا از یک افزونه و اپلیکیشن استفاده کنید می توانید این کیت را بر روی مانیتورهای خود قرار دهید. همچنین این کیت نیاز به باتری هم نخواهد داشت. به همین دلیل ممکن است بتوانید برای اتصال نمایشگرهایی غیر مانیتور ایسوس Asus نیز از آن استفاده کنید. طبق آخرین اخبار کیت Bezel-free در سال 2018 عرضه خواهد شد اما تاریخ دقیق و همچینین قیمت آن هنوز اعلام نشده است.

شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر و خرید مانیتور گیمینگ ایسوس Asus به سایت ایده برتر مراجعه کنید و یا با شماره تلفن 73027-021 تماس بگیرید.

 
ارسال نظر
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی