5 کاری که باید در تبلت اندرویدی خود انجام دهید

دسترسی برخی تنظیمات برای بالابردن کارایی باتری

برخی از امکانات در تبلت ها هستند که شاید شما اصلا از آنها استفاده ای نکنید بنابراین با غیرفعال کردنشان می توان کمک به سزایی در طولانی شدن بیشتر عمر باتری تبلت انجام داد. به عنوان مثال اگر با تبلت خود چندان از خانه خارج نمی‌شوید می توانید جی پی اس تبلت خود را غیرفعال کنید تا دوام باتری بالا برود. برای غیر فعال کردن این مورد هم  شما حتما باید به امکاناتی که دستگاه دارد آشنا باشید.مثالی دیگر برای بهینه کردن دوام باتری تنظیم کردن نور صفحه نمایش است که نه تنها در تبلت ها بلکه در گوشی های موبایل و لپ تاپ ها هم بسیار مهم هستند.

مدیریت فایل ها با نصب نرم افزار

مدیریت فایل ها با نصب نرم افزار

تجربه ثابت کرده است که  از مزایای خوبی که سیستم عامل اندروید در مقایسه با سیستم عامل  iOS دارد این است که به راحتی می توان به فایل ها دسترسی پیدا کرد و از جزئیات حافظه اطلاع پیدا کرد.این قابلیت توسط برخی نرم افزارها امکان پذیر است که در برخی تبلت ها از ابتدا موجود است اما دربرخی دیگر موجود نیست که  ایجاد این امکان هم با نصب یکی از نرم افزارهای مدیریت فایل صورت می گیرد.

 

اجرای انواع ویجت‌های HD

اجرای انواع ویجت‌های HD

از دیگر ویژگی های خوبی که تبلت های اندرویدی دارند امکان شخصی سازی و تنظیم دستی است که به کمک ویجت ها انجام پذیر است .برای تهیه  این ویجت ها هم می توانید به فروشگاه هایی مانند Play Store : مراجعه کند و ویجت موردنظر خود رادانلود کنید.

 

امنیت در تبلت

امنیت در تبلت

یکی از توصیه های مهم و حیاتی ما به شما این است که در اولین فرصت حتما از یک نرم افزار امنیتی در تبلت خود نصب کنید زیرا داشتن این نوع سیستم عامل ها که از نوع متن‌باز ها هستند علاوره براینکه  مزایایی ویژه ای دارد مضرات و خطراتی هم مانند دسترسی آسان بد افزارها به درگاه های امنیتی آن دارد.برای انجام این کار هم بهتر است یک آنتی ویروس اصل برروی تبلت خود نصب کنید در غیر این صورت می توانید از play store  آنتی ویروسی قوی ای مانند AVG  دانلود کنید.

 

تست سخت افزاری برای بازی های 3D

امکان بازی های ساده درهر تبلتی وجود دارد اما برای اینکه در تبلت خود بازی های HD انجام دهید قبل از نصب و اجرای بازی ها باید ابتدا تست 3Dmark  را در تبلت انجام دهید. جهت انجام این تست  می‌توانید به آدرس زیر مراجعه کنید:

 http://www.futuremark.com/benchmarks/3dmark
بعد ازتمام شدن تست هم، نتیجه را به آدرس زیر وارد کنید تا امتیازتان برای کاربا نرم‌افزارهای مختلف بررسی شود:

http://community.futuremark.com/hardware/mobile

 
ارسال نظر
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی