استوریج جدید اچ پی HPE Nimble

شرکت اچ پی HP تولید کننده انواع تجهیزات الکترونیکی مثل مدل های مختلف مانیتور، مانیتور صنعتی، کامپیوتر و لپ تاپ و همچنین ماشین های اداری است. این شرکت تا کنون توانسته است با ساخت و ارائه محصولات بسیار با کیفیت توجه و اعتماد کاربران را به سوی خود جلب نماید.

استوریج جدید اچ پی HPE Nimble

کمپانی اچ پی در جدیدترین پروژه خود، نسخه جدید استورج های Nimble را وارد بازار کرده است. این استورج ها به کاربر امکان می دهند که از طریق SCM (Storage Class Memory) و NVMe از اپلیکیشن های Performance-Intensive پشتیبانی نمایند.

معرفی استوریج جدید اچ پی HPE Nimble 

برای معرفی استوریج جدید اچ پی HPE Nimble  باید گفت که یکی از مزیت ها و برتری های استورج اچ پی نسبت به سایر تولید کنندگان All Flash این است که این استوریج ها می توانند به ازای هر ترابایت خام، داده های بیشتری را ذخیره کند.

معرفی استوریج جدید اچ پی HPE Nimble

Hp این قابلیت را با نام  HPE Store More Guarantee معرفی می نماید. به طور قطع می توان گفت اچ پی اولین شرکت تولید کننده storage است که ظرفیت ذخیره سازی مورد نیاز مشتریان را تضمین می نماید.

بدیهی است که مشتریان می خواهند از حداکثر ظرفیت ذخیره سازی استورج تهیه شده استفاده نمایند. اچ پی با تشخیص درست و به موقع این نیاز، به تولید نسل جدید پلتفرم های HPE Nimble Storage پرداخته است.

از سوی دیگر هزینه کل مالکیت یا TCO را کاهش داده و آن را با قیمت بسیار مناسبی عرضه کرده است.

معرفی استوریج جدید اچ پی HPE Nimble

در حقیقت اچ پی hp، بهترین کارایی را برای این پلتفرم استورج جدید تضمین می کند و آن را همراه با صرفه اقتصادی قابل توجهی در اختیار کاربران و مشتریان خود قرار می دهد.

در ادامه معرفی و بررسیHPE Nimble  باید گفت که این استورج ها نسبت به نمونه های مشابه all flash بهترین کارایی را ارائه می دهند.

معرفی استوریج جدید اچ پی HPE Nimble

این پلتفرم ذخیره سازی طوری طراحی شده که امکان استفاده از SCM و NVMe را به مشتریان می دهد و خیال آنان را بابت محافظت درازمدت از سرمایه شان آسوده می نماید.

علاوه بر این، تکنولوژی SCM نسبت به NAND Flash، تاخیر زمانی کمتری دارد. همچنین صرفه اقتصادی 3 برابر بیشتر را Price-Performance برای مشتریان فراهم می سازد. 

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت ایده برتر مراجعه نمایید یا با شماره تلفن 73027-021 تماس بگیرید.

 
ارسال نظر
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی