آچار تگ | آچار تگ - آچار تگ عینک

آچار تگ عینک

آچار تگ عینک کد کالا : 702040000660 | وضعیت انبار : ناموجود | سازنده :

اشتراک گذاری محصول :
توضیحات مختصر محصول
آچار مخصوص تگ عینک کارایی: مناسب برای تگ عینک جدا کننده تگ از اقلام مصرفی گیت فروشگاهی است که در گروه تگ های امنیتی قرار دارد. این جداکننده ها از مکانیزم قفل و سوزن برخوردار هستند که در...
قیمت برای شما: تماس با 73027-021

آچار مخصوص تگ عینک

کارایی: مناسب برای تگ عینک

جدا کننده تگ از اقلام مصرفی گیت فروشگاهی است که در گروه تگ های امنیتی قرار دارد. این جداکننده ها از مکانیزم قفل و سوزن برخوردار هستند که در انواع مختلفی شامل جداکننده تگ گلفی و صدفی، جداکننده تگ پنسیل (مدادی)، جداکننده تگ گریف (X45 , X50)، جداکننده تگ پاندا و جداکننده تگ مگنت موجود هستند و از هر کدام با در نظر گرفتن نیاز فروشگاه می توان استفاده کرد. برای طولانی تر شدن عمر تگ باید از جداکننده های مناسب همان تگ با دایره مغناطیسی مشخص استفاده کرد.

آچار تگ عینک

آچار تگ عینک

آچار عینک ابزاری مخصوص برای باز کردن تگ عینک از نوع آچارخور می باشد که خود آچار از فرکانس 8.2 RF برخوردار است و در صورنی که تگ عینکی از گیت فروشگاهی عبور کند گیت هشدار می دهد.

درباره آچار تگ عینک باید بگوییم که جنس بدنه ی آن از پلاستیک فشرده است و تنها در رنگ مشکی موجود می باشد. از کالاهای مرتبط با آچار تگ عینک می توان به تگ صدفی و تگ گلفی اشاره نمود. ضمنا لازم به ذکر است که آچار تگ عینک به دلیل کارایی خاصی که دارد نمی توان به جای آچار معمولی و یا آچارهای دیگر از آن استفاده کرد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره قیمت آچار تگ عینک با واحد فروش ایده برتر به شماره 73027-021 تماس بگیرید.

مشخصات کلی:
کارایی :مناسب برای تگ عینک
نوشتن نظر
نام شما:

ایمیل شما:

نظر شما: رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی

محصولات مشابه