منو
سبد خرید

باکس تلفن سانترال

باکس سانترال یکی از تجهیزات مخابراتی پرکاربرد در ادارات، شرکت ها، سازمان ها، هتل ها و کسب و کارهای بزرگ است. با استفاده از دستگاه باکس سانترال می توانید تعداد خطوط شهری و داخلی محل کار خود را افزایش دهید، تماس های ورودی و خروجی خود را مدیریت کنید و از امکاناتی مانند تلفن گویا، صندوق صوتی و... بهره مند شوید. در واقع باکس تلفن سانترال را می توان یک مرکز مخابراتی خصوصی برای شما دانست که امکان اعمال تنظیمات مختلف بر روی خطوط تلفن را برایتان فراهم می آورد. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه و خرید باکس سانترال با بهترین قیمت بازار با شماره 73027-021 تماس بگیرید.

باکس سانترال چیست؟

دستگاه سانترال برای شرکت ها و کسب وکارهای درحال گسترش کارایی بالایی دارد. به عنوان مثال از طریق یک جعبه سانترال می توان یک خط ورودی شهری را به چند خط تبدیل کرد و با مخاطبان تلفنی بیشتری در ارتباط بود. همچنین این امکان برای شما وجود دارد که چند خط شهری و داخلی را تنها با یک تلفن سانترال مدیریت کنید و یا با استفاده از تلفن گویا، بدون نیاز به نیروی انسانی پاسخگوی تماس گیرندگان خود باشید. باید به این نکته هم اشاره کنیم که با توسعه محیط کاری، ممکن است ظرفیت های اولیه دستگاه سانترال پاسخگوی نیازهای شما نباشد که در این حالت می توانید با خرید کارت سانترال و استفاده از آن، ظرفیت های دستگاه خود را ارتقا داده یا به آن امکانات جدیدی را اضافه کنید. ضمن اینکه با استفاده از کنسول تلفن سانترال می توان تعداد خطوط داخلی و شهری بیشتری را از طریق یک تلفن رومیزی کنترل کرد.
از دیگر انواع دستگاه سانترال می توان به باکس سانترال هوشمند تحت شبکه اشاره کرد که به شما این امکان را می دهد تا از طریق IP و اینترنت به شبکه تلفنی خود دسترسی داشته باشید. این سیستم که از آن تحت عنوان سیستم VoIP نیز یاد می شود، مزیت هایی مانند کیفیت بیشتر در انتقال سیگنال های صوتی به صورت دیجیتال و هزینه کمتر در مقایسه با سیستم های سنتی را داراست. سانترال پاناسونیک سری NS را می توان از با کیفیت ترین باکس سانترال تحت شبکه موجود در بازار دانست که با استفاده از تکنولوژی روز توانسته محبوبیت زیادی در میان کاربران پیدا کند.

خرید اینترنتی سانترال پاناسونیک

از جمله پرطرفدارترین و کارآمدترین باکس های سانترال که به طور گسترده در میان کاربران مورد استفاده قرار می گیرد، باکس سانترال پاناسونیک است که در سری های TES، TEM، TDA، TDE و NS قابل تهیه هستند. شما می توانید با توجه به وسعت کسب و کار تلفنی خود دستگاه سانترال پاناسونیک مورد نظرتان را از میان مدل های مختلف این سری ها انتخاب کنید. همچنین امکان خرید اینترنتی سانترال پاناسونیک از سایت شرکت ایده برتر پارسیان برای شما فراهم است. برای دریافت قیمت باکس سانترال و اطلاع از نحوه خرید اینترنتی باکس سانترال به سایت شرکت ایده برتر مراجعه کنید. ضمن اینکه از طریق تماس با شماره 73027-021 می توانید قیمت باکس سانترال پاناسونیک را دریافت کرده و از مشاوره رایگان کارشناسان ما در زمینه خرید انواع دستگاه سانترال بهره مند شوید.

باکس سانترال پاناسونیک Panasonic KX-TES824
ناموجود
معرفی باکس سانترال پاناسونیک KX-TES824دستگاه سانترال پاناسونیک مدل KX-TES824 دارای ظرفیت اولیه 3 خط شهری و 8 خط داخلی آنالوگ و هایبرید بوده و به سانترال 3 به 8 پاناسونیک شهرت دارد. این باکس تلفن سانترال قابل ارتقا به 8 ورودی و 24 خروجی می باشد که با اضافه نمودن کارت ارتقا قابل افزایش می باشد. ..

تماس با 73027-021

باکس سانترال پاناسونیک Panasonic KX-TDE600
ناموجود
معرفی باکس سانترال پاناسونیک KX-TDE600باکس سانترال پاناسونیک KX-TDE600 یکی از سانترال های تحت شبکه و پرظرفیت موجود در بازار است که برای استفاده در کسب و کارهای بزرگ گزینه ایده آلی به شمار می آید. این باکس سانترال هم از امکانات پیش فرض مناسبی برخوردار بوده و هم امکان ارتقای قابلیت های آن وجود دار..

تماس با 73027-021

باکس سانترال پاناسونیک Panasonic KX-TDE200
ناموجود
معرفی باکس سانترال پاناسونیک KX-TDE200باکس سانترال مدل KX-TDE200 یکی از محصولات بسیار خوب شرکت پاناسونیک می باشد. این باکس سانترال مناسب برای مراکز دولتی و خصوصی از قبیل وزارت خانه ها، بیمارستان ها، هتل ها و شرکت هایی با پرسنل زیاد می باشد. این باکس سانترال امکان استفاده از حداکثر 128 خط ورودی ش..

تماس با 73027-021

باکس سانترال پاناسونیک Panasonic KX-TDA620
ناموجود
معرفی باکس سانترال پاناسونیک KX-TDA620باکس سانترال مدل KX-TDA620 خود به تنهایی کارای ندارد و می توان گفت که یک کابین خالی دستگاه سانترال می باشد. این باکس تلفن سانترال در کنار مرکز تلفن سانترال KX-TDA600 قرار می گیرد. همچنین دستگاه به طور پیش فرض در داخل خود تنها یک کارت لینک را دارا می باشد و ب..

تماس با 73027-021

باکس سانترال پاناسونیک Panasonic KX-TDA600
ناموجود
معرفی باکس سانترال پاناسونیک KX-TDA600باکس سانترال مدل KX-TDA600 با توجه به ظرفیت باورنکردنی خود یکی از تولیدات منحصر به فرد کمپانی پاناسونیک محسوب می شود. از این باکس سانترال در مراکز دولتی و خصوصی از قبیل وزارت خانه ها، بیمارستان ها، هتل ها و شرکت هایی با پرسنل زیاد استفاده می شود. این باکس سا..

تماس با 73027-021

باکس سانترال پاناسونیک Panasonic KX-TDA100DBP
ناموجود
معرفی باکس سانترال پاناسونیک KX-TDA100DBPباکس سانترال پاناسونیک مدل KX-TDA100DBP از دسته سانترال های دیجیتال با ظرفیت متغیر می باشد که با اضافه نمودن کارت ارتقا قابل افزایش است. گوشی های تلفن سری DT بر روی این باکس سانترال قابل استفاده می باشد. باکس سانترال پاناسونیک TDA100DBP از امکانات تلفنی م..

تماس با 73027-021

باکس سانترال پاناسونیک Panasonic KX-TDA100D
ناموجود
معرفی باکس سانترال پاناسونیک KX-TDA100Dباکس سانترال پاناسونیک مدل KX-TDA100D را می توان به لحاظ کارایی ارتقا یافته ی مدل TDA100 دانست. در این باکس تلفن سانترال دیگری اثری از معایب و باگ های مدل قبلی وجود ندارد و تا حد قابل توجهی ایرادات آن مدل برطرف شده است. باکس سانترال Panasonic TDA100D مناسب ..

تماس با 73027-021

باکس سانترال پاناسونیک Panasonic KX-TDA100
ناموجود
معرفی باکس سانترال پاناسونیک KX-TDA100باکس سانترال پاناسونیک مدل KX-TDA100 دارای ظرفیت اولیه 64 خط شهری و 64 خط داخلی آنالوگ و هایبرید بوده و از دسته ی سانترال های دیجیتال با ظرفیت متغییر شرکت پاناسونیک می باشد. از این باکس سانترال در فروشگاه ها، شرکت ها، دفاتر پیشخوان، ادارات و شرکت هایی با پرس..

تماس با 73027-021

باکس سانترال پاناسونیک Panasonic KX-NS700
ناموجود
معرفی باکس سانترال پاناسونیک KX-NS700باکس سانترال پاناسونیک مدل KX-NS700 یک راه حل مناسب از شرکت پاناسونیک برای ارتباطات تحت شبکه و هیبریدی با ظرفیت متوسط برای ادارات و شرکت های کوچک یا متوسط و در حال توسعه می باشد. این باکس سانترال با قابلیت توسعه و پشتیبانی از حجم متوسط ارتباطات IP و Voip و هی..

تماس با 73027-021

باکس سانترال پاناسونیک Panasonic KX-NS520
ناموجود
معرفی باکس سانترال پاناسونیک KX-NS520در بسیاری از ادارات، شرکت ها، سازمان ها، بیمارستان ها، مراکز دولتی و... استفاده از سانترال اجتناب ناپذیر به نظر می رسد. باکس سانترال سیستمی است که یک خط آزاد تلفن را به چند خط داخلی تبدیل می کند و دیگر نیازی به ثبت و استفاده از چند خط تلفن آزاد با شماره های م..

تماس با 73027-021

باکس سانترال پاناسونیک Panasonic KX-NS500
ناموجود
معرفی باکس سانترال پاناسونیک KX-NS500باکس سانترال پاناسونیک مدل KX-NS500 از جمله باکس سانترال های هوشمند تحت شبکه شرکت پاناسونیک است که دارای ویژگی های منحصر به فرد می باشد. این باکس سانترال دارای ظرفیت اولیه 6 خط شهری با کالر آیدی، 16 داخلی آنالوگ و 2 داخلی دیجیتال می باشد.در ادامه معرف..

تماس با 73027-021

باکس سانترال پاناسونیک Panasonic KX-NS1000
ناموجود
معرفی باکس سانترال پاناسونیک KX-NS1000باکس سانترال پاناسونیک مدل KX-NS1000 یک راه حل مناسب از شرکت پاناسونیک برای ارتباطات تحت شبکه پرظرفیت برای ادارات و شرکت های بزرگ و در حال توسعه می باشد. این باکس تلفن سانترال با قابلیت توسعه و پشتیبانی از حجم وسیعی ارتباطات IP و Voip به سادگی و با کیفیت بسی..

تماس با 73027-021

نمايش 1 تا 12 از 13 (2 صفحه)

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات